Змінні лампи до лампам-лупам

Рівень роботи салону визначається, перш за все, надійністю і функціональністю обладнання в ньому. Сучасне робоче місце косметолога, майстри манікюру, нігтьового дизайнера та інших професіоналів прийнято обладнати лампою-лупою, яка багаторазово полегшує виконання операцій і гарантує їх якість.

Цей прилад часто використовують і фахівці інших напрямків, що працюють з дрібними предметами - вишивальниці, ювеліри, монтажники тощо. Однак будь-який освітлювальний елемент, який живиться електрикою, час від часу виходить з ладу, після чого потребує заміни. Тому змінні лампи до лампам-лупам є обов'язковим витратним елементам у всіх салонах і необхідної запасний деталлю для тих, хто використовує їх в побуті. Така покупка обійдеться недорого і стане гарантією того, що в роботі не настане несподіваних і небажаних перерв, що відбиваються на професійній репутації.

Якими бувають змінні лампи до лампам лупам і як їх вибирати?  

Лампу-лупу можна віднести до обов'язкової належності сучасного салону краси. У той же час особливості виконання тієї чи іншої процедури пред'являють свої вимоги до освітлюваної площі, силі світлового потоку, потужності обладнання, його розмірами і т.п. Всі ці вимоги здійснюються за допомогою спеціальної освітлювальної конструкції, яка повинна створювати розсіяне м'яке світловий потік, що не втомлює очі, але при цьому дозволяє чітко побачити оброблювані елементи. Для того щоб час процедури не переривалося, завжди необхідно мати в запасі змінні лампи відповідного типу. Їх заміну можна здійснити самостійно, оскільки конструкція цих джерел світла дуже проста. Вважається, що найкраще купити змінне лампу до лампи-лупи відповідно до її модифікацією і компанією-виробником. Однак оскільки конструкція цих освітлювальних пристроїв в більшості випадків уніфікована, це правило не є обов'язковим.

Основне, чим відрізняються змінні лампи один від одного - це їх тип, люмінесцентний або світлодіодний. Люмінесцентні або газорозрядні освітлювальні елементи мають вигляд скляної колби, заповненої парами ртуті і покритою люмінофором. Під впливом електричного розряду в колбі виникає світіння, зазвичай білого кольору. Люмінесцентні змінні лампи вибирають, виходячи з:

 1. конфігурації колби (кільцеподібна, прямокутна, лінійна);
 2. її розмірів;
 3. потужності (зазвичай близько 22 -28 Вт);
 4. конструкції цоколя (два або чотири штирі, всього до 20 різновидів).

Можна припускати, що в даний час найбільш розповсюдженим різновидом косметологічної лампи є кільцевої освітлювальний елемент люмінесцентного типу з холодним свіченням. Він створює рівномірне освітлення достатньої яскравості, не нагрівається, а також не нагріває оброблювану поверхню, надійний і універсальний.

Більш сучасними вважаються джерела світла LED- типу або світлодіодні. Їх основою є напівпровідниковий з'єднання, яке під впливом електричного струму починає світитися. Основними перевагами таких освітлювальних елементів є:

 • економічність - їх потужність зазвичай знаходиться в діапазоні 1-18 Вт, при цьому яскравість двенадцатіваттного світлодіодного джерело відповідає яскравості звичайної лампи в 100 Вт.
 • повна відсутність УФ-випромінювання і мерехтіння;
 • стабільність світлового потоку при коливаннях напруги;
 • широкий діапазон кольорів і можливість їх регулювання за типом передачі кольору;
 • довговічність ( до десяти років);
 • екологічність.

Основним недоліком приладів LED- типу є те, що вони коштують не дешево, хоча їх висока ціна повністю компенсується тривалим терміном служби, і в останні роки вона виявляє тенденцію до зниження. З огляду на довговічності попит на змінні лампи-світлодіоди невисокий. Їх конструкція представляє собою змінний блок у вигляді кільця або прямокутника з вмонтованими в нього джерелами світла і сполучними елементами.  

В більшості випадків лампи-лупи виготовляються в Китаї, і практично всі поширені в Україні торгові марки є дистриб'юторами , а не виробниками. Серед них:

 • Beauty Service (BS) - розташована в Києві компанія, що спеціалізується на поставках китайських товарів для індустрії краси та є визнаним лідером цього напрямку. Всі товари BS Ukraine забезпечені сертифікатами якості і повністю відповідають чинним нормативам для салонного обладнання.
 • Leksa - українська компанія, що займається офіційним співпрацею з перевіреними китайськими виробниками сертифікованого інноваційного косметологічного інструментарію і меблів.
 • Biomak - польська торгова марка, заснована в 1989 році. Виробляє різну продукцію для апаратної косметології, має мережу власних салонів, поставляє устаткування в 20 країн світу.

Наш інтернет-магазин пропонує купити змінне лампу до лупі-лампі з доставкою в Києві та оперативної пересиланням в будь-який населений пункт. У нашому каталозі є запасні освітлювальні елементи для найбільш поширених моделей найпопулярнішого українського бренду Beauty Service, в тому числі:  

 1. люмінесцентна кільцева лампа стандартного типу для моделі 8064 потужністю 22 Вт;
 2. нестандартні змінні лампи двох типів: для модифікації 8062 з потужністю 28 Вт з зовнішнім і внутрішнім діаметром 22,5- 19,3 см, а також для малопотужної моделі 8093 з розмірами кільця 13,8-11,5 см, розрахованої на 12 Вт.

Всі різновиди ламп мають сертифікат якості, вони швидко замінюються і продовжують з ок використання обладнання. Своєчасне придбання запасних деталей для основного інструментарію салонів краси гарантує їх ефективну роботу, підтверджує ваш професіоналізм і сприяє зростанню авторитету серед клієнтів.

SS074173
0.0
150 грн
SS120660
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
SS105082
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 150грн