Лампи-лупи

За точністю зору людина значно поступається своїм чотирилапими друзям або пернатим. Дослідники говорять, що основною причиною того що людина не має такого гострого зору, як орел або кішка, стала еволюція в результаті якої всі почуття включаючи слух і зір розвивалися одночасно і в рівній мірі. Крім того, людині, з огляду на його фантазію і вміння винаходити різні корисні пристосування, просто, не потрібно ні орлиний зір, ні чуйний слух, ні навіть надприродні здібності вловлювати різні аромати. Адже завжди в якості помічника можна використовувати якийсь пристрій. Наприклад, щоб побачити те, що неозброєним оком помітити неможливо, людина придумала оптичну систему, яка складається з однієї або декількох лінз.

Мова йде про лупи, яка дозволяє збільшувати і «наближати» навіть дуже дрібні предмети, які розташовані на кінцевій відстані. З огляду на, що функціональні можливості даного приладу дуже широкі, а потреба збільшувати і наближати предмети є у всіх сферах діяльності, то не дивно, що збільшувальне скло використовуються в самих різних областях як професійних, так і для побутового застосування. Так різні види пристосувань для збільшення знайшли своє широке застосування і в медицині, і в біології, і в археології, і в криміналістиці. Крім того, збільшувальне скло стало обов'язковим інструментом ювеліра, годинникаря, експерта по банківським металам і, звичайно ж, косметолога. У побуті збільшувальні пристосування частіше використовуються любительками вишивати бісером або колекціонерами марок, монет та ін. Що стосується її конструктивних особливостей, то лампа буває настільна, для підлоги (на штативі), з підсвічуванням і без. Так в косметології та медицині використовують системи, що складаються з лінзи і елементів освітлення, що дозволяє максимально якісно оглянути поверхню шкіри. З огляду на широкі функціональні можливості, лампа лупа косметологічна користується попитом не тільки у професіоналів з салонів краси, а й у майстрів манікюру і навіть лікарів-дерматологів.

Існує кілька класифікацій пристроїв, за якими професіонали підбирають для себе оптимальну модель. Деякі з параметрів можна назвати «старожилами», так як існують вони рівно стільки, скільки існує сам винахід. А деякі параметри, за якими класифікують збільшувальні пристосування, з'явилися зовсім недавно, після їх апгрейдинг.

Класифікації інструментів

Основний параметр, за яким визначається будь-яка лампа - це ступінь збільшення, яку вона здатна забезпечити. Залежно від цієї технічної характеристики розрізняють пристрої:

 • малого збільшення;
 • середнього;
 • великого.

Другим не менш важливим параметром пристосування можна назвати його призначення. Так в залежності від призначення лампа-лупа буває:

 • переглядова і вимірювальна;
 • зернова і годинна;
 • текстильна і косметологічна.

Окремо виділяють інструменти, що застосовуються в кіноіндустрії для переглядів кадрів та ін.

Кожен з даних інструментів для професіонала, який працює в тій чи іншій сфері став незамінним помічником, без якого неможливо якісно виконувати свої завдання. Так, навіть досвідчений годинникар або ювелір без збільшувального скла просто не побачить мікроскопічні детальки механізмів і не зможе визначити справжність каменю або металу. Що стосується косметолога, то без спеціального оптичного устаткування він не зможе ні оцінити стан шкіри, ні провести цілий ряд процедур (чистку, пілінг і ін.). Для того щоб купити звичайне збільшувальне скло, що застосовується для читання газет або для вишивання, можна відправиться в будь-який супермаркет або в магазин товарів для дому. Для того щоб купити професійний прилад слід скористатися послугами компаній, що пропонують професійне обладнання для салонів краси. Великий асортимент моделей, які відрізняються і за ціною, і за дизайном, і за функціональними особливостями представлений в інтернет-магазині (Київ). До речі, покупка в онлайн-режимі напевно обійдеться на порядок дешевше, ніж при зверненні в традиційну медтехніку.

Очі професіонала

Саме таке визначення можна дати цьому унікальному приладу, який дозволяє косметолога досконально оглянути шкіру Клієнта і виявити найменші недоліки, які потрібно усунути. Провести якісну чистку обличчя без використання спеціального оптичного приладу неможливо, як і зробити якісний і безпечний манікюр. При виборі салону краси клієнт, як правило, звертає увагу на оснащення, яке використовують фахівці в своїй роботі. Відсутність лампи повинно як мінімум насторожити потенційного Клієнта, і від послуг фахівця, який не використовує цей інструмент у своїй роботі краще відмовитися.

косметології можна порівняти з ювелірною справою, тому застосування оптичного пристосування є обов'язковим, так як збільшувальне скло (лінза) наближає і робить видимими навіть самі непомітні чорні цяточки або білі плями, а лампа в свою чергу добре висвітлює оброблювану поверхню, що значно підвищує якість роботи фахівця.

до речі, настільна або підлоги конструкція - це непросто запорука якісної роботи косметолога або майстра манікюру, це ще й гарантія безпеки Клієнта. Адже завдяки такому інструменту у фахівця просто немає «шансу» пошкодити шкіру на обличчі або зробити поріз під час видалення кутикули.

Вибираємо оптимальний варіант

Перед тим як купити лампу-лупу, потрібно чітко визначити сферу її застосування, призначення і зручний формат. Адже в залежності від відповідей на ці питання підбирається оптимальна модель, з потрібною формою і потрібним ступенем збільшення.

Підлога варіанти дуже зручні, так як їх легко переміщати. Наявність штатива дозволяє регулювати висоту джерела освітлення, що значно підвищує комфорт косметолога при роботі. Але у підлогових конструкцій є певні обмеження, які складно назвати недоліками, але які можуть вплинути на рішення купити такий прилад. В першу чергу для підлоги пристосування займають досить багато місця. Тобто перед тим як купити таку модель потрібно бути впевненим, що її «присутність» в салоні не буде створювати незручність косметолога або іншим відвідувачам. Другим аспектом, який потрібно враховувати перед придбанням для підлоги конструкції є ціна питання. Лампа лупа настільна стоїть на порядок дешевше, ніж її колега на штативі. Тому якщо є обмеження по бюджету або за площею купити настільну лампу стане хорошою ідеєю

Перед тим як купити цей інструмент потрібно звернути увагу на світло, який він генерує. В першу чергу світло повинне бути рівним не мерехтить. Це значно знижує навантаження на очі і не викликає дискомфорту ні у майстри, ні у клієнта. По-друге, світло повинне бути досить яскравим, але при цьому не напружувати. Сьогодні на ринку представлено нове покоління приладів, в яких освітлення, а вірніше, його інтенсивність, може регулюватися фахівцем.

Але, напевно, найважливіший елемент, на який потрібно звертати увагу, перед тим як купити збільшує прилад з підсвічуванням - це якість лінзи. Скляна лінза повинна бути високопрозрачной, покритої спеціальним захисним шаром, що підвищує її стійкість до механічного впливу, що запобігає появі подряпин і ін. Така лінза здатна забезпечити яскраве і чітке зображення, не мутніє і не втрачає своїх якостей незалежно від термінів експлуатації. До речі, лампа лупа як настільна, так і на підставці не тільки зручна і високоефективна, а й на 100% безпечна як для косметолога і клієнта, так і для навколишнього середовища.

Сучасні моделі, які можна купити в інтернет -магазин (Київ) позиціонуються як енергозберігаючі, так як споживають мінімум електроенергії, що робить їх застосування вигідним з економічної точки зору. Як підсвічування в лупі використовуються галогенні лампи, які відрізняються великим ресурсом горіння. Міняти «галогенки» потрібно дуже рідко, при цьому зробити це дуже просто навіть для людини, що не має глибоких знань в області електрики.

На штативі або на столику

Перше питання, яке виникає у майстри манікюру або косметолога, яка конструкція краще на штативі або настільна. Насправді відповісти на це питання однозначно не можна.

Настільна модель дуже зручна у використанні, так як мобільна і може кріпитися як до столу, так і до полиці, кушетці і навіть візку косметологічної. Для кріплення використовується спеціальний затискач, який забезпечує міцну фіксацію. Лампа лупа кругла (на стійці або на затиску) забезпечує безтіньове освітлення. Тоді як квадратна модель відрізняється великою лінзою (від 18 до 20 см) і забезпечує підсвічування по її боках.

Настільна модель відрізняється компактними розмірами і прекрасно впишеться в будь-яке приміщення навіть з невеликою площею. При необхідності настільна освітлювальна конструкція може стати портативним приладом, який майстер зможе брати за собою навіть на виїзд.

Освітлювальна система на штативі, втім, як і настільна, відрізняється за ступенем збільшення і може бути:

 • 3 діоптрії;
 • 5 діоптрій;
 • 8 діоптрій.

Сьогодні можна купити прилади на штативах, в комплектацію яких входить спеціальний затискач для столу. Тобто при бажанні конструкція на підставці може використовуватися як настільна loupe з підсвічуванням.

Навіщо потрібен цей прилад?

Напевно, це питання слід собі поставити в першу чергу, так як відповідь на нього допоможе підібрати і купити оптимально підходящий варіант.

Косметолог або майстер манікюру, навіть володіючи найгострішим зором, не здатний помітити всі нюанси на шкірі клієнта або на його нігтях. Крім того, якщо щодня напружувати зір для того, щоб розглянути кожну чорну крапочку на обличчі або шкірку близько нігтьової пластини, то це негативно позначиться не тільки на зорі фахівця, але і на його продуктивності. Позбавити майстра від потреби напружувати очі може простий і при цьому дуже корисний прилад, яким і є лампа лупа. Тобто основне призначення пристрою - допомогти фахівця оглянути оброблювану поверхню, максимально детально, не докладаючи при цьому великих фізичних зусиль. Другий важливий момент - це безпека. Лампа лупа косметологічна, яку можна придбати за доступною ціною в інтернет-магазині (Київ), дозволяє поліпшити якість роботи фахівця і тим самим убезпечити Клієнта від можливого травмування. Наприклад, невелике запалення на шкірі обличчя, яке непомітно неозброєним поглядом може викликати несподівану реакцію на застосування крему чи маски. Подібних ексцесів можна уникнути якщо використовувати лупу що дозволить оглянути шкіру максимально детально і заздалегідь виявити всі вогнища запалення. Тобто фахівець не тільки зможе не нашкодити, а й підібрати підходящий варіант усунення дефекту.

І ще раз про критерії

Основними критеріями підбору косметологічної лупи-лампи є:

 • діаметр віконця світильника. Чим більше розмір віконця, тим зручніше буде майстру працювати;
 • ступінь збільшення. Так інструмент зі збільшенням в три діоптрії підходить для щоденної роботи, так як не псує зір. Апарат з лінзами в 8 діоптрій слід застосовувати тільки для дуже детального огляду шкірних покривів. Для щоденного застосування підійде лінза в 5 діоптрій;
 • якість світла. Ідеальним рішенням стане агрегат, оснащена лампою денного світла, яка і не нагрівається, і при цьому забезпечує якісний рівний досить яскраве світло;
 • кріплення. Робити вибір на користь пристрою на штативі або з затискачем для столу - майстер вирішує сам. Як компроміс завжди можна придбати модель на штативі, яка укомплектована додатковим затискачем і може кріпитися, в тому числі до косметичного столика або візку.

В будь-якому випадку лупа косметологічна це необхідна річ в будь-якому салоні краси .

SS063584
0.0
1755 грн
SS94400
0.0
1593 грн
SS084398
0.0
4312 грн
SS084549
0.0
4193 грн
SS114275
0.0
4000 грн
SS101685
0.0
908 грн
SS114274
0.0
2860 грн
SS114268
0.0
3000 грн
SS107403
0.0
4432 грн
Ще
1 2 3
Фільтри товарів
Бренд
Діоптрії
Додаткові функції (лампи-лупи)
Країна виробник
Потужність лампи, Вт
Тип кріплення лампи-лупи
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 23100грн