Кожен салон краси або косметологічний кабінет повинен бути оснащений спеціальним обладнанням, і лампа лупа з ЛІД підсвічуванням не є винятком. LED лампа лупа, яку ще називають світлодіодним, незамінна для облаштування робочого місця як косметолога або майстра манікюру, так і ювеліра. Багато професійні завдання неможливо вирішити без ретельного вивчення найдрібніших деталей. Крім того, за допомогою використання такої лампи процес кропіткої роботи значно спрощується.

В Україні можна недорого купити LED лампу лупу в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо великий асортимент професійного обладнання, якість якого завжди на висоті.  

Важливість використання пристосування

В незалежності від того, який зір у майстри, йому для роботи потрібне якісне яскраве освітлення, і це стосується не тільки самого приміщення, а й безпосередньо робочого місця. Як правило, яскравість звичайних ламп залишає бажати кращого, тому багато фахівців віддають перевагу лампам-лупам з LED підсвічуванням. Одним з основних переваг приладу є те, що не потрібно напружувати зір для розгляду дрібних деталей.

Для майстра-косметолога наявність лампи-лупи на робочому місці дозволяє побачити всі недоліки шкірного покриву, щоб зробити правильні висновки. Майстру манікюрного справи прилад полегшує роботу з створенням дрібних малюнків на нігтях клієнта. Така лампа незамінна в роботі майстрів перманентного макіяжу, татуировщиков і т.д. Без застосування подібного обладнання ускладнюється робоча діяльність фахівців різного профілю. Виходячи з цього, варто відзначити, що лампа лупа з ЛІД підсвічуванням дуже корисний інструмент, за допомогою якого значно улучает якість послуг, що надаються.  

LED лампа лупа: конструктивні особливості для зручної роботи

у нашому інтернет магазині можна купити лампу-лупу з LED підсвічуванням будь-якої складності порівняно дешево в Києві. Вона може бути:

 • настільної;
 • на штативі;
 • на пересуваються ніжках.  

Настільний прилад підходить для облаштування робочого місця, наприклад, майстри манікюру. Тоді як інші варіанти вибираються найчастіше виходячи зі спрямованості надання послуг. За рахунок наявності гнучкого каркаса лампу можна повертати в різні боки.  

Прилад складається з:

 • корпусу - оправа може бути пластмасовою або металевою. До неї кріпиться збільшувальна лінза, світлодіоди і електронні елементи;
 • рука і плече - це поворотний механізм, за допомогою якого можна змінювати відстань до об'єкта;
 • підсвічування. Всі представлені в нашому каталозі лампи енергозберігаючі, вони не нагріваються і не створюють тінь;
 • лупа може бути повністю прозорою або мати блакитний відтінок. Варто відзначити, що ціна лампи з першим варіантом лінзи трохи вище, так як для її виготовлення використовують скло найвищого ступеня очищення;
 • струбцина є знімну конструкцію, яка використовується для кріплення приладу;
 • штатив необхідний для забезпечення стійкості лампи під час її переміщення.  

Правила вибору лампи-лупи

Від вибору лампи-лупи з ЛІД підсвічуванням залежить зручність при роботі і якість послуг, що надаються. Плануючи покупку світлодіодної лампи-лупи важливо ретельно вивчити питання, і для себе вирішити, яка саме лампа вам, як майстру, потрібна. Все LED лампи влаштовані приблизно однаково, але все ж ряд параметрів приладу потрібно враховувати:

 1. який цоколь;
 2. яка потужність;
 3. теплий або холодний колір .

Зверніть увагу, на упаковку вироби завжди виносяться всі основні його характеристики.

При виборі відповідного обладнання для роботи також важливо враховувати характер освітлення. Професійні прилади дають рівне світло, не мерехтять і не навантажують очі.  

Для виробництва лампи використовуються високопрозрачние скляні лінзи. Їх особливість - стійкість до подряпин або інших механічних пошкоджень. Термін служби не обмежений, через час лінза не мутніє і не втрачає свої функції.  

Ми готові запропонувати великий вибір обладнання для освітлення. Кожного покупця порадує величезний асортимент ламп-луп з LED підсвічуванням в різних конструктивних варіаціях. Купівля надійних приладів для роботи - запорука високої якості обслуговування!  

SS94400
0.0
1593 грн
SS084398
0.0
4312 грн
SS084549
0.0
4193 грн
SS114275
0.0
4000 грн
SS101685
0.0
908 грн
SS114274
0.0
2860 грн
SS114268
0.0
3000 грн
SS136371
0.0
7450 грн
Ще
1 2
Фільтри товарів
Бренд
Діоптрії
Додаткові функції (лампи-лупи)
Країна виробник
Потужність лампи, Вт
Тип кріплення лампи-лупи
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 23100грн