Косметологічні апарати

Ще кілька років тому косметолог асоціювався у нас з різними косметичними продуктами – масками, кремами, сироватками та ін. Але сьогодні косметологія зі звичайної науки, яка спеціалізується на виявленні та усуненні дефектів зовнішності, еволюціонувала в високотехнологічну сферу діяльності. Підтвердженням цьому служить звичайний салон краси, який за кількістю різних приладів і агрегатів нагадує космічний корабель. Насправді, не в кожному салоні і навіть не в кожній клініці є навіть половина всього обладнання, яке застосовується в індустрії краси. По-перше, це пов'язано з тим, що різні установи пропонують різні види косметичних послуг.

Хтось спеціалізується на лазерних технологіях, хтось пропонує процедури на основі ультразвуку. І тільки дуже великі клініки краси, які частіше позиціонуються як центри естетичної косметології, пропонують своїм клієнтам повний набір послуг по догляду за тілом та обличчям. У таких центрах косметологічні апарати представлені в максимально повному обсязі, і вражають не тільки оригінальним футуристичним дизайном, але і кількістю можливих функцій.

Для дому та для бізнесу

Косметологія це ціла наука, яка незважаючи на свою « науковість » представлена ​​в двох видах, вірніше в двох форматах:

 • професійному;
 • побутовому.
 • тобто доглядати за обличчям і тілом можна не тільки в умовах салону, але і самостійно вдома. Оскільки кваліфікація професійного косметолога і рядового обивателя сильно відрізняється, то і засоби, і інструменти, що застосовуються в салоні і вдома, використовуються різні.

  Як існує косметика для щоденного догляду , так існують і косметологічні апарати, які можна застосовувати в домашніх умовах. Головні відмінності професійних і домашніх агрегатів полягає у їх:

  • вартості;
  • функціональні можливості;
  • результативності ;
  • складності експлуатації;
  • складності управління.

  У салонах краси використовувати « побутові » пристрою можна, так як вони не впораються з великим навантаженням і великим потоком відвідувачів, та й результати їх застосування будуть не такими вражаючими. Тоді як спеціальні косметологічні апарати не рекомендується застосовувати в домашніх умовах на увазі складності їх експлуатації, а також на увазі їх технічності. Тобто в невмілих руках навіть самий унікальний агрегат буде неефективним і навіть небезпечним.

  Крім того, що обладнання може бути побутовим і професійним воно ще ділиться на групи в залежності від призначення.

  Так сьогодні можна купити косметологічні пристрої, призначені для догляду за обличчям і окремо за тілом, а можна придбати багатофункціональні комбайни, які справляються практично з усіма завданнями. Останнім часом особливим попитом користуються комбайни косметологічні, які дозволяють проводити найрізноманітніші процедури, так як поєднують в собі функціональні можливості як мінімум десяти, а то і більше приладів. Треба сказати, що Україні гідно оцінила переваги цих мультисистем і все більше фахівців використовують їх у своїй роботі.

  В принципі пересічний обиватель навряд чи зіткнеться з проблемою вибору професійного інструментарію , адже в звичайному супермаркеті електроніки і техніки він може купити всі потрібні пристосування для догляду за обличчям і тілом.

  Що стосується професійних косметологів, то для них вибір обладнання так само важливий, як і вибір інструменту для хірурга або для будь-якого іншого спе ціалістів. Тому виробники оснащення, яке, до речі, позиціонується як медична техніка, розробили цілий звід правил і рекомендацій, які дозволять вибрати і купити максимально підходяще для конкретного beauty salon або центру обладнання.

  Вибираємо краще

  Ринок спеціального обладнання, на якому представлені косметологічні апарати виробництва Україна, а також виготовлені в Європі і Америці, вражає великим асортиментом. Кількість брендів, і різноманітність колекцій пропонованих однією торговою маркою, може ввести в оману навіть досвідченого майстра. Ідеальним рішенням для тих, хто стикається вперше з завданням оснастити центр краси та купити необхідні інструменти та прилади – це скористатися допомогою професійних консультантів. Якщо такої можливості немає, то рекомендуємо скористатися наступним алгоритмом підбору.

  На першому етапі необхідно визначитися зі спеціалізацією салону або клініки і скласти перелік послуг, які будуть надаватися клієнтам. Відштовхуючись від цього списку можна приступати до формування переліку необхідного обладнання. Так якщо кабінет краси буде спеціалізуватися тільки на перукарських послугах, а також на послуги манікюру і педикюру купувати складні багатофункціональні дорогі комбайни просто недоцільно. Для облаштування робочих місць майстрів досить придбати якісні підкорені апарати, а також різні пристосування для манікюру (УФ лампу і ін.). До речі, в ідеалі, кількість приладів повинно бути рівною кількості фахівців, і якщо в салоні працюють два або три майстри, то і манікюрні і педикюр апарати потрібно купувати в такій же кількості. В такому випадку майстри зможуть працювати одночасно, і це позитивно позначиться на прибутковості бізнесу.

  Якщо ж б'юті центр планує надавати повний комплекс косметичних послуг, то знадобиться максимально повний арсенал спеціального обладнання, в тому числі спеціальні меблі.

  до речі, фахівці в області маркетингу рекомендують застосувати техніку бізнес-розвідки і відвідати під виглядом клієнта установи конкурентів. Це дозволить отримати цінну інформацію про те, яка продукція користується попитом у професіоналів, і на які торгові марки варто звертати увагу.

  Йдемо за покупками

  Перше питання, яке задає собі кожен бажаючий придбати портативні косметологічні апарати для салону або клініки, де можна купити професійне обладнання? Існують спеціальні магазини, в яких представлений досить великий асортимент різних агрегатів. Але як правило, ціни в таких офф-лайн магазинах на порядок вище, ніж в онлайн-маркетах. Тому для того щоб купити cosmetic equipment по максимально привабливою ціною, за покупками краще відправлятися в інтернет-магазин. Тим більше що в інтернет-магазині не тільки дешевше, але і зручніше здійснювати покупки. Завдяки каталогам, а також системам фільтра, Ви без зусиль зможете підібрати оптимальні пристрої, які підходять:

  • по функціональним можливостям;
  • за габаритами;
  • за вартістю.

  до речі, здійснюючи покупки в онлайн-форматі можна також порівняти ціни на професійні агрегати різних виробників, причому не виходячи з дому, а вірніше з салону. І нарешті, в інтернеті є можливість ознайомитися з останніми тенденціями в сфері професійного обладнання, для цього достатньо відвідати віртуальні міжнародні виставки, де крім огляду конструкцій є інформація про новинки, цінах тощо.

  Перед тим як зробити остаточний вибір на користь того чи іншого виробництва та купити той чи інший прилад переконайтеся, що він:

  • відповідає концепції вашого закладу. Тобто професійне обладнання (незалежно від його функціоналу) має відповідати рівню клініки, кількості клієнтів і кваліфікації косметолога;
  • підходить до вже наявного арсеналу. Причому поєднуватися агрегат повинен як в технічному плані, так і в стильовому рішенні. Краще якщо манікюрні і педикюр апарати будуть від одного виробника. Те ж саме стосується і арсеналу для догляду за обличчям і тілом. Що стосується технічної сторони, то апарати повинні доповнювати один одного. Наприклад, корекція фігури буде неповною тільки при використанні приладу для лімфодренажу. Для досягнення результатів необхідно купити пристрій для миостимуляции. Вирішити проблему взаємодоповнення можна, якщо придбати косметологічний комбайн;
  • відповідає принципам ергономіки. Тобто агрегат повинен бути зручний не тільки для Клієнта, але і для Майстра, і при цьому не створювати незручності для інших відвідувачів;
  • відповідає санітарно-гігієнічним нормам, якими керується Україна, сертифікований, і дозволений до використання. Це дуже важливий момент при виборі професійних агрегатів для клінік і салонів, так як питання стерильності в індустрії краси дуже важливий. Наприклад, підкорені апарати, як і манікюрне оснащення повинні легко піддаватися дезінфекції та обробці спеціальними речовинами після кожного клієнта. Тобто пристрої повинні бути виготовлені з міцних, зносостійких і при цьому піддаються легкому очищенню матеріалів;
  • забезпечений сервісним обслуговуванням і мати гарантію виробника. Це так само потрібно враховувати, перед тим як купити той або інший пристрій, так як навіть найсучасніші системи мають властивість виходити з ладу. В ідеалі потрібно купувати інструментарій тієї торгової марки, сервісні центри якої є у ​​Вашому регіоні.

  Так що ж можна придбати?

  На сучасному ринку спеціального устаткування представлений повний набір всіх необхідних комплектуючих і пристроїв для оснащення клініки краси будь-якого рівня, навіть преміум класу.

  В залежності від потреб і спеціалізації б'юті закладу можна придбати:

  • оснащення для СПА;
  • лазерні системи;
  • підкорені і ма ікюрние інструменти;
  • арсенал для догляду за волоссям;
  • оснащення для масажу;
  • прилади для пресотерапії;
  • пристосування для мезотерапії;
  • косметичні RF-апарати;
  • кріосауни і кріокабіни;
  • мультифункціональні комбайни та ін.

  Апаратна косметологія останнім часом стала дуже популярна і тому є ряд причин. По-перше, вона більш ефективна ніж звичайна косметологія, в основі якої застосування косметики (лікувальної, доглядає і відновної). По-друге – менш травматична і практично безболісна, в порівнянні з пластичною хірургією. При цьому результати від застосування обладнання нітрохи не гірше, ніж після скальпеля. По-третє, ціни на послуги апаратної косметологи на порядок нижче, ніж на послуги пластичного хірурга. По-четверте, у апаратної методики догляду за обличчям і тілом практично немає протипоказань і реабілітаційного періоду. Відновлювальний період після проведення будь-якої процедури з допомогою спеціального приладу або відсутня, або займає дуже мало часу і не вимагає ні знаходження в стаціонарі, ні дотримання суворого режиму. І нарешті, за допомогою апаратної методики догляду за обличчям і тілом можна вирішити будь-які проблеми і усунути практично всі дефекти, включаючи:

  • зайву вагу;
  • вікові зміни шкіри;
  • вугровий висип і інші висипання;
  • почервоніння;
  • пігментацію;
  • целюліт та ін.

  На замітку

  Головний принцип вибору косметологічного обладнання це покупка не агрегату як такого, а придбання технології. Тобто для того щоб покупка оснащення не стала витратами, а дійсно стала вигідним вкладенням у розвиток салону краси або клініки, ставку потрібно робити на технологію, її ефективність і безпеку.

  Так ще недавно для омолодження обличчя використовувався звичайний лазер. Сьогодні він поступився за популярністю фракційному лазеру, який не тільки гарантує більш помітний результат, але і дозволяє забезпечувати безпеку і безболісність процедури. Після застосування фракційного лазера реабілітаційний період в кілька разів коротше, ніж при омолодження за допомогою його звичайного варіанту.

  Те ж саме можна сказати і про системи, які використовуються для корекції фігури . Чим більше функціональних можливостей у системи, чим вище її технологічний рівень, тим якісніше результат від її застосування і тим менше дискомфорту для Клієнта в процесі її використання.

  Виробники пропонують обладнання для корекції фігури, яке функціонує на основі лазерних та ультразвукових технологій. Якому з них віддати перевагу залежить від побажання фахівця і потреб. Так системи для ультразвукової ліпосакції існують паралельно з пристроями, призначеними для лазерної ліпосакції. Безумовно, лазерні технології більш ефективні, і мають ряд незаперечних переваг перед ультразвуковими методиками. Але в будь-якому випадку апаратна ліпосакція в рази безпечніше ніж видалення зайвого жиру за допомогою хірургічного втручання.

  Для тих, хто у всьому цінує інноваційність виробники запропонували нове оснащення дозволяє проводити кавитационную ліпосакцію або кавітацію. Проведення процедури неможливо без спеціального приладу, придбати який сьогодні можна, в тому числі в інтернет-магазині професійного обладнання. Незважаючи на те, що працює він також з застосування ультразвуку, він набагато ефективніше звичайного агрегату, що застосовується для традиційного видалення жирових відкладень за допомогою ультразвукових хвиль.

  З огляду на такий широкий асортимент систем для корекції фігури, потрібно керуватися принципом « ставки на технологію » і робити вибір на користь більш сучасних і більш результативних моделей. А буде це система made in Україна або зарубіжного виробництва, кожен вирішує сам.

  Якісне обладнання, безпечне та ефективне – це 50% успішності косметолога. Навіть якщо фахівець буде володіти унікальними знаннями в області догляду за тілом та обличчям, але при цьому буде використовувати допотопні і морально застарілі пристрої навряд чи це позитивно позначиться на іміджі клініки і на її популярності.

Часті питання про Косметологічні апарати

❤ Какие самые популярные Косметологічні апарати в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Косметологічні апарати ❓

🦋 Какие бренды Косметологічні апарати представлены в магазине StyleSalon ❓

SS101224
1759 грн
SS3052
22050 грн
SS087135
864 грн
Показати ще 24 товара