Фото технології в індустрії краси

З тих пір як мода на надмірну натуральність пройшла, жінки у всьому світі намагаються доводити свої ніжки, руки та інші частини тіла і обличчя до стану ідеальної гладкості. Тобто на видалення небажаного волосся витрачається багато часу, грошей і зусиль. На щастя, сьогодні є можливість провести процедуру епіляції навіть в домашніх умовах. Правда для цього доведеться купити такий прилад, як фотоепілятор.

Як свідчать відгуки і косметологів, і споживачів, на сьогодні фотоепілятор вважається найпопулярнішим приладом для видалення волосся, так як дозволяє проводити процедуру швидко, просто і практично без хворобливих відчуттів. І треба визнати споживачі в різних міста, і Київ не виняток, в цьому вже переконалися.

Ну а якщо додати до цього високу якість кінцевого результату , то стає зрозумілим, чому фотоепілятор користується таким попитом, і купити його планує все більше жінок. До речі, в Україні модельний ряд приладів представлений досить широко. Так в нашому магазині можна купити продукцію таких виробників, як Espill, Philips, Remington, якість якої підтверджено на практиці. Якщо ціна імпортного оснащення здасться високою, то завжди можна зробити вибір на користь ТМ Биомак. До речі, Київ давно вже оцінив переваги пристроїв цього виробника.

У чому суть?

Фотоепілятор використовується для проведення фотоепіляції. А ось процес видалення волосся даними апаратом - це вплив пульсуючого посиленого світла, який несе в собі величезний енергетичний заряд і який руйнує волосяну цибулину. Волосяну цибулину фотоепіялтор якраз і руйнує шляхом накопичення енергії в волосяному пігменті, тобто меланине. Але фотоепілятор не тільки видаляє волосся, але і гальмує їх подальше ріст. У деяких випадках руйнування волосяної цибулини відбувається безповоротно і можна добитися ефекту «повної депіляції». Напевно, тому споживачі в Україні все частіше віддають перевагу цьому пристрою, і Київ посідає перше місце за рівнем продажів.

Ще кілька років тому провести процедуру фотоепіляції можна було тільки в салоні і коштувала вона дуже дорого. Сьогодні виробники спеціального оснащення розробили домашній фотоепілятор, який не тільки відрізняється доступною ціною і компактними розмірами, але і простотою використання і зручністю експлуатації. При цьому, за паливною ефективністю домашній фотоепілятор не поступається своєму професійному колезі і, як показують відгуки, видаляє волосся також якісно і на тривалий період.

До речі , ціна апарату також приваблива для пересічного користувача, тому купити такий домашній прилад може дозволити собі споживач з різним рівнем доходу. Тим більше що в нашому магазині доступні вироби ТМ Биомак, ціна на які дуже демократична. Ну а для того щоб купити надійний і функціональний прилад, бажано розібратися з тим, а які вони бувають і з якими завданнями повинні справлятися.

Фотоепілятор для будинку - на що звернути увагу

Для того щоб домашній фотоепілятор купити, потрібно:

  • ознайомитися з пропозицією різних виробників;
  • визначитися з призначенням приладу;
  • почитати відгуки споживачів на форумах.

Існує ст реотіп, що рішення купити домашній фотоепілятор виникає тільки у жінок. Насправді це не так. Використовувати домашній фотоепілятор можуть і чоловіки. Інша справа, що при видаленні жорсткого волосся потрібно запастися і великим терпінням, і купити більш потужний апарат. Як правило, представлені на ринку моделі відрізняються універсальністю. Тобто використовувати домашній апарат можна і для видалення волосся на тілі, і для обробки обличчя. Головне чітко слідувати інструкціям виробника. У такому випадку процедура фотоепіляції буде безпечною і ефективною. Принаймні відгуки споживачів це підтверджують.

До речі про безпеку

За допомогою такого приладу, як електроепілятор, купити який можна в нашому інтернет магазині, процес депіляції стає безпечним, ефективним, а головне, практично безболісним. При цьому домашній електроепілятор не вимагає ні спеціальних навичок, ні великий практики. Тобто, фотоепілятор купити місто Київ надає можливість будь-якому охочому, так як ціна на нього цілком демократична, і використовувати його може будь-яка жінка, так як він простий і зручний в експлуатації.

Що стосується переваг, то як свідчать відгуки професіоналів, електроепілятор не травмує дерму і не завдає жодної шкоди кровоносних судинах. Також на відміну від лазерних приладів, електроепілятор відрізняється меншою трудомісткістю. І нарешті, комфорт застосування - це ще одна перевага, яка відрізняє домашній електроепілятор. Адже як свідчать відгуки, ніякого болю в процесі позбавлення від небажаного волосся людина не відчуває, лише легке і приємне тепло в області обробки. Причому комфортність процедури не залежить від марки виробника пристрою. Тобто прилади Биомак такі ж надійні і якісні, делікатні і ефективні, як і продукція іноземних компаній, зате ціна на них на порядок нижче. До речі, в Україні продукція Биомак користується попитом і заслуженою повагою.

Ще про переваги

До плюсів моделей останнього покоління можна віднести універсальність. Тобто використовувати електроепілятор можна і для обробки тіла, і для обличчя. Що стосується результатів, то вони не тільки тривалі, але і дуже відчутні. Так якщо використовувати голчастий електроепілятор, наприклад, то можна візуально помітити прогрес у вигляді припинення росту волосся в продовженні дуже тривалого часу. У деяких випадках голчастий електроепілятор здатний забезпечити повне і «довічне» видалення небажаного волосся.

Варто також скасувати простоту процедури. Тобто, щоб використовувати електроепілятор голчастий, купити який можна у нас в інтернет магазині, не потрібно завчасно і якось по-особливому готувати шкіру. Весь алгоритм процедури вказано в інструкції застосування приладу, чітке дотримання якої гарантує безпеку маніпуляції і якість кінцевого результату.

Ну а для того щоб домашній електроепілятор порадував простотою використання, експерти рекомендують купити портативну модель, яка відрізняється компактними розмірами і легкою вагою. Ціна на портативні моделі також радує своєю демократичністю і доступністю.

Ознайомившись з рейтингами, можна вибрати електроепілятор голчастий, до того ж купити його Україна дає можливість за привабливою ціною. Складно сказати продукція якого бренду користується найбільшим попитом. На щастя у споживача є вибір, так як у нас доступна продукція і ТМ Биомак, і Філіпс, і Еспіл тощо. Відрізняються моделі і по дизайну, і по вартості, і за функціональними можливостями. Так деякі можуть використовуватися тільки для видалення волосся з тіла, деякі настільки універсальні, що підходить і для обробки обличчя.

Але головне, що електроепілятор нового покоління делікатно позбавляє від зайвого волосся, особливо при обробці обличчя. Тому не дивно, що домашні пристрої користуються попитом по всій Україні і Київ не виняток.

Часто задаваемые вопросы про Фотоепілятори

❤ Какие самые популярные Фотоепілятори в 2021 ❓

❤ Какие самые популярные Фотоепілятори в 2021 ❓

💎 Какие самые дешевые Фотоепілятори ❓

🦋 Какие бренды Фотоепілятори представлены в магазине StyleSalon ❓

SS116558
18390 грн
SS116557
10989 грн
SS079897
1991 грн
Немає у наявності
SS080501
7088 грн
Немає у наявності
SS067166
285695 грн
Немає у наявності
SS076721
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
SS090705
332424 грн
Немає у наявності
SS089139
151832 грн
Немає у наявності
SS089067
149319 грн
Немає у наявності
SS089071
262803 грн
Немає у наявності
SS089076
143347 грн
Немає у наявності
SS089073
322531 грн
Немає у наявності
SS089131
209048 грн
Немає у наявності
SS089135
323009 грн
Немає у наявності
SS089125
155294 грн
Немає у наявності
Показати ще 15 товарів
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 572830грн