Ультрафіолетові стерилізатори

Першокласний сервіс косметичного салону і перукарні починається з турботи про здоров'я своїх клієнтів. Якщо ви дотепер по-старому дезінфіціруете свій інструмент для манікюру, педикюру і перукарських послуг, саме час звернути увагу на ультрафіолетовий стерилізатор. Сучасне обладнання допоможе провести знезараження і позбутися від різних видів мікроорганізмів: грибків, бактерій і вірусів.  

Прилад має додаткові переваги, які працюють на репутацію салону і допомагають убезпечити косметичні процедури. Крім знезараження, купити ультрафіолетовий стерилізатор рекомендується для зберігання інструменту. Знаходяться в ньому пристосування повністю захищені від мікробів і бактерій, саме устаткування виглядає стильно, візуально доводить високу турботу підприємства про своїх клієнтів.

Ультрафіолетовий стерилізатор: принцип роботи та особливості процедури

Ультрафіолетовий стерилізатор для інструментів - це електричний прилад, що складається з двох блоків: стаціонарного та висувного. Основна робоча частина обладнання -   УФ-лампа, яка вмонтована в звід.  

Стерилізація відбувається за наступною схемою. Підлягають знезараженню прилади завантажуються в висувну частину обладнання. Знезараження проводиться за допомогою спеціальної УФ-лампи. Її промені опромінюють інструмент, при цьому знищують грибки, бактерії. Обробка не впливає на якість заточування, структура і розміри спорядження не змінюються.  

До переваг приладу, які дозволяють його застосовувати в багатьох салонах в Україні, належать такі характеристики:  

 • Ультрафіолетовий стерилізатор для манікюрних інструментів коштує недорого.
 • Устаткування може застосовуватися для стерилізації не тільки предметів з металу, а й з більш делікатних легкоплавких і горючих матеріалів: дерева, силікону, пластика, кераміки, скла, покриттів з ворсом, тканинних серветок.  
 • прилади про має дуже просту конструкцію, яка працює надійно і безвідмовно. На практиці заміни потребують тільки УФ-лампа.

Завдяки стильному виду і компактній конструкції прилади можна використовувати як в умовах великих салонів, так і невеликих кабінетів на одного відвідувача. Розміри дозволяють моделі брати з собою і обслуговувати клієнтів на дому. Невисока ціна дозволяє придбати прилад і використовувати його навіть в домашніх умовах.  

Важливо враховувати наступні негативні і позитивні параметри, вибираючи ультрафіолетові стерилізатори:

 1. Невисока ефективність стерилізації. Пов'язана з відсутністю доказів, що підтверджують вплив УФ-випромінювання на віруси гепатиту і ВІЛ. Для досягнення більш високої якості, рекомендується проводити додаткові знезаражувальні заходи, спрямовані на видалення видимих ​​забруднень і попередню дезінфекцію.
 2. Процес обробки займає значний проміжок часу. Стерилізація інструменту відбувається тільки при прямому попаданні променів. Тому під час процесу буде потрібно прилади кілька разів перевертати. З урахуванням необхідності впливу на поверхню до 20 хв, загальний час процедури може досягати 40 хв.
 3. Безпека процедури. Пов'язана з відсутністю нагрітих частин, хімічно активних рідин, які можуть викликати опіки у обслуговуючого персоналу. УФ-промені впливають тільки на інструмент, що не завдають шкоди людині.

Додаткові можливості

Крім стерилізації, обладнання часто застосовують для зберігання інструменту.попередньо продезінфіковані приналежності можуть тривалий час перебувати в боксі, їх витягають безпосередньо перед початком процедури. Дістаючи на очах у клієнта прилади, майстер демонструє якість обробки і свою повагу.  

Сучасне обладнання може включати додаткові функції, наприклад, бути з двома камерами, мати таймер контролю часу, датчик відкриття.  

При виборі, крім естетичної привабливості, враховуйте потужність обладнання, об'єм камери.  

Висувний бокс великого розміру дозволить провести дезінфекцію відразу декількох комплектів. Така конструкція виправдовується більш високою ціною. Двокамерні прилади дозволяє окремо зберігати інструмент для різних видів процедур.

Незалежно від вибору, все обладнання виглядає стильно і сучасно, відмінно вписується в інтер'єр сучасних салонів. Для виготовлення узятий якісний міцний пластик, який тривалий час зберігає привабливий вигляд і відмінно очищається. Лицьова панель з прозорого матеріалу дозволяє спостерігати за процесом, оригінальна підсвітка додає приміщенню шарму.

Прийняли рішення купити ультрафіолетові стерилізатори в StyleSalon.ua? Наш інтернет-магазин відрізняється уважним і дбайливим ставленням до кожного зі своїх клієнтів. Тут покупця чекає індивідуальний підхід, кваліфікована допомога по вибору товару. Переваги покупки у нас:

 1. Не дивлячись на те, що головний офіс нашої компанії знаходиться в Києві, їхати до нас зовсім необов'язково. Замовлення можна зробити в онлайн-режимі самостійно або зателефонувавши до нас за контактним телефоном.
 2. Широкий асортимент дозволяє підібрати з наявних приладів з різними технологічними характеристиками обладнання під конкретні умови експлуатації.
 3. Інтернет-магазин своєму покупцеві пропонує тільки якісний товар від перевірених вітчизняних і світових виробників.
 4. Ціна на прилади відноситься до бюджетної, ми працюємо над тим, щоб налагоджувати прямі зв'язки з виробниками, без участі посередників.
 5. оТП Равка замовлення виконується оперативно, по всій Україні. У Києві здійснюється безкоштовно, при покупці товару на певну суму.

Майстер несе відповідальність за якість обслуговування і безпеку клієнта.Ми дорожимо вашою репутацією і обов'язково серед нашого асортименту знайдемо прилад, який коштує дешево і повністю відповідає вашим потребам. Телефонуйте. Наш представник завжди прийде вам на допомогу.

SS4487
1578 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS1614
3510 грн
БрендCeriotti Країна виробникИталия
SS063611
947 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS056568
1799 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS2333
2543 грн
БрендCeriotti Країна виробникИталия
SS1482
3388 грн
БрендCeriotti Країна виробникИталия
SS069515
2499 грн
БрендStyleplus Країна виробникКитай
SS114528
2671 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS105621
1430 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS114534
1748 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS120048
1425 грн
БрендOpus Країна виробникКитай
SS114533
1272 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS107969
4531 грн
БрендPietranera Країна виробникИталия
(1)
SS4488
1462 грн
БрендUMS Beauty Країна виробникКитай
SS069516
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендStyleplus Країна виробникКитай
Фільтри товарів
Категорії
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 4540грн