Валики і аксесуари для масажних кушеток


Для усунення больових синдромів та проведення якісного масажу можливе використання ефективного засобу для розслаблення завантажених м'язів і суглобів - масажних валиків. Це унікальний виріб застосовується для цілеспрямованого тиску на проблемні ділянки і може використовуватися для якісних занять спортом в поєднанні з активними м'язовими навантаженнями. Для вирішення багатьох проблем зі здоров'ям суглобів і мускулатури в певних ділянках варто купити масажний валик, який підходить для ніг, спини, рук і стегон. Такий спортивний снаряд призначений для глибокого масажу м'яких тканин і здатний проводити самомасаж недоступних частин тіла.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua надав асортимент, який дозволить підібрати оптимальний виріб для виконання самомасажу. Особливості пристосування, ціна і індивідуальні фізичні можливості повинні відігравати ключову роль при виборі відповідного аксесуара, який дозволить акцентувати увагу на конкретній групі м'язів. Асортимент віртуальних полиць надасть порівняно недорого в Україні, зокрема, в Києві масажні валики різної конфігурації. У розпал сезону знижок придбати аксесуар можна зовсім дешево. Застосування подібних пристроїв за якістю не поступається можливостям масажу і дозволить відновити працездатність організму навіть в домашніх умовах.

Масажний валик: особливості пристосування  

Для проведення ефективної тренування або якісного масажу доцільно купити масажний валик , вибір якого важливо здійснювати відповідно до особливостей його конструкції:

 • М'який валик з низькою щільністю відноситься до категорії високоеластичних виробів, поверхня яких добре прогинається під воздей ствием тіла. Підходить для зняття перенапруги великогомілкової і литкових м'язів при виконанні повільних і спокійних рухів;
 • Пристосування середньої жорсткості неможливо продавити під впливом пальців, тому їх рекомендують використовувати для проведення самомасажу або опрацювання окремої групи м'язів;
 • Валики з високими показниками жорсткості не піддаються прогину і необхідні людям з великою вагою і спортсменам зі значними об'ємами м'язової маси;
 • Вироби з гофрованої поверхнею універсальні в застосуванні і подхо ят для роботи з різними категоріями м'язів. Наявність спеціальних пазів активізує струм лімфи, стимулює кровообіг і сприяє ефективному зняттю больового синдрому.

Крім валиків можуть використовуватися масажні м'ячики - для акцентного натискання або м'ячі великих розмірів для організації інтенсивних навантажень.

Використання масажних валиків сприятливо впливає на роботу всього організму:

 1. Дозволяє зняти навантаження з хребта;
 2. Дає можливість виправити деформації і викривлення осьового скелета людини;
 3. Підтримує поставу і поліп ає рівновагу;
 4. Активізує діяльність м'язової мускулатури;
 5. Знижує до мінімуму больові синдроми суглобів і м'язів;
 6. Дає можливість скорегувати вагу і вивести токсини;
 7. Знімає стрес, усуває головний біль і нормалізує сон.

Самостійне застосування масажних валиків не накладаються обмеження на сферу їх експлуатації. Навпаки, після тривалих силових навантажень або перенесених м'язових травм, з метою зниження ваги або відновлення життєвих сил рекомендується застосування масажних валиків, які допоможуть отримати хороший ефект, заощадити фінанси на походи до масажиста, або регулярне відвідування спортзалу.

Відсутність спеціальних методик експлуатації масажних виробів і простота в застосуванні без необхідності додаткового навчання дозволяє проводити корисні процедури в домашніх умовах за наявності бажання і вільного часу.При використанні пристосувань необхідно прислухатися до організму, а в разі прояву дискомфорту тимчасово обмежити період використання на 2-3 години для кращої адаптації організму.

М'які вироби підійдуть для експлуатації літнім людям або спортсменам з невеликою вагою . Жорсткі валики знадобляться тим користувачам, які мають досвід роботи з подібним виробами. Професійним спортсменам необхідно вибирати оптимальний рівень щільності валиків, які будуть відповідати особливостям тренувального циклу. Валики з гофрованої поверхнею - ідеальні пристосування для ніг і при обережному застосуванні підходять для делікатного опрацювання хребта.

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує широкий вибір масажних виробів, які стануть практичним, ефективним і корисним засобом для вашого організму. Прийнятна ціна в Україні, зокрема, в Києві дозволить зробити оптимальний вибір або намітити кілька рішень, які допоможуть поліпшити стан і поправити здоров'я кожного.