Для того щоб фахівець будь-якої професії міг займатися улюбленою справою, крім навичок і профільної освіти йому потрібно мати власне робоче місце, яке, в свою чергу, повинно бути облаштовано за стандартами прийнятими в конкретній сфері діяльності. Безумовно, в процесі розвитку різних технологій і появи нових матеріалів ці стандарти змінюються, але існує певний мінімум, без якого не можна уявити собі ні робоче місце сучасного майстра перукаря, ні цирульника з минулого століття.

Сучасні моделі перукарень мийок відрізняються від своїх прототипів, які по дизайну скоріше нагадували пристосування для тортур. Але основний апгрейдинг все-таки припав на технічну частину і сьогодні можна придбати агрегат, який нагадує мийку трансформер. Безумовно ціна на мийку трансформер, на порядок вище ніж на простенькі моделі, а й ефект від його використання більш відчутний.

Красивий інтер'єр - це ергономічний інтер'єр

Обстановка в салоні повинна бути не просто красивою, але і зручною (як для Майстрів, так і для відвідувачів). Але зручність давно перестало асоціюватися з набором мінімальних параметрів. Сьогодні під комфортом розуміють ергономічність, яка в першу чергу стосується оснащення. Робоче місце Майстри, облаштоване за принципами ергономіки не тільки виглядає красиво і викликає відчуття затишку, а й підвищує якість надаваних послуг і навіть збільшує ККД перукаря.

Можна довго перераховувати, на що саме потрібно звертати увагу при оснащенні перукарні різними системами і агрегатами, меблями та іншими предметами інтер'єру. Безумовно, для іміджу закладу значення має і оформлення зони ресепшен, і залу очікування, але основний акцент потрібно робити на робочі місця фахівців і зони де розташовані сушки, перукарські мийки та ін.

Перукарський зал повинен мати :

  • красиву, АЛЕ зручну спеціальні меблі;
  • повний набір необхідних пристроїв, агрегатів і інструментів;
  • продумане до дрібниць освітлення;
  • дзеркала та ін.

До речі, що стосується меблів, то її поділяють на:

  • меблі для Майстра;
  • меблі для Клієнта.

Чим отл ються ці два поняття? Звичайно ж, дизайном і функціоналом. Звичайно, крісло для Клієнта має забезпечувати максимальний комфорт Відвідувачу і при цьому забезпечувати доступ перукаря до голови клієнта. Тоді якперукарське крісломийка трансформер - це частина професійного обладнання, яке призначене для проведення різних процедур, в тому числі, миття голови.

Якщо говорити про вимоги, то таке спеціальне перукарське обладнання повинно:

  • бути регульованим по висоті;
  • мати можливість розвороту по колу;
  • бути оснащеним підлокітниками;
  • мати зручні розміри (НЕ висоту спинку);
  • відрізнятися м'якою, але при цьому міцною оббивкою, котор ю можна легко очистити і при необхідності продезінфікувати. Оскільки в процесі укладання або стрижки використовуються різні косметичні засоби, оббивка крісла повинна бути волого і маслонепроніцаемой. І особливо властивістю водонепроникності повинна відрізнятися мийка-трансформер, яка безпосередньо контактує з водою.

Зачіска починається з миття

Розрізняють салони краси ВІП класу, маленькі перукарні і навіть перукарські економ формату, але незалежно від цього в них проводять укладання, стрижки, фарбування волосся і хімічні завивки. Ну а оскільки всім цим процедурам передує очищення голови (а в деяких випадках миття необхідно проводити і після маніпуляції), то перукарні мийки для волосся є в будь-якому, навіть невеликому салоні, і навіть у Майстри, що працює на дому. Придбати цей пристрій сьогодні можна дешевше в нашому інтернет-магазині в Україні. Ціна кожної моделі залежить від типу пристрою, марки виробника і матеріалів, які були використані при його виготовленні.

Безумовно, на сайті нашого інтернет-магазині можна придбати найпростіші моделі мийок перукарських, що призначені, в першу чергу, для миття голови. Але, є у нас і більш «круті» варіанти, які відрізняються розширеними функціональними можливостями і можуть використовуватися також для інших цілей (трансформер відносимо до їх числа).

Види пристроїв

Виявляється перукарська мийка це пристосування, яке може відрізнятися за багатьма параметрами, причому не тільки зовнішнім.

І так, як вже було визначено, в залежності від конструкції мийка перукарська може бути:

  • без крісла;
  • трансформер.

В залежності від застосовуваних матеріалів перукарське крісло мийка мо ет бути:

  • м'яким;
  • жорстким (пластикова система).

Як правило, пластикова система - це пристрій без крісла ( раковина на штативі). Таке пристосування ідеально впишеться в невелике приміщення, а також підійде в тих випадках, коли ціна покупки має значення. Мийка перукарська без крісла, ціна на яку нижча, також має ряд своїх переваг, серед яких:

  • легка вага (що дозволяє переміщати пристосування);
  • невеликі розміри.

При виготовленні таких пристроїв використовують пластик, метал і кераміку, тому за якістю виконання вони не відрізняються від своїх більш дорогих і більш великогабаритних колег. Сьогодні придбати модель на штативі можна також в інтернет-магазині (Україна) - доступна ціна, великий вибір, гнучка система оплати.

Якщо більш висока ціна влаштовує, а площа перукарського залу дозволяє, можна купувати трансформери - тобто перукарська мийка з кріслом. Трансформер також можна вибрати в нашому інтернет-магазині (Україна) професійного обладнання.

На що звертати увагу?

Перед тим як купити перукарню мийку для миття голови, потрібно розібратися з яких елементів воно складається і на що звертати увагу при виборі пристрою. У будь-якій мийці є раковина - це очевидно. Раковина не повинна відрізнятися зайвої глибиною інакше це створить певні труднощі при роботі з локонами Клієнта. Але при цьому раковина не повинна бути дрібною, інакше вода буде виливатися. Ідеальна раковина має ширину не менше метра. Якщо цей параметр більше - пристрій займе дуже багато місця в салоні, якщо менше - створить незручність і для майстра, і для відвідувача. Якщо фінансові можливості дозволяють, краще купити виріб, раковина якого виготовлена ​​з кераміки. Ну а для того щоб не помилитися з вибором - краще звернути увагу на продукцію відомих брендів, серед яких також є товари виробництва України.

Це ще не все

Сказати, що перукарська мийка це тільки раковина і крісло було б невірно. Так для повної комплектації агрегату потрібні:

  • змішувачі;
  • шланг душової;
  • підголівник.

Найчастіше всього ці пристосування входять в стандартний набір, але іноді їх доводиться купувати окремо.

Змішувач експерти радять купити змішувач (класичний) в традиційному металевому кольорі. Не варто купувати змішувачі з унікальним дизайном, по-перше, ціна такого пристосування збільшить вартість всієї мийки, по-друге, не всякий дизайн впишеться в робочу атмосферу салону.

Перед тим як купити підголівник потрібно переконатися, що він зручний і м'який. Що стосується кольору цієї деталі, то він може або збігатися з кольором меблів, або навпаки бути контрастним.

Шланг душовою краще купити гнучкий і довгий з м'яким душем, що забезпечує не дуже тверду струмінь води.

Сидимо зручно

Для того щоб Клієнту було комфортно в процесі миття волосся, мийка крісло повинно відповідати певним вимогам.

Так більшість виробників пропонують моделі з красивою і м'якою (водонепроникною) оббивкою, опціями регулювання по висоті, наявністю додаткових деталей (підлокітників, підстав до для ніг) та ін. Самим популярним останнім часом став так званий трансформер, який завдяки своїй конструкції має розширені функціональні властивості.

Оббивка може бути з натуральної шкіри (але ціна на такі моделі набагато вище) або з шкірозамінника.

І нарешті, перед тим як купувати крісла зверніть увагу на їх сумісність з мийкою (якщо це не єдина система трансформер). Зазор між раковиною і місцем для сидіння повинен бути невеликим інакше у Клієнта виникне відчуття дискомфорту.

Дрібниці, які варті уваги

При оснащенні салону іноді виникає бажання заощадити на придбанні того чи іншого пристосування. Можна дешево купити меблі, але це може вплинути на імідж закладу. А якщо купити дешево професійний інструмент і обладнання, то це в першу чергу негативно позначиться на роботі фахівців на якості послуг, що надаються. Тому експерти настійно не рекомендують купувати невиправдано дешеві агрегати і пристрої. І тим більше не варто оснащувати свій заклад товарами, що були у вжитку.

При виборі пристосування варто звернути увагу і на матеріали, з якого виготовлені всі деталі, в тому числі підголівник, підлокітники, каркас і оббивка. І не варто ігнорувати технічні параметри виробу, які визначають довговічність пристрою і його безпроблемну експлуатацію. Тим більше зараз, коли наш інтернет-магазин Stylesalon.ua (Україна) пропонує величезний вибір найрізноманітніших моделей, з підбором оптимального варіанту проблем виникнути не повинно.

Добре зарекомендували себе на ринку професійного оснащення продукти англійських компаній, правда ціна на таку мийку може виявитися не по кишені невеликого салону. З іншого боку, не меншим попитом користуються товари польських і навіть вітчизняних виробників. До речі, придбання польської продукції або товарів виробництва України можна вважати не тільки вигідним з економічної точки зору, але і доцільним з точки зору експлуатації, так як в подальшому придбати запасні частини для вироби можна без проблем.

Підібрати оптимально відповідний за вартістю, розмірами, дизайну і функціоналу модуль для миття волосся можна або на підставі рекомендацій експертів, або ознайомившись з відгуками колег, почитати які можна в мережі на профільних форумах.

Часто задаваемые вопросы про Перукарські мийки

❤ Какие самые популярные Перукарські мийки в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Перукарські мийки ❓

🦋 Какие бренды Перукарські мийки представлены в магазине StyleSalon ❓

000300
1920 грн
БрендTico Professional Висота мийки, смдо 100, вище 131 Колір раковиниЧорний Кріслонемає РаковинаПластик
SS97547
2550 грн
БрендTico Professional Висота мийки, смдо 100, вище 131 Кріслонемає РаковинаПластик
SS106950
5481 грн
БрендARTMEN Висота мийки, см101-110 Колір раковиниБілий, Чорний Кріслонемає РаковинаКераміка
SS069411
11805 грн
БрендStyleplus Висота мийки, смдо 100 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниБілий Кріслоє
SS091272
7800 грн
БрендStyleplus Висота мийки, см101-110 Довжина мийки, см51-70 Колір раковиниБілий, Чорний Кріслонемає
SS101080
14287 грн
SS069489
12800 грн
БрендStyleplus Висота мийки, смдо 100 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниБілий, Чорний Кріслоє
Кресло-мойка Styleplus ZD-2213
Знижка 10%
SS069408
14112 грн 12701 грн
БрендStyleplus Висота мийки, смдо 100 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниБілий, Чорний Кріслоє
SS082330
28227 грн
BM 78011
8460 грн
БрендTico Professional Висота мийки, см101-110 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниБілий Кріслоє
SS069491
13475 грн
БрендStyleplus Висота мийки, смдо 100 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниЧорний, Білий Кріслоє
SS073334
13208 грн
SS068043
6708 грн
SS16419
23279 грн
SS089920
12355 грн
БрендStyleplus Висота мийки, смдо 100 Довжина мийки, смпонад 130 Додаткові функції (мийки)Підніжка, Регулювання сидіння Колір раковиниБілий
SS090068
66347 грн
BM 78132
11920 грн
БрендTico Professional Висота мийки, см101-110 Довжина мийки, см91-110 Колір раковиниБілий Кріслоє
BM 78116
12270 грн
БрендTico Professional Висота мийки, см101-110 Довжина мийки, см91-110 Колір раковиниБілий Кріслоє
BM 78007
13340 грн
БрендTico Professional Висота мийки, см101-110 Довжина мийки, см111-130 Колір раковиниБілий Кріслоє
P57029
143723 грн
БрендCeriotti Висота мийки, см111-120 Довжина мийки, см111-130 Додаткові функції (мийки)Підніжка, Вібромассаж Колір раковиниБілий, Чорний
SS078617
27965 грн
Показати ще 24 товара
Фільтри товарів
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 220160грн