Аппарати для мезотерапії

Краса без болю - це можливо!

Існує безліч процедур, що дозволяють відстрочити прихід старості і навіть повернути молодість шкірі. Деякі з методик визнані небезпечними, деякі обходяться занадто дорого. А деякі настільки неефективні, що шкода витраченого часу і грошей. Але є і такі, які і радують своєю ефективністю, і позиціонуються як безпечні, і навіть коштують не так дорого. Однією з таких методик вважається безін'єкційна мезотерапія киснева, яка з'явилася на вітчизняному ринку косметологічних процедур не так давно, але вже встигла завоювати популярність і у професіоналів, і у відвідувачів салонів краси. Ну а для того щоб провести цю процедуру знадобиться спеціальне обладнання, тобто апарат безголкового мезотерапії.

Особливості процедури

Омолодження обличчя за допомогою кисневої технології вважається на сьогодні одним з кращих, так як має цілий ряд незаперечних переваг. По-перше, маніпуляція безболісна, за умови, що процедуру проводить фахівець з досвідом і з використанням професійного устаткування. Купити апарат кисневої мезотерапії сьогодні не проблема. Адже спеціальне оснащення представлено на вітчизняному ринку в широкому асортименті. Але головне, перед тим як купити апарат для мезотерапії кисневої не зайвим буде розібратися з особливостями самої процедури і технічними параметрами необхідного оснащення.

Другою перевагою кисневої методики омолодження обличчя можна назвати відсутність проколів на дермі, що зводить до мінімуму, а то і до нуля можливі пост процедурні ускладнення. Недарма маніпуляція називається безін'єкційна, а апарат для мезотерапії який використовується в цьому випадку, не передбачає застосування голок і проведення проколів.

Третім вагомою перевагою кисневої безголкового методики омолодження обличчя можна назвати бонус у вигляді додаткового впливу на дерму кисню, який використовується в процесі. Але для того щоб вся процедура дійсно була такою корисною, а головне безпечною і результативною, необхідно купити якісний апарат для мезотерапії обличчя.

І нарешті, безін'єкційна процедура для омолодження обличчя фактично не має обмежень за віковою параметру. Тобто киснева методика підійде для жінок будь-якого віку, за умови, що немає протипоказань за станом здоров'я.

У чому суть?

Киснева безін'єкційна технологія омолодження обличчя не можлива без використання спеціального оснащення. Але для того щоб купити спеціальний апарат безголкового мезотерапії, ціна на який треба визнати висока, фахівець повинен досконально знати в чому суть процесу. Адже апарати мезотерапії купити які сьогодні можна у нас, відрізняються не тільки за вартістю, але і по функціоналу.

Наприклад, можна купити не просто прилад, а цілий комбайн, за допомогою якого проводитиметься і омолодження обличчя (киснева технологія) і масаж шкіри (для посилення ефекту). Безумовно, ціна такого комбайна OXY Life Nova/VX вище, ніж вартість більш простого оснащення, а й результати від його використання будуть більш помітними і вражаючими.

Так апарат безголкового мезотерапії купити який можна у нас, створює швидку, тонку і сильний струмінь очищеного кисню, яка через свою тонкощі називається «кисневої голкою». Саме ця киснева струмінь впливає на шкіру обличчя або на іншу частину тіла і сприяє омолодженню дерми. До речі, прилади, які сьогодні можна купити можуть використовуватися не тільки для обробки обличчя, а й для впливу на зону декольте, на руки та інші частини тіла. При цьому ціна обладнання залежить і від широти його функціоналу, і від марки виробника. У нас можна купити оснащення ТМ Rubica, зарекомендувало себе на найвищому рівні у професіоналів індустрії краси.

Прилади відрізняються не тільки по дизайну і вартості, але і за наявністю, і кількості доступних насадок, кожна з яких призначена для тієї чи іншої ділянки тіла або обличчя. Так само прилади для кисневої терапії можуть відрізнятися за кількістю доступних програм. Адже безін'єкційна методика призначена не тільки для омолодження, але і для вирішення інших проблем із зовнішністю (зайву вагу, целюліт, розтяжки, акне, вугрі та ін.).

Напевно, тому процедура користується популярністю у відвідувачок салонів краси, а спеціальне обладнання - у професійних косметологів. І ціна питання відходить на другий план. Адже чим якісніше і функціональніша оснащення, тим на більш високому рівні професійний косметолог зможе надавати послуги своїм клієнтам. Ну а на репутації, як відомо, не економлять. Тому досить висока ціна на спеціальні прилади навряд чи стане каменем спотикання для професіоналів.

Правда купити якісний і багатофункціональний апарат - це тільки половина справи. Потрібно ще освоїти роботу з обладнанням. На щастя, виробники оснащення пропонують і майстер-класи, і різні відео уроки, за допомогою яких можна освоїти роботу з приладом. Адже крім кисневої терапії, за допомогою таких приладів можна насичувати шкіру обличчя і тіла іншими корисними і поживними речовинами.

Так киснева безін'єкційна мезотерапія дозволяє вводити в дерму:

 • вітаміни і гіалуронову кислоту;
 • коджіковую кислоту (для відбілювання) і азелаиновую (для лікування акне);
 • амінокислоти;
 • карнітин та кофеїн і ін.

Ну а результатом роботи професіонала стане молоде і красиве обличчя з підтягнутим овалом, струнке тіло і чиста шкіра.

Результати процедури

Якщо якісний апарат кисневої мезотерапії купити і правильно його використовувати, то безін'єкційна технологія дозволить:

 • позбутися про зморшок (мімічних і вікових);
 • глибоко зволожити і омолодити дерму;
 • знизити вираженість розтяжок (при обробці тіла);
 • знизити вагу і позбутися целюліту;
 • позбутися від вугрової висипки;
 • зняти набряки з обличчя;
 • видалити темні кола і улучш ть колір шкіри обличчя.

З огляду на переваги методики, а також вражаючі результати, стає зрозумілим чому ціна на спеціальне обладнання висока. Але як показує практика, ціна виправдана на 100%, і після того як Ви запропонуєте нову послугу по омолодженню і щодо поліпшення зовнішності, клієнтів у Вашому салоні додасться, причому в геометричній прогресії.