Перукарське приладдя і аксесуари

Для того щоб зрозуміти, що таке перукарське приладдя та інструменти, спочатку потрібно розібратися в тому, «хто такий перукар» і чим займається представник даної професії.

Перукар - це той же стиліст, завдання якого створити образ (стиль) людини шляхом укладання волосся, тобто за допомогою підбору і створення зачіски.

Саме визначення «перукар» має німецьке коріння і переводиться як фахівець з виготовлення перук. Тенденція вузької спрямованості фахівців не обійшла стороною і мистецтво створення зачісок, і сьогодні існує кілька спеціалізацій, серед яких:

 • чоловічий перукар (фахівець по зачісках для чоловіків);
 • жіночий майстер (фахівець по зачісках для жінок);
 • майстер-універсал (фахівець і по жіночим, і за чоловічими стрижками);
 • перукар-колорист (фахівець з фарбування локонів).

Сьогодні в Києві зосередженість про дуже велику кількість магазинів для перукарів, які мають різну цінову політику. Від найдешевших до тих, які пропонують високоякісний товар що позиціонується як професійний від провідних виробників. Але якщо робити вибір між перукарнями магазинами в Києві і онлайн салоном, то однозначно рішення потрібно робити на користь другого варіанту. Так як онлайн покупка Вам обійдеться в рази дешевше навіть професійного інструменту для майстра.

У салонах сьогодні пропонують найрізноманітніші послуги, включаючи:

 • лікувальні процедури для волосся;
 • стрижку ;
 • стайлінг (укладання);
 • створення святкових, весільних або вечірніх зачісок;
 • плетіння косичок;
 • фарбування, знебарвлення, тонування і мелірування;
 • декапе вання, колорування;
 • завивки хімічні та біо-завивки;
 • нарощування та ін.

Відштовхуючись від поставленої Клієнтом завдання, професіонал по зачісках застосовує у своїй роботі ті чи інші перукарські інструменти, пристосування, косметичні засоби і аксесуари .

Наш інтернет магазин пропонує дуже великий асортимент товару починаючи від професійної косметики для салонів краси до інструментарію для майстрів перукарів (в наявності є і фартухи), а також безкоштовна доставка по Києву, гнучка система оплати, вигідні умови співпраці.

Перукарні інструменти та їх класифікація

Перукарське приладдя та інструменти можна розділити на чотири основні групи:

 • пристосування для розчісування волосся;
 • інструменти для гоління і стрижки;
 • прилади для фарбування;
 • арсенал для завивки і стайлінгу.

Всі перукарське приладдя мають певні функції і використовуються при проведенні тієї чи іншої маніпуляції з волоссям. Купити перукарське приладдя, аксесуари і різні прилади з ряду перукарський інструмент, можна в інтернет магазині StyleSalon.ua.

Складно відповісти, скільки різних приладів знаходиться на робочому місці або валізці у майстри. Зате з упевненістю можна сказати, що арсенал перукарів за різноманітністю та кількістю, не поступається військового спорядження бійців елітних підрозділів.

Гребінець всьому голова

без чого однозначно не можна уявити перукаря, так це без гребінця. Без цього знаряддя праці неможливо зробити ні одну стрижку, укладку, фарбування та ін.

В залежності від сировини, з якого вони виготовлені, гребінці можуть бути:

 • металевими (стійкі до високих температурних режимів, тому незамінні при укладанні пасом за допомогою електрощіпци або фена ). А ось при завивці хімічній використовувати металеву гребінець настійно НЕ рекомендують. Перевагою гребінців металевих є їх можливість легкого очищення і дезінфекції;
 • неметаллическими. Основна перевага гребінця з капрону, пластика або нейлону в її дешевизні. Мінусом неметалічних гребінців вважається їх нестійкість до високих температур (вони деформуються і навіть плавляться).

Перед тим як купити перукарське приладдя такі як гребінець, фахівці рекомендують звернути увагу на:

 • матеріал інструменту. Він повинен бути стійкий до хімічних речовин, що застосовуються при завивці і фарбуванню волосся;
 • стійкість вироби до високих температур;
 • гладкість поверхні і відсутність задирок, які можуть пошкодити структуру локона і ін.

Вимог до гребінця, як до найголовнішого приладдя праці перукаря дуже багато. На щастя інтернет магазин професійного інструментарію пропонує великий вибір самих різних товарів, які відрізняються і за матеріалами, і по формі, і по ціні.

До речі , на гребінці економити не варто, втім, як і при покупці інших складових професійного арсеналу. Тим більше, що наш інтернет магазин пропонує знижки, якщо купувати аксесуари для перукарень оптом.

В залежності від призначення гребінець буває:

 • зі стандартною ручкою;
 • з хвостообразной ручкою (загострена);
 • комбінованого типу (з частими зубами і рідкісними);
 • однорідної ( з одним з видів розташування зубів або частим, або рідкісним).

Тримання гребінця - це ціла наука, і кожен і перукарів в процесі своєї діяльності виробляє «авторський» спосіб, максимально зручний для себе.

Щітки

Щітки - це ще один вид пристосувань, якими користуються майстри перукарі в своїй роботі. Ці предмети незамінні при укладанні, для масажу коренів волосся і шкіри голови. Залежно від функціонального призначення щітка може бути різної форми і виготовлена ​​із застосуванням різних матеріалів (металу, штучної або натуральної щетини, дерева та ін.)

За допомогою щітки можна розчесати навіть дуже поплутані або кучеряве волосся. Купити цей інструмент, а також інші перукарське приладдя інтернет магазин арсеналу для професійних перукарів StyleSalon.ua пропонує за дуже демократичною ціною.

Ріжучі інструменти

Якщо для укладання волосся можна обійтися наявністю гребінця або щітки, то для стрижки потрібні більш специфічні приналежності, наприклад ножиці.

Ножиці перукарські, втім, як і звичайні, складаються з двох половинок зі скріплює гвинтом посередині. На кожній половинці є основне полотно, важіль і кільце. Звичайні ножиці, застосовувані в побуті, не підходять для обрізання пасом. Тому фахівці рекомендують купити спеціальні ножиці для перукарів, які відрізняються:

 • матеріалом виготовлення (при виробництві таких ножиць використовують міцніший метал);
 • точністю шліфування;
 • більш ергономічною формою. Адже цей «агрегат» підлягає знаходиться в руках у майстра і робота з ним не повинна викликати у фахівця втому або дискомфорт.

Ножиці перукарські можуть бути прямими або зубчастими. Прямі в свою чергу можуть мати гострі або тупі кінці, кільця з хвостиком або без. Прямі ножиці застосовуються при обрізанні пасом на голові, вусів і бороди.

Зубчасті ножиці використовуються при филировки волосся. Під філіровкою розуміють процес розрідження (постригу) занадто густих пасом. Купити ножиці можна за доступною ціною в інтернет магазині StyleSalon.ua оптом чи вроздріб.

Як і всі перукарські інструменти, приладдя - ножиці вимагають особливого догляду, в основі якого заточка. Заточка будь-якого інструменту перукаря - це ціла наука і, як правило, майстри довіряють ці роботи фахівцям у яких є і навички і необхідне обладнання.

Всі фахівці знають, що для того щоб професійний арсенал зберігав свої якості і служив довго і справно його потрібно зберігати в спеціальних чохлах, які захищають і від вологи, і від бруду, і від інших негативних чинників. До речі, купити перукарське приладдя такі як чохли можна окремо. Існує навіть спеціальний чемодан для перукарень інструментів, який дозволяє і зручно зберігати весь арсенал і зручно його переносити. Кожен магазин професійного оснащення для перукарів пропонує великий вибір таких футлярів, чохлів і валізок.

Крім ножиць до ріжучим інструментам для перукаря ще відносять:

 • безпечні бритви, які можуть використовуватися для гоління і для филировки. Филировочная бритва оснащена запобіжної гребінкою з зубцями, а бритва, застосовувана при голінні - оснащена гребінкою запобіжної без зубців.
 • небезпечні бритви, які так само використовуються для гоління або стрижки волосся. На якість бритви впливає якість і сорт стали, тому при виробництві цих пристроїв використовують високоякісну сталь. Оскільки небезпечна бритва дійсно здатна стати причиною порізу, при її використанні необхідно дотримуватися певних правил. Небезпечна бритва може мати широке або вузьке робоче полотно, овальну або пряму головку. Як і всі перукарські інструменти та приладдя вона вимагає догляду і правильного зберігання.

Машинки

Ще один незамінний апарат, який повинен бути у кожного майстра це машинка для стрижки волосся. Купити такий агрегат можна зайшовши в інтернет магазин перукарського приладдя StyleSalon.ua. До речі, онлайн магазин порадує не тільки набагато більшим вибором, але і більш низькими цінами.

В залежності від особливостей дії машинки можуть бути:

 • ручними;
 • електричними.

до речі, не дивлячись на тотальну автоматизацію, ручні машинки досі користуються повагою у майстрів, і їх пропонує недорого купити наш інтернет магазин перукарського приладдя StyleSalon.ua. Залежно від особливостей конструкції пружини, яка призводить ручну машинку в дію, агрегат може бути з пружиною:

 • у вигляді спіралі;
 • у вигляді кільця;
 • у вигляді підкови.

Електрична машинка, яка дозволила зробити процес стрижки більш швидким і простим, складається з електродвигуна колекторного типу, набору змінних ножів, головки, корпуси, виготовленого з міцної пластмаси і шнура живлячої.

упіть машинку можна в інтернет магазині StyleSalon.ua. Складно сказати яку марку слід віддавати перевагу, адже кожен майстер має своє бачення параметрів, яким повинен відповідати ідеальний апарат. Але незалежно від виду машинки, її ціни і функціоналу вона вимагає регулярного догляду, в іншому випадку навіть найдорожча модель вийде з ладу.

Це ще не все

насправді на перерахованих вище предметів арсенал перукарів не закінчується. Адже існують ще перукарні аксесуари, які необхідні для укладання і стайлінгу. Наприклад, бігуді, за допомогою яких створюються локони і кучері.

Бігуді можуть бути у вигляді:

 • полого металевого циліндра, оснащеного отворами, притискної гумкою і планкою;
 • полого металевого циліндра з отворами, але без планки;
 • пластмасового циліндра, поверхня якого вкрита «шпильками»;
 • циліндра обтягнутого оксамитом;
 • пластмасового циліндра покритого липучкою (дрібної щетиною);
 • папільоток;
 • спіралей тощо.

В залежності від матеріалу бігуді можуть бути металевими, пластиковими або гумовими. Окремо виділяють термобігуді і електробігуді.

Сьогодні онлайн магазин StyleSalon.ua пропонує купити новинку в світі бігуді - бігуді-шпильки, які ідеально підходять для прямих довгих пасом.

Арсенал фахівців з стрижок і укладок постійно поповнюється різними пристосуваннями. Наприклад, при укладанні волосся, крім бігуді використовують спеціальні затискачі. По суті, затиск це дві затискні лапки, які з'єднані заклепкою і пружиною. Залежно від призначення майстер може використовувати затиск великий чи малий. Відрізняються вони довжиною. Так малі затискачі, як правило, мають довжину не більше 6 см, а великі - не менше 10 см.

Такі аксесуари для перукарів як коклюшки використовуються при проведенні хімічних завивок. Коклюшки можуть відрізнятися за формою, що і визначає для якого типу завивки вони будуть використані. Як правило, при виготовленні коклюшек використовують натуральне дерево, яке з одного боку стійке до хімічних розчинів, що застосовуються при завивці, а з іншого - не вступає (на відміну від металу) з ними у взаємодію.

Електрооснащеніе

Ну і нарешті напевно найрізноманітніший і численний за кількістю всіляких агрегатів вид пристосувань для перукарів - це електроінструмент, який включає фени, праски, плойки, дифузори, випрямлячі та ін.

З п омощь фена пасма можна швидко висушити і навіть укласти. Для укладання волосся феном використовують різні насадки і аксесуари, які дозволяють створювати найскладніші і незвичайні зачіски.

Конструктивно фен - це електровентилятор і нагрівальні елементи, які «обрамлені» пластмасовим корпусом.

Як і всі електричні аксесуари і агрегати, які застосовуються при укладанні волосся, фени можуть бути професійними і для щоденного домашнього використання. Звичайно, в арсенал перукарів входить тільки професійне обладнання, яке відрізняється не тільки функціоналом і розмірами, потужністю і продуктивністю, але і ціною, а так само більш складної експлуатацією та обслуговуванням. Для того щоб заощадити на облаштуванні робочого місця, рекомендують купувати перукарське приладдя, інструменти оптом.

Без щипців нікуди

Власниці прямих пасом завжди мріють про локони і кучері. Причому це характерно не тільки для сучасних модниць, а й для спокусниць минулих епох. Правда, шевелюрі нинішніх красунь пощастило куди більше. Адже її завивають не за допомогою розпеченого на вогні заліза, а за допомогою спеціального інструменту, який і локони створює, і волосся не пошкоджує. Щипці, які працюють за принципом зовнішнього нагріву сьогодні практично не використовуються тим більше в салонах краси. Професійні майстри використовують тільки електрощіпци, які закручують пасма не гірше, а то і краще, ніж бігуді, і дозволяють створювати не менш цікаві укладання. Наш онлайн салон професійного обладнання StyleSalon.ua пропонує великий вибір щипців, купити які можна як оптом так і в роздріб.

Догляд за перукарськими інструментами

Будь-які приналежності або аксесуари для перукаря застосовуються майстром в салоні краси, повинні проходить очистку, дезінфекцію, а в деяких випадках і стерилізацію.

до речі, найефективнішим способом знищення різних бактерій є стерилізація, в основі якої застосування високих т мператур. Для стерилізації інструментів потрібно мати спеціальний жаростійкий шафа-автоклав.

При дезінфекції, для знищення бактерій використовують спеціальні розчини (дезінфектанти). Вид розчину впливає на ступінь дезінфекції. Так деякі засоби (бактерицидні) можуть тільки знищити бактерії, інші (фунгіциди) ефективні при знищенні грибків. Оптимальными считаются средства комбинированного типа способные справиться и с бактериями, и с грибками.

Кроме дезинфекции все предметы должны храниться согласно рекомендациям производителя, вовремя затачиваться и ремонтироваться.

Индустрия красоты не стоит на месте, и арсенал парикмахеров постоянно обновляется и расширяется, но такие элементы как расческа и ножницы, фен и бигуди еще долгое время буду обязательными предметами на каждом рабочем месте, в каждом чемоданчике мастера.

Часто задаваемые вопросы про Перукарське приладдя і аксесуари

❤ Какие самые популярные Перукарське приладдя і аксесуари в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Перукарське приладдя і аксесуари ❓

🦋 Какие бренды Перукарське приладдя і аксесуари представлены в магазине StyleSalon ❓

SS95045
235 грн
БрендEstel Professional Країна виробникРосія
SS95044
271 грн
БрендEstel Professional Країна виробникРосія
SS100492
103 грн
БрендEstel Professional Країна виробникРосія
SS95000
35 грн
БрендEstel Professional Країна виробникРосія
2523101
181 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79768
235 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79565
32 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3011695
71 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79567
32 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79812
130 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3150123
124 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3012074
128 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3012403
52 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS95003
198 грн
БрендEstel Professional Країна виробникРосія
3011768
75 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
00681
49 грн
БрендEurostil Країна виробникІспанія
3040041
400 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS91717
37 грн
БрендSibel Країна виробникБельгія
SS103804
139 грн
БрендInvisibobble Країна виробникНімеччина
7000675
283 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS80012
112 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS110289
55 грн
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
SS109592
127 грн
БрендY.S.Park Країна виробникЯпонія
Показати ще 24 товара