Настільні лампи для манікюру

Хай буде світло!

Світло для майстра манікюру - це одна з важливих складових, без яких провести всі процедури на якісному рівні практично неможливо. А для того щоб майстер зміг працювати і якісно, ​​і безпечно (як для Клієнта, так і для себе) йому потрібна спеціальна лампа для манікюру, яка може відрізнятися і за формою, і по колірному виконанню, і за функціональними можливостями, і навіть за способом включення.

Складові частини

Існують різні моделі, які можуть кріпитися і на стіну, і на меблі і навіть встановлюватися на підлозі, але як показує практика, найоптимальнішою для майстра вважається настільна лампа. По крайней мере, професіонали з різних країн, і Україна не виняток, вибирають саме цей варіант.

Настільна лампа для манікюру складається з таких елементів, як:

 • світильник;
 • кріплення;
 • штатив.

Світильник в свою чергу включає джерело світла (лампочку), яка може бути або неонової, або люмінесцентної. Головне щоб вона створювала світло потрібної яскравості та інтенсивності і забезпечувала розсіювання в певному напрямку.

Під штативом розуміють дві частини, скріплені між собою шарнірами, що забезпечує їх рухливість. Завдяки такій рухливості у майстра немає ніяких проблем з тим, щоб змінювати положення джерела світла і, відповідно, його напрямок. Для того щоб лампа настільна для манікюру була стійка, вона оснащена спеціальним кріпленням, яке забезпечує її фіксацію на столику майстра манікюру.

Сьогодні виробники спеціального оснащення для салонів краси пропонують велику різноманітність моделей і можна купити настільну лампу для манікюру яка відрізняється і за формою, і по дизайну, і по колірному і навіть по стильовому виконанню. Адже, як і будь-який світильник, настільна лампа для манікюру - це складова частина інтер'єру кабінету майстра. Відповідно, вона повинна гармонійно вписуватися в загальний стиль.

При цьому ціна виробу не повинна бути дуже високою. Адже висока ціна - це не показник якості та довговічності вироби, по крайней мере, коли мова йде про лампі. У нашому магазині можна недорого купити і продукцію вітчизняної компанії OPUS і вироби зарубіжних фірм, таких, як Biomak, UMS Beauty, Magnetic тощо. До речі, ціна на виріб залежить і від марки виробника, і від дизайну, і від комплектації.

Види і типи

Настільна лампа, купити яку можна сьогодні в таких містах, як Київ, Харків і не тільки може бути:

 • люмінесцентної;
 • галогеновой;
 • лампою розжарювання.

Остання модель вважається застарілою і єдиним її перевагою є низька ціна. Незважаючи на те, що майстри манікюру в різних містах і Київ не виняток, використовують цей вид, вони не забезпечує високу якість світла. Тому від ідеї купити лампу розжарювання для облаштування робочого місця майстра нігтьового дизайну краще відмовитися. Як показує практика, очі фахівця при такому світлі дуже швидко втомлюються і він особливо не підходить для нарощування (гелевого та акрилового).

Галогеновая настільна лампа також не забезпечує дуже високу якість світла, але зате відрізняється більш тривалим терміном служби. Цю модель також часто використовують фахівці в різних містах, і Харків і Київ не виняток. Придбати її недорого можна в спеціалізованих магазинах.

І, нарешті, люмінесцентна настільна лампа здатна забезпечити високу якість освітлення. Правда для цього потрібно вибрати і купити модель з правильно підібраною потужністю. До речі, купити люмінесцентну настільну лампу для манікюру - це ще й вигідно з точки зору економії, так як вона споживає менше енергії. Напевно, така енергосберегаемості зробила її популярною у майстрів з різних міст, таких як Харків, Київ та ін. Люмінесцентні моделі прекрасно підходять для проведення будь-якого виду процедур, в тому числі гелевого нарощування або нанесення гель-лаку.

Варіації на тему світла

Крім настільних моделей, сьогодні можна купити лампу для манікюру з функцією збільшення. Така лампа лупа, Україна яку вже встигла оцінити по достоїнству, стає незамінним помічником для фахівця. Особливо добре підходить лупа для нанесення гелевого покриття на нігті, так як дозволяє побачити найменші патьоки матеріалу і виправити дефекти.

Настільна лампа лупа кріпиться до столу фахівця за допомогою спеціальної струбцини. З одного боку це забезпечує її міцну фіксацію, а з іншого - робить рухомий, тобто дає можливість фахівцеві регулювати її по висоті.

Якщо звичайну лампу для манікюру вибирають виходячи з типу вироби, то при покупці лупи враховують:

 • діаметр віконечка (чим більше, тим комфортніше фахівець зможе працювати);
 • рівень збільшення (досягає до 5 діоптрій);
 • яскравість освітлення і його якість.

Складно сказати яку саме модель найкраще купити для оснащення робочого місця майстра. Хтось вибирає, відштовхуючись від марки виробника, хтось звертає увагу на дизайн. Є покупці, яких в першу чергу цікавить ціна. Але краще основна увага звернути на експлуатаційні характеристики вироби і на якість світла, яке воно забезпечує. А буде це продукція компанії Opus (Україна) або польської фірми Biomak, кожен фахівець вирішить для себе сам, виходячи з обличчястих переваг.

❤ Какие самые популярные Настільні лампи для манікюру в 2020 ❓

ТОП-3 самых популярных Настільні лампи для манікюру в магазине StyleSalon:

 

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Настільні лампи для манікюру ❓

🦋 Какие бренды Настільні лампи для манікюру представлены в магазине StyleSalon ❓

Настільні лампи для манікюру
SS083445
Ціна: 2099 грн
Настільні лампи для манікюру
SS101152
Ціна: 3114 грн
Настільні лампи для манікюру
SS084418
Ціна: 1302 грн
Настільні лампи для манікюру
SS101151
Ціна: 2922 грн
Настільні лампи для манікюру
SS063584
Ціна: 1755 грн
Настільні лампи для манікюру
SS101686
Ціна: 972 грн
Настільні лампи для манікюру
SS103619
Ціна: 2373 грн
Настільні лампи для манікюру
SS101685
Ціна: 908 грн
Настільні лампи для манікюру
SS103620
Ціна: 2373 грн
Настільні лампи для манікюру
SS116836
Ціна: 1950 грн
Настільні лампи для манікюру
SS111584
Ціна: 1650 грн
Настільні лампи для манікюру
SS116834
Ціна: 1850 грн
Настільні лампи для манікюру
SS117341
Ціна: 999 грн
Настільні лампи для манікюру
SS118131
Ціна: 999 грн
Настільні лампи для манікюру
SS116832
Ціна: 1750 грн
Настільні лампи для манікюру
SS116843
Ціна: 720 грн
Настільні лампи для манікюру
SS117279
Ціна: 1512 грн
Настільні лампи для манікюру
SS24417
Ціна: 1251 грн
Настільні лампи для манікюру
SS064148
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Настільні лампи для манікюру
SS24414
Ціна: 691 грн
Немає у наявності
Настільні лампи для манікюру
SS2503
Ціна: 2295 грн
Немає у наявності
Показати ще 10 товарів
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Потужність лампи, Вт
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 3120грн