Люмінесцентні настільні лампи для маникюру

Створення манікюру - це творча процедура, яка вимагає від майстра професіоналізму, прискіпливого ставлення і зосередженості. Процес тривалий, фахівець велику увагу приділяє як обробці нігтя і кутикули, так і промальовуванні дрібних деталей малюнка.Правильно підібрана люмінесцентна настільна лампа допоможе працівникові професійного косметичного салону виконувати свої професійні обов'язки на відмінно.Висока якість процедур гарантує нескінченний потік клієнтів.

Інтернет-магазин StyleSalon.ua готовий надати професійну кваліфіковану допомогу у виборі та підборі обладнання, інструменту, косметичних препаратів. На розсуд своїх клієнтів ми пропонуємо порівняно дешево в Україні, зокрема, в Києві прилади та пристрої, які допоможуть вам з успіхом якісно надавати косметичні послуги, робити щасливими клієнтів і отримувати задоволення від результатів своєї роботи.  

своїм клієнтам ми радимо широкий вибір професійної техніки, меблів та косметичних засобів, вони коштують недорого, але допоможуть залучити нових клієнтів. Доставка виконується в Києві, а по Україні робимо пересилання зручною клієнтові транспортною компанією. Звертаємо увагу на мінімальні терміни доставки замовлення.

Гарна люмінесцентна настільна лампа: основні вимоги

Перш ніж купити люмінесцентну настільну лампу, познайомтеся з особливостями сучасних освітлювальних приладів і основними критеріями, якими слід керуватися при покупці. Освітлювальний прилад може встановлюватись або кріпитися на стіл, є обладнання з розміщенням на підлозі.  

До сучасним професійним світильників пред'являється ряд вимог:

  • надійна довговічна конструкція, з високим ресурсом роботи.
  • Можливість зміни висоти і кута нахилу приладу освітлення.
  • Рівномірна освітленість і відсутність нагріву.
  • Легка заміна джерела світла при виході його з ладу.  
  • Можливість використання джерела світла з низьким енергоспоживанням.

Основні вузли люмінесцентної лампи

Незалежно від конструкційних особливостей, люмінесцентний світильник має три основні частини:  

  1. підставу;
  2. штатив;
  3. джерело світла.

Підстава являє собою підставку або кріплення у вигляді струбцини або прищіпки. Другий варіант практично не використовується. Підставка частіше застосовується в переносних конструкціях. Струбцина використовується для постійної фіксації пристрою в строго визначеному місці, вона надійно прилад утримує, при цьому звільняє додаткову площу столу. Довговічність досягається за рахунок виготовлення корпусу з міцного металу, місця з'єднання додатково посилені сталевими пластинами.  

Конструкція на шарнірах забезпечує необхідний кут нахилу джерела світла і його положення по висоті. Як джерело неприпустимі лампи розжарювання. Вони не належать до енергозберігаючих. Її приглушене світло не сприяє гарному перегляду найдрібніших деталей при роботі майстра і швидко стомлює очі.

Люмінесцентна лампа вигідно відрізняється. За енергоємності вона краще на 80%. Ресурс розрахований на 6-12 тис. Годин, світловіддача вище в 5 разів.  

Додаткові функції

Для збільшення якості роботи майстра манікюру в ряду додаткових можливостей в прилад монтується лупа. По конструкції це просте пластикове або металеве обладнання, захисна кришка оберігає від пилу і пошкодження.  

Оптимальні параметри збільшує пристрої - це 3-5 діоптрій. Для освітлення застосовується лампа з рівномірним немерехтливе світлом. При виборі звертають увагу на діаметр віконця, як найважливіший параметр. Чим він більший, тим якість освітлення краще.  

Як увімкнути або вимкнути виконується за допомогою конструкції кнопкового типу. Сучасні моделі можуть бути обладнані сенсорним датчиком, що реагує на рух рук.

Де купити якісний настільний світильник з люмінесцентною лампою? Для обладнання косметичного салону інтернет-магазин StyleSalon.ua пропонує звернути увагу на люмінесцентні лампи вітчизняного і імпортного виробництва. На сайті товар представлений в різному ціновому діапазоні. Люмінесцентні світильники нідерландського бренду Magnetic відрізняє невелика ціна, мінімалістичний дизайн в алюмінієвому виконанні, прилад виробляє м'який рівномірне світло.  

Продукція виробництва Польщі Biomak відноситься до надійної, має стійкість, відрізняється високим ступенем рухливості. Ціна перебуває в бюджетному сегменті. На розсуд клієнтів пропонується китайська продукція UMS Beauty або український бренд УМГ. Замовляйте прямо зараз, ми допоможемо ваших клієнтів зробити щасливими.

Часто задаваемые вопросы про Люмінесцентні настільні лампи для маникюру

❤ Какие самые популярные Люмінесцентні настільні лампи для маникюру в 2021 ❓

❤ Какие самые популярные Люмінесцентні настільні лампи для маникюру в 2021 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Люмінесцентні настільні лампи для маникюру ❓

SS083445
2099 грн
SS101151
2922 грн
SS064148
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
SS2503
2295 грн
Немає у наявності
SS064153
2521 грн
Немає у наявності
SS084535
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
SS8147
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
SS105620
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 2930грн