Крафт-пакети для стерилізації

Очищення, стерилізація і дезінфекція манікюрного інструменту - запорука здоров'я майстра і клієнта. Ігнорувати правила гігієни небезпечно і для репутації. Тим більше, що дотримуватися їх зовсім неважко: досить придбати одноразові паперові крафт пакети. Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує широкий асортимент пакувальних матеріалів для стерилізації за доступними цінами. Розповімо, як підібрати їх правильно.

Призначення та особливості

Крафт пакети для стерилізації виготовляють з особливо міцного паперу: в її основі - продукти вторинної переробки довговолокнистої сульфатної целюлози. Крафт «збирається» з 2-6 шарів паперу з щільністю 80-110 мм/м2. Отриманий матеріал має виборчої проникністю - пропускає кисень всередину, але захищає від проникнення мікробів. Завдяки цьому в пакеті створюються стерильні умови: повторне мікробне забруднення в ньому неможливо.

крафтового папір нарізають у вигляді прямокутних конвертів, склеєних з боків. Зверху розміщується клейка стрічка для запечатування пакувального матеріалу. Процес упаковки займає кілька секунд і не вимагає застосування додаткових пристосувань.

Пристосування з крафт-паперу призначені для наступних видів стерилізації:

 1. парової;
 2. повітряної ;
 3. етіленоксідной;
 4. радіаційної.

В б'юті-індустрії вони використовуються переважно для стерилізації манікюрних інструментів: ножиць, лопаток, пилок. Зручні пакети і для зберігання приладів, якщо у майстра немає УФ-шафи.

Вимоги, що пред'являються до пакувальних матеріалів для стерилізації, регулюються нормативами ГОСТ. Використовувати звичайні паперові пакети для цієї мети не можна.

Чим зручні одноразові крафт пакети

Для стерилізації інструментів в медицині і б'юті-індустрії годяться контейнери, пакувальні матеріали у вигляді рулонів або готових пакетів. Але останні мають ряд переваг:

Одноразові вироби з крафтового паперу - це ще і універсальний матеріал для нотаток будь-якого характеру. З їх допомогою можна підготувати індивідуальні набори для клієнтів або скласти щоденник стерилізації у великій студії. Ряд моделей випускаються з вже розкресленими полями для розміщення дати і прізвища обличчя, відповідальної за обробку інструментів.

Пакети з крафтового паперу дозволяють контролювати ефективність стерилізації. На них розміщуються індикатори, які змінюють колір по завершенню процедури. Вони бувають різними. Найпростіші - індикатори 1-го класу, що реагують на тривалість температурного впливу. Складніше і дорожче - індикатори 4-5-го класу, що спрацьовують на рівень нагріву інструменту.

Використання крафт пакетів - свого роду знак якості. Вони підвищують довіру клієнта і його впевненість у майстра або студії.

Різновиди

Інтернет-магазин Stylesalon.ua пропонує недорого купити крафт пакети трьох основних різновидів:

У продажу є стандартні пакети або конверти з полями для написів - описом вмісту, датою, підписом відповідальної обличчя. Вони виготовлені з матового однотонного матеріалу, годяться для повітряної, паровий та інших видів стерилізації.  

Прозорі пакети з'явилися в Україні відносно недавно, але швидко стали популярними. Справа в тому, що майстрам часто доводиться робити вибір - використовувати незручний рулон поліетиленової плівки або матовий пакет. Конверти з прозорого паперу об'єднують кращі риси обох видів упаковки.

Пакети можуть відрізнятися і способом запечатування. Стандартний варіант - клейка стрічка, закріплена у верхній частині конверта. Нестандартні пакувальні матеріали вимагають застосування спеціалізованого обладнання, Термопістолет і клейких складів.

Крафт пакети для стерилізації вибирають, виходячи з розмірів інструменту. Для обробки манікюрних приладів найчастіше використовуються конверти 100х200 мм.

Виробники

В нашому магазині можна купити крафт пакети від української компанії Мікростоп. Виробник працює в сфері вже досить довго. Її продукцію можна зустріти в багатьох клініках і лікарнях в Україні, зокрема, в Києві.

Конверти продаються оптом, по 100 штук в упаковці. Розмір - 100-200 мм, для манікюрних приладів і компактних інструментів.

Переваги продукції виробника:

Доступна ціна дозволяє придбати крафт пакети для   сухожар оптом. Не варто забувати, що вони призначені для разового використання, тому витрачаються швидко, навіть в невеликих студіях.

Крафт пакети: правила використання

Крафт пакети для   сухожар або автоклава використовують згідно таким правилами:

Терміни зберігання стерильного інструменту визначаються інструкцією. Прийнято дотримуватися таких норм:

При розтині конверт зі стерильним вмістом уважно оглядають, прилади викладають на робочу поверхню і використовують. Упаковка утилізується разом зі звичайними побутовими відходами: вона виготовлена ​​з біоразлагающейся матеріалів і не забруднює навколишнє среду.Что пропонуємо ми

В інтернет-магазині Stylesalon.ua можна купити універсальні крафт пакети для стерилізації оптом за привабливою ціною в Києві. Ми підібрали кілька варіантів упаковки, яка оптимально підходить для манікюрних, педикюрних, косметологічних інструментів.

Всю продукцію можна придбати дешево, в будь-якій кількості і з доставкою в будь-яку точку країни. Будемо чекати вашого дзвінка!
 

 •  
 • витримують високі температури;
 • легко запечатуються, не вимагають використання додаткових пристосувань;
 • міцні, забезпечують стерильність всередині конверта;
 • годяться для зберігання інструменту протягом 20-50 днів;
 • випускаються в різних модифікаціях і типорозмірах.
  • бежеві;
  • білі;
  • прозорі.
  1. доступна ціна;
  2. посилена влагопрочность;
  3. висока паропроникність;
  4. малу вагу;
  5. широкий асортимент - матові і прозорі конверти, з полями для нотаток, індикаторами і клейкою стрічкою;
  6. різноманітність типорозмірів.
  1. інструмент, який пройшов дезінфекцію і предстерилизационную очищення, кладуть в сухий пакет і запечатують;
  2. в один конверт можна вкласти кілька інструментів, але він не повинен бути переповнений;
  3. на лицьовій стороні упаковки відзначають дату і час стерилізації, прізвище відповідальної обличчя, а також опис вмісту;
  4. проводять стерилізацію в автоклаві або сухожарові шафі;
  5. ефективність стерилізації визначають по вбудованим або вкладеним індикаторами (вони також доступні у продажу в Україні, зокрема, в Києві) .
  • 3 діб - конверт зі скріпками;
  • 20 діб - пакет з клейкою стрічкою;
  • 30-50 діб - конверт з термопайкой;
  • 60 діб - подвійна упаковка з термопайкой.
БрендВИВА Країна виробникКитай
SS110184
0.0
180 грн
БрендМикростоп Країна виробникУкраїна
БрендВИВА Країна виробникКитай
БрендМикростоп Країна виробникУкраїна
БрендRio Країна виробникРосія
SS114514
1
5
240 грн
БрендМикростоп Країна виробникУкраїна
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 170грн
 • 550грн