Коли заходиш в косметичний бутік і бачиш неймовірну різноманітність баночок і скляночек, виникає ряд закономірних питань: навіщо виробники випускають таку силу-силенну товарів і чим вони власне відрізняються? Адже всі складові мають однакове призначення і призначені для створення певного аромату. Але якраз завдання « створювати » навколо людини особливу ароматну ауру і впливає на те, чи будуть обрані духи або жіноча туалетна вода, квіткова формула або фруктова, рідина або порошок.

До речі, з латинської мови слово « парфум » перекладається « через дим » і дуже добре відображає завдання якісного парфумерного продукту створювати певний ароматичний ореол без тіні нав'язливості і надлишкової інтенсивності. Хоча, яким буде ароматний ореол, залежить в першу чергу від виду обраного засобу та його якості.

Історія мистецтва створення ароматів

Сказати точно, коли перші з'явилися парфуми або туалетна вода неможливо. Як і те, хто ж був автором першого парфуму. Згідно з дослідженнями, перші згадки про парфумерних засобах відносяться ще до епохи стародавньої Месопотамії. А ось особливий внесок в розвиток майстерності створювати унікальні запахи наказують єгиптянам і римлянам.

Тоді як історія одеколону, одного з видів парфумерної продукції, добре відома всім, так як він був винайдений лише пару століть назад (в XVIII столітті). Правда, використовували його на перших порах зовсім не для « декоративних » цілей, а для дуже практичних. Так одеколон, купити який могли собі дозволити тільки заможні покупці, застосовували як засіб проти інфекцій (як антисептик) або як склад для ароматерапії (додаючи його в ванну). Пізніше, коли речовина була упаковано в красиву упаковку, комерційна успішність одеколону виросла в рази. До речі, лише в 1765 році у Франції відкрили першу мануфактуру, на якій виробляли красиві упаковки для парфумів.

Пізніше з'явилася окрема професія, фахівці якої повинні були оцінювати аромат. Сьогодні цих професіоналів називають парфумерами, а в далекому 1765 їх називали нюхач. Хоча галузь парфумерна і розвивалася досить активно, перші парфуми (в своєму сучасному розумінні) були створені тільки в 1921 році. І, починаючи з цього періоду, і чоловіча парфумерія, і жіноча розвиваються семимильними кроками. Створюються нові фабрики з виготовлення парфумів, розробляються секретні формули і, звичайно ж, використовуються всі доступні засоби маркетингу для просування продукції. Адже виробників ароматних складів дуже багато і кожен з них хоче привернути увагу покупця саме до своїх унікальним формулам і неповторним ароматам. Кому-то це вдається, комусь ні. Деякі виробники випускають продукцію, яка позиціонується в класі люкс і коштує дуже великих грошей, а деякі спеціалізуються на виробництві більш дешевих і більш доступних товарів.

До речі, для того щоб розуміти за що платить споживач, коли купує парфуми або одеколон, чим відрізняється жіноча туалетна вода від парфумованої, не зайвим буде розібратися з тим, а який же буває продукція?

Ароматна класифікація

В основі будь-якого парфуму запашні речовини, які на мові Профі називаються композицією. Існують полноцікловие компанії, які займаються виготовленням продуктів від « А » до « Я & raquo ;. Але, як правило, створенням спеціальних концентратів займаються одні підприємства, а розробкою вже готових формул, розфасовкою і упаковкою займаються інші фабрики. Але рядовому обивателю, який прийшов в дорогий бутік, щоб купити одеколон або парфуми знати специфіку процесу створення цих продуктів зовсім не обов'язково, а от розуміти, чим відрізняються « сухі » парфумерні засоби від « рідких & raquo ;, чому парфюмированная вода коштує дорожче, ніж одеколон, не завадить.

В залежності від форми кінцевого продукту парфумерія може бути:

 • твердої;
 • жідкой;
 • порошковой.

Жідкая парфумерія – це духи, туалетна вода, одеколон, туалетний оцет і курильна есенція. Згідно зі статистикою продажів, саме парфюмированная вода і духи користуються найбільшим попитом у покупців в усьому світі. Парфуми відомих брендів, купити яку пропонує і Україна, на сайті нашого інтернет магазину представлена ​​у великому асортименті.

Тверді парфумерні засоби – це як не дивно теж духи, але не у вигляді рідини. Батьківщиною такого винаходу вважається Схід і крім ароматних властивостей вони ще мають лікувальний вплив. У вітчизняного споживача такий вид продукції користується не дуже великим попитом, хоча купити його можна в різних містах, і Київ, і Дніпропетровськ не виняток.

Порошкові продукти користувалися попитом раніше, коли одеколону ще не існувало. І якщо сьогодні на озброєнні у жінок величезний арсенал різних ароматичних продуктів, то у їх попередниць основним засобом для створення аромату був порошок з пелюсток троянд або сандалового дерева, що жінки носили в красивих тканинних мішечках. Купити саше можна і сьогодні, як в звичайному магазині, так і в інтернет бутіку. Але вибір сучасних жінок частіше робиться на користь традиційних парфумів. Тим більше, що парфумерія купити яку можна сьогодні, Україна вже оцінила гідно.

В залежності від того які з'єднання і в якій концентрації знаходяться в розчиннику, виділять такі парфумерні продукти, як:

 • духи;
 • парфюмированная вода;
 • туалетна вода;
 • одеколон;
 • дезодорант;
 • сухі духи або саше;
 • для паління есенція і папір.

Саме про кожен вид

духи – по суті це комбінація екстрактів ароматичних, які розчинені в спирті (90%) і з'єднані закрепителем. Як правило, закріплювач використовується тваринного походження.

Хоча, якщо це елітна парфумерія, то ніяких « добавок » в ній немає. Що стосується інтенсивності, то вона забезпечується тим, що в складі продукту до 22% парфумерної композиції. Тому духи і вважаються самим інтенсивним парфумерним засобом. Даний вид продукції позиціонується як дорога косметика, і купити її можна в невеликих флакончиках, упакованих в красиві коробочки. До дизайну упаковки підходять не менш ретельно, ніж до створення нових формул ароматів, адже в магазині покупець спочатку бачить товар, а тільки потім знайомиться з вмістом коробочки.

В залежності від того, для кого призначений продукт виділяють:

 • жіночі парфуми;
 • чоловічі парфуми;
 • дитячі (хоча, повноцінними духами назвати ці складові досить складно).

Наш магазин пропонує продукцію і для жінок, і для чоловіків.

Парфумована вода, купити яку також можна у великій різноманітності, це продукт, в якому концентрація запашних речовин досягає 23%. Інтенсивність цього виду продукції наближена до духів, тому часто ціна на неї така ж висока. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір складів і для жінок, і для чоловіків, і преміум класу, і дешевші варіанти.

Туалетна вода – це менш інтенсивний продукт, який містить не більше 20% запашних речовин. До речі, якщо парфюмированная вода, як і духи, проводиться з використанням 90 процентного спирту, то туалетна вода – в основі містить 85 відсотковий спирт. Через цю « технічний » особливості, туалетна вода відрізняється виділеними верхніми нотами і приглушеними основними.

Як існують чоловічі парфуми і жіночі, так існує і різна туалетна вода. Туалетна вода для чоловіків – це ідеальне рішення для літнього періоду, так як продукт відрізняється дуже легкою композицією. Одеколон – це теж туалетна вода для чоловіків, концентрація запашних складових в якого досягає 5%. Спирт при цьому використовується 70 або 80 відсотковий. У нашому магазині можна вибрати різні види продукції, які і Києві, і Дніпропетровськ уже встигли оцінити.

Жіночі духи, як і чоловічі парфуми, позиціонуються як дорога косметика. Але з огляду на, що в Україні представлений широкій вибір продукції різних брендів, будь-який споживач зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Такі продукти, як дезодорант, рідина для гоління, які також входять до групи парфумерних, використовуються постійно і не відносяться до косметики класу люкс. Їх можна купити в будь-якому магазині, в будь-якому місті, і Дніпропетровськ не виняток.

Кімната для куріння папір і есенція, втім, як і саше, сьогодні сприймаються як щось втратило свою актуальність і користь. Як правило, сучасні пані вважають за краще купити одеколон або парфумовану воду, а не мішечок з порошком з пелюсток троянд, навіть якщо саше виглядає романтично і дуже жіночно.

Елітні літери

Існує особливий вид продукції , яка на мові професіоналів називається елітна парфумерія. Елітними можуть бути і чоловічі, так і духи для жінок. Але відрізняються вони не тільки « підлогою покупця & raquo ;, а й вартістю і классовостью.

Так, мало хто може дозволити собі купити відомого бренду духи, тобто, класу Люкс, при виготовленні яких використовуються тільки натуральні складові. Така продукція позиціонується як елітна парфумерія, вироблена під замовлення, і купити її в інтернет магазині просто неможливо.

Для тих, кому фінансове становище дозволяє, експерти радять купити духи класу « А & raquo ;, які на 90% складаються з натуральних інгредієнтів і на 10% – з синтетичних. Така продукція є в інтернет магазині і в Києві, і в інших містах (Дніпропетровськ не виняток).

Якщо дорога парфумерія для жінок і чоловіків, яка широко представлена ​​в Україні, все-таки не вписується в бюджет, завжди можна зупинити свій вибір на продукції класу « У & raquo ;. Така жіноча і чоловіча парфумерія складається з сировини синтетичного і напівсинтетичного. Вона має досить приємним і стійким ароматом, але навряд чи вразить багатством композиції.

І нарешті, існує парфумерія для чоловіків і жінок класу « З & raquo ;, купити яку можна в будь-якому інтернет магазині. До речі, саме парфумерія класу « З » використовується для створення підробок. Але в нашому магазині підробок немає.

Запах запаху ворожнечу

Перед тим як купити туалетну воду, наприклад, в Києві або будь-якому іншому місті, потрібно ознайомитися з існуючими ароматами. Адже виявляється, і жіноча туалетна вода, і чоловічий одеколон в першу чергу відрізняються не маркою виробника і навіть не ціною, а типом аромату.

Так в залежності від типу аромату сьогодні можна купити туалетну воду або жіночі парфуми:

 • 100% штучні або альдегідні;
 • морські, завдання яких передати запах бризу або послегрозовую ранку. Для того щоб такі духи для жінок і чоловіків впоралися зі своїм завданням, в них додають фруктові нотки. До речі, морські аромати відрізняються універсальністю, тобто підходять і для чоловіків, і для жінок. Напевно, тому вони користуються великою популярністю;
 • шкіряні, які позиціонуються як аромати для чоловіків, і які включають запах багаття, диму і ялівцю;
 • амброві або орієнтальні, які відрізняються високою пряністю і солодкістю. Як правило, при їх виготовленні використовують східні прянощі. З огляду на, що орієнтальні парфуми досить важкі, то однією з рекомендацій для жінок є рада не використовувати їх влітку і вдень;
 • пряні, які насичені ароматами кардамону і гвоздики, розмарину і кмину, шавлії та ін. В Україні, як показує статистика, популярні морські і альдегідні аромати.

Крім цього, в Києві і інших містах можна купити парфумовану воду йди інші складові, які відрізняються ароматами:

 • деревними;
 • фужерні (або папоротевими);
 • цитрусовими;
 • зеленими;
 • фруктовими;
 • квітковими та ін.

Складно сказати який вид аромату вважається найпопулярнішим. Для жінок, наприклад, ідеально підходять квіткові і альдегідні. До речі, найпопулярнішим парфумом з групи альдегідних, який сьогодні можна купити в Україні вважається Шанель №5.

А ось шкіряні аромати не підходять для жінок і позиціонуються, як чоловіча парфумерія купити в Україні, яку можна сьогодні без проблем .

Парфуми, яку пропонує наш інтернет магазин представлена ​​в дуже великому асортименті. Рекомендуємо зайти на сайт і ознайомиться.

Часто задаваемые вопросы про Парфуми

❤ Какие самые популярные Парфуми в 2020 ❓

👑 Почему выбирают StyleSalon.Ua ❓

💎 Какие самые дешевые Парфуми ❓

🦋 Какие бренды Парфуми представлены в магазине StyleSalon ❓

Парфуми
SS085517
Ціна: 809 грн
Країна виробникФранція БрендCaudalie
Парфуми
SS085516
Ціна: 809 грн
Країна виробникФранція БрендCaudalie
Парфуми
SS107227
Ціна: 1306 грн
Країна виробникСША БрендAmerican Crew
Парфуми
SS103001
Ціна: 809 грн
Країна виробникФранція БрендCaudalie
Парфуми
SS108647
Ціна: 954 грн
Країна виробникШвейцарія БрендJuvena
Парфуми
SS108621
Ціна: 1338 грн
Країна виробникШвейцарія БрендJuvena
Парфуми
SS110696
Ціна: 1529 грн
Країна виробникФранція БрендCaudalie
Парфуми
SS110711
Ціна: 809 грн
Країна виробникФранція БрендCaudalie
Парфуми
SS112313
Ціна: 1495 грн
Країна виробникНімеччина БрендJean d'Arcel
Парфуми
SS111562
Ціна: 1060 грн
Країна виробникІталія БрендKLERADERM
Парфуми
SS111382
Ціна: 1358 грн
Країна виробникФранція БрендMelvita
Парфуми
SS121185
Ціна: 645 грн
Країна виробникНімеччина MarbetMen´s Fragrance & Body БрендMarbert
Парфуми
SS121188
Ціна: 389 грн
Країна виробникНімеччина MarbetWomen´s Fragrance & Body БрендMarbert
Парфуми
SS121187
Ціна: 289 грн
Країна виробникНімеччина MarbetWomen´s Fragrance & Body БрендMarbert
Парфуми
SS121186
Ціна: 389 грн
Країна виробникНімеччина MarbetWomen´s Fragrance & Body БрендMarbert
Парфуми
SS122725
Ціна: 20058 грн
Країна виробникШвейцарія БрендStorie Vneziane
Показати ще 23 товара