Коли заходиш в косметичний бутік і бачиш неймовірну різноманітність баночок і скляночек, виникає ряд закономірних питань: навіщо виробники випускають таку силу-силенну товарів і чим вони власне відрізняються? Адже всі складові мають однакове призначення і призначені для створення певного аромату. Але якраз завдання « створювати » навколо людини особливу ароматну ауру і впливає на те, чи будуть обрані духи або жіноча туалетна вода, квіткова формула або фруктова, рідина або порошок.

До речі, з латинської мови слово « парфум » перекладається « через дим » і дуже добре відображає завдання якісного парфумерного продукту створювати певний ароматичний ореол без тіні нав'язливості і надлишкової інтенсивності. Хоча, яким буде ароматний ореол, залежить в першу чергу від виду обраного засобу та його якості.

Історія мистецтва створення ароматів

Сказати точно, коли перші з'явилися парфуми або туалетна вода неможливо. Як і те, хто ж був автором першого парфуму. Згідно з дослідженнями, перші згадки про парфумерних засобах відносяться ще до епохи стародавньої Месопотамії. А ось особливий внесок в розвиток майстерності створювати унікальні запахи наказують єгиптянам і римлянам.

Тоді як історія одеколону, одного з видів парфумерної продукції, добре відома всім, так як він був винайдений лише пару століть назад (в XVIII столітті). Правда, використовували його на перших порах зовсім не для « декоративних » цілей, а для дуже практичних. Так одеколон, купити який могли собі дозволити тільки заможні покупці, застосовували як засіб проти інфекцій (як антисептик) або як склад для ароматерапії (додаючи його в ванну). Пізніше, коли речовина була упаковано в красиву упаковку, комерційна успішність одеколону виросла в рази. До речі, лише в 1765 році у Франції відкрили першу мануфактуру, на якій виробляли красиві упаковки для парфумів.

Пізніше з'явилася окрема професія, фахівці якої повинні були оцінювати аромат. Сьогодні цих професіоналів називають парфумерами, а в далекому 1765 їх називали нюхач. Хоча галузь парфумерна і розвивалася досить активно, перші парфуми (в своєму сучасному розумінні) були створені тільки в 1921 році. І, починаючи з цього періоду, і чоловіча парфумерія, і жіноча розвиваються семимильними кроками. Створюються нові фабрики з виготовлення парфумів, розробляються секретні формули і, звичайно ж, використовуються всі доступні засоби маркетингу для просування продукції. Адже виробників ароматних складів дуже багато і кожен з них хоче привернути увагу покупця саме до своїх унікальним формулам і неповторним ароматам. Кому-то це вдається, комусь ні. Деякі виробники випускають продукцію, яка позиціонується в класі люкс і коштує дуже великих грошей, а деякі спеціалізуються на виробництві більш дешевих і більш доступних товарів.

До речі, для того щоб розуміти за що платить споживач, коли купує парфуми або одеколон, чим відрізняється жіноча туалетна вода від парфумованої, не зайвим буде розібратися з тим, а який же буває продукція?

Ароматна класифікація

В основі будь-якого парфуму запашні речовини, які на мові Профі називаються композицією. Існують полноцікловие компанії, які займаються виготовленням продуктів від « А » до « Я & raquo ;. Але, як правило, створенням спеціальних концентратів займаються одні підприємства, а розробкою вже готових формул, розфасовкою і упаковкою займаються інші фабрики. Але рядовому обивателю, який прийшов в дорогий бутік, щоб купити одеколон або парфуми знати специфіку процесу створення цих продуктів зовсім не обов'язково, а от розуміти, чим відрізняються « сухі » парфумерні засоби від « рідких & raquo ;, чому парфюмированная вода коштує дорожче, ніж одеколон, не завадить.

В залежності від форми кінцевого продукту парфумерія може бути:

 • твердої;
 • жідкой;
 • порошковой.

Жідкая парфумерія – це духи, туалетна вода, одеколон, туалетний оцет і курильна есенція. Згідно зі статистикою продажів, саме парфюмированная вода і духи користуються найбільшим попитом у покупців в усьому світі. Парфуми відомих брендів, купити яку пропонує і Україна, на сайті нашого інтернет магазину представлена ​​у великому асортименті.

Тверді парфумерні засоби – це як не дивно теж духи, але не у вигляді рідини. Батьківщиною такого винаходу вважається Схід і крім ароматних властивостей вони ще мають лікувальний вплив. У вітчизняного споживача такий вид продукції користується не дуже великим попитом, хоча купити його можна в різних містах, і Київ, і Дніпропетровськ не виняток.

Порошкові продукти користувалися попитом раніше, коли одеколону ще не існувало. І якщо сьогодні на озброєнні у жінок величезний арсенал різних ароматичних продуктів, то у їх попередниць основним засобом для створення аромату був порошок з пелюсток троянд або сандалового дерева, що жінки носили в красивих тканинних мішечках. Купити саше можна і сьогодні, як в звичайному магазині, так і в інтернет бутіку. Але вибір сучасних жінок частіше робиться на користь традиційних парфумів. Тим більше, що парфумерія купити яку можна сьогодні, Україна вже оцінила гідно.

В залежності від того які з'єднання і в якій концентрації знаходяться в розчиннику, виділять такі парфумерні продукти, як:

 • духи;
 • парфюмированная вода;
 • туалетна вода;
 • одеколон;
 • дезодорант;
 • сухі духи або саше;
 • для паління есенція і папір.

Саме про кожен вид

духи – по суті це комбінація екстрактів ароматичних, які розчинені в спирті (90%) і з'єднані закрепителем. Як правило, закріплювач використовується тваринного походження.

Хоча, якщо це елітна парфумерія, то ніяких « добавок » в ній немає. Що стосується інтенсивності, то вона забезпечується тим, що в складі продукту до 22% парфумерної композиції. Тому духи і вважаються самим інтенсивним парфумерним засобом. Даний вид продукції позиціонується як дорога косметика, і купити її можна в невеликих флакончиках, упакованих в красиві коробочки. До дизайну упаковки підходять не менш ретельно, ніж до створення нових формул ароматів, адже в магазині покупець спочатку бачить товар, а тільки потім знайомиться з вмістом коробочки.

В залежності від того, для кого призначений продукт виділяють:

 • жіночі парфуми;
 • чоловічі парфуми;
 • дитячі (хоча, повноцінними духами назвати ці складові досить складно).

Наш магазин пропонує продукцію і для жінок, і для чоловіків.

Парфумована вода, купити яку також можна у великій різноманітності, це продукт, в якому концентрація запашних речовин досягає 23%. Інтенсивність цього виду продукції наближена до духів, тому часто ціна на неї така ж висока. Наш інтернет магазин пропонує великий вибір складів і для жінок, і для чоловіків, і преміум класу, і дешевші варіанти.

Туалетна вода – це менш інтенсивний продукт, який містить не більше 20% запашних речовин. До речі, якщо парфюмированная вода, як і духи, проводиться з використанням 90 процентного спирту, то туалетна вода – в основі містить 85 відсотковий спирт. Через цю « технічний » особливості, туалетна вода відрізняється виділеними верхніми нотами і приглушеними основними.

Як існують чоловічі парфуми і жіночі, так існує і різна туалетна вода. Туалетна вода для чоловіків – це ідеальне рішення для літнього періоду, так як продукт відрізняється дуже легкою композицією. Одеколон – це теж туалетна вода для чоловіків, концентрація запашних складових в якого досягає 5%. Спирт при цьому використовується 70 або 80 відсотковий. У нашому магазині можна вибрати різні види продукції, які і Києві, і Дніпропетровськ уже встигли оцінити.

Жіночі духи, як і чоловічі парфуми, позиціонуються як дорога косметика. Але з огляду на, що в Україні представлений широкій вибір продукції різних брендів, будь-який споживач зможе підібрати для себе оптимальний варіант.

Такі продукти, як дезодорант, рідина для гоління, які також входять до групи парфумерних, використовуються постійно і не відносяться до косметики класу люкс. Їх можна купити в будь-якому магазині, в будь-якому місті, і Дніпропетровськ не виняток.

Кімната для куріння папір і есенція, втім, як і саше, сьогодні сприймаються як щось втратило свою актуальність і користь. Як правило, сучасні пані вважають за краще купити одеколон або парфумовану воду, а не мішечок з порошком з пелюсток троянд, навіть якщо саше виглядає романтично і дуже жіночно.

Елітні літери

Існує особливий вид продукції , яка на мові професіоналів називається елітна парфумерія. Елітними можуть бути і чоловічі, так і духи для жінок. Але відрізняються вони не тільки « підлогою покупця & raquo ;, а й вартістю і классовостью.

Так, мало хто може дозволити собі купити відомого бренду духи, тобто, класу Люкс, при виготовленні яких використовуються тільки натуральні складові. Така продукція позиціонується як елітна парфумерія, вироблена під замовлення, і купити її в інтернет магазині просто неможливо.

Для тих, кому фінансове становище дозволяє, експерти радять купити духи класу « А & raquo ;, які на 90% складаються з натуральних інгредієнтів і на 10% – з синтетичних. Така продукція є в інтернет магазині і в Києві, і в інших містах (Дніпропетровськ не виняток).

Якщо дорога парфумерія для жінок і чоловіків, яка широко представлена ​​в Україні, все-таки не вписується в бюджет, завжди можна зупинити свій вибір на продукції класу « У & raquo ;. Така жіноча і чоловіча парфумерія складається з сировини синтетичного і напівсинтетичного. Вона має досить приємним і стійким ароматом, але навряд чи вразить багатством композиції.

І нарешті, існує парфумерія для чоловіків і жінок класу « З & raquo ;, купити яку можна в будь-якому інтернет магазині. До речі, саме парфумерія класу « З » використовується для створення підробок. Але в нашому магазині підробок немає.

Запах запаху ворожнечу

Перед тим як купити туалетну воду, наприклад, в Києві або будь-якому іншому місті, потрібно ознайомитися з існуючими ароматами. Адже виявляється, і жіноча туалетна вода, і чоловічий одеколон в першу чергу відрізняються не маркою виробника і навіть не ціною, а типом аромату.

Так в залежності від типу аромату сьогодні можна купити туалетну воду або жіночі парфуми:

 • 100% штучні або альдегідні;
 • морські, завдання яких передати запах бризу або послегрозовую ранку. Для того щоб такі духи для жінок і чоловіків впоралися зі своїм завданням, в них додають фруктові нотки. До речі, морські аромати відрізняються універсальністю, тобто підходять і для чоловіків, і для жінок. Напевно, тому вони користуються великою популярністю;
 • шкіряні, які позиціонуються як аромати для чоловіків, і які включають запах багаття, диму і ялівцю;
 • амброві або орієнтальні, які відрізняються високою пряністю і солодкістю. Як правило, при їх виготовленні використовують східні прянощі. З огляду на, що орієнтальні парфуми досить важкі, то однією з рекомендацій для жінок є рада не використовувати їх влітку і вдень;
 • пряні, які насичені ароматами кардамону і гвоздики, розмарину і кмину, шавлії та ін. В Україні, як показує статистика, популярні морські і альдегідні аромати.

Крім цього, в Києві і інших містах можна купити парфумовану воду йди інші складові, які відрізняються ароматами:

 • деревними;
 • фужерні (або папоротевими);
 • цитрусовими;
 • зеленими;
 • фруктовими;
 • квітковими та ін.

Складно сказати який вид аромату вважається найпопулярнішим. Для жінок, наприклад, ідеально підходять квіткові і альдегідні. До речі, найпопулярнішим парфумом з групи альдегідних, який сьогодні можна купити в Україні вважається Шанель №5.

А ось шкіряні аромати не підходять для жінок і позиціонуються, як чоловіча парфумерія купити в Україні, яку можна сьогодні без проблем .

Парфуми, яку пропонує наш інтернет магазин представлена ​​в дуже великому асортименті. Рекомендуємо зайти на сайт і ознайомиться.

SS085516
899 грн
БрендCaudalie Країна виробникФранція
SS107227
1306 грн
БрендAmerican Crew Країна виробникСША
SS103001
899 грн
БрендCaudalie Країна виробникФранція
SS112313
1670 грн
Jean d'ArcelLine Homme - Догляд для чоловіків БрендJean d'Arcel Країна виробникНімеччина
SS108621
1498 грн
JuvenaBody - Серія по догляду за тілом на основі екстракту граната БрендJuvena Країна виробникШвейцарія
SS110711
899 грн
БрендCaudalie Країна виробникФранція
SS122799
1473 грн
БрендPepe Jeans Країна виробникВеликобританія
SS122726
20058 грн
БрендStorie Vneziane Країна виробникШвейцарія
SS122796
1002 грн
БрендPepe Jeans Країна виробникВеликобританія
SS122727
20058 грн
БрендStorie Vneziane Країна виробникШвейцарія
SS121186
675 грн
MarbetBody Care БрендMarbert Країна виробникНімеччина
SS121187
675 грн
MarbetBody Care БрендMarbert Країна виробникНімеччина
SS122731
11955 грн
БрендCollezione Privata Країна виробникШвейцарія
SS122734
5257 грн
БрендPalazzo Nobile Країна виробникШвейцарія
SS122739
5257 грн
БрендPalazzo Nobile Країна виробникШвейцарія
SS122725
20058 грн
БрендStorie Vneziane Країна виробникШвейцарія
SS122729
20058 грн
БрендStorie Vneziane Країна виробникШвейцарія
SS122728
20058 грн
БрендStorie Vneziane Країна виробникШвейцарія
SS122735
5257 грн
БрендPalazzo Nobile Країна виробникШвейцарія
SS122733
11955 грн
БрендCollezione Privata Країна виробникШвейцарія
Фільтри товарів
Бренд
  Більше (3)
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 20060грн