Солярії

Штучне сонце в будинку

Напевно, сьогодні немає людини, яка б не знала, що таке солярій. Солярій Київ який використовує вже не одне десятиліття - це спеціальне пристосування, за допомогою якого людина отримує дозу ультрафіолетового випромінювання, яке за своїм складом практично ідентично натуральному (сонячного). При цьому наявність таких опцій як таймінг і управління інтенсивністю дозволяє отримувати цю дозу УФ випромінювання в строго контрольованому кількості.

Довгий час на ринку спеціального устаткування були представлені тільки громіздкі установки, купити які могли собі дозволити далеко не всі СПА центри і салони краси.

Сьогодні виробники провели апгрейдинг вже існуючих моделей, а також розробили нові системи, які можуть використовуватися навіть в домашніх умовах. І треба визнати домашній солярій купити який можна у нас, завойовує популярність у споживачів, особливо у тих, хто любить загар, але не знаходить часу ні для відвідування салону, ні тим більше для прийняття сонячних ванн.

Умовно всі« машини »для штучної засмаги обличчя і тіла поділяють в залежності від:

  • призначення системи;
  • конструкції кабіни.

Стоячи або лежачи

Сьогодні виробники пропонують кілька варіантів соляріїв, які відрізняються по конструк івним особливостям кабіни, і які відповідно по-різному використовуються. Деякі з них підходять тільки для засмаги тіла, а деякі можна використовувати і для придбання темного відтінку шкіри обличчя.

Складно сказати яка модель користується найбільшою популярністю, тим більше що кожна з них має і свої переваги, і певні недоліки.

Горизонтальний солярій, ціна на який досить висока - це «машина», в якій для отримання засмаги відвідувач приймає положення лежачи. Горизонтальне положення спеціальних ламп забезпечує рівномірність розсіювання УФ випромінювання під час всієї процедури. Мінусом горизонтальної системи можна назвати невелику потужність ламп, через що сеанс засмаги може тривати від 10 до 20 хвилин.

Горизонтальні конструкції не користуються популярністю у людей, які бояться закритого простору, а також у тих, хто занадто педантичний в питаннях гігієни.

Вертикальний солярій - це кабіна, в якій приймати загар можна і потрібно в положенні стоячи. Переваг у даної системи набагато більше і одне з них це компактність. Вертикальний солярій не займає багато місця і його можна розмістити навіть в невеликому приміщенні. Ще однією перевагою вертикальних систем можна назвати ціну. Вартість вертикального солярію на порядок нижче, ніж горизонтального.

Але напевно особливу популярність у любителів засмаги вертикальні системи отримали з-за того що вони забезпечують рівний колір шкіри, насичений і глибокий, і при цьому сеанси займають менше часу, ніж отримання засмаги в горизонтальній кабіні. Вибрати й купити солярій вертикальний, який Україна оцінила гідно, можна в нашому магазині.

Експрес метод

Для швидкого придбання потрібного відтінку шкіри краще купити турбосолярій, який також має вертикальну конструкцію, але відрізняється більш широким функціоналом. На сьогодні турбосолярій, Україна який почала активно використовувати, вважається самим досконалим пристосуванням для отримання штучної засмаги. Він оснащений системою охолодження, яка забезпечує тривалу безперебійну роботу апарату. Також турбосолярій оснащений массажерами, аромоустановкамі, аудіосистемою та ін. Правда ціна такого агрегату висока і купити його можуть дозволити собі тільки солідні салони краси. Але якщо ціна питання не грає важливої ​​ролі, тобто бюджет на придбання такого обладнання не обмежений, то експерти радять купити саме турбосолярій. Але перед тим як купити одну з моделей, представлених на ринку, не зайвим буде ознайомитися з її експлуатаційними характеристиками і списком доступних опцій. Адже в різних моделях вони різні і від цього залежить ціна агрегату.

Сидячи під сонцем

ще одна модель, яку Україна вже встигла оцінити, це крісло солярій, в якому отримувати загар можна в сидячому положенні. За допомогою цього пристосування можна додати потрібний колір шкіри на конкретній ділянці. Наприклад, сидячий солярій прекрасно підходить для засмаги обличчя. До речі, для придбання темного відтінку обличчя підійде і горизонтальна система. А ось вертикальний солярій не дуже підходить для засмаги обличчя. Сидячий солярій настільки компактний і зручний, що його можна використовувати навіть в домашніх умовах. А якщо врахувати, що ціна цього пристосування досить доступна, то не дивно, що крісло солярій позиціонується як домашній агрегат. Купити солярій у вигляді крісла, Київ який вже оцінив, можна в мережі.

В залежності від сфери використання, розрізняють солярій:

  • домашній (приватний, який ще називають побутовим);
  • студійний (професійний).

Домашній солярій відрізняється компактними розмірами, простотою управління і демократичною вартістю. Ціна на домашній прилад дійсно на порядок нижче і це не дивно, адже він і менш потужний, і не такий функціональний. Але при цьому побутової агрегат підходить і для засмаги обличчя, і для придбання потрібного відтінку шкіри на тілі. Україна стала однією з тих країн, де споживачі вже оцінили переваги домашніх апаратів.

Професійні, тобто студійні системи відрізняються високою потужністю і продуктивністю, і можуть працювати тривалий час без перерв. Мінусом студійної системи є висока ціна. Хоча сьогодні на ринку доступні моделі, які відрізняються демократичною вартістю, і якість яких Україна вже встигла оцінити по достоїнству.

Ми пропонуємо обладнання таких виробників, як KBL, SonneX, Ionto, Hapro тощо. Якщо ж ціна на новий агрегат не вписується в бюджет Вашого салону, у нас можна купити оснащення б/у, безпеку роботи якого ми гарантуємо.

У цій категорії немає товарів