Електробритви

Колись це були небезпечні бритви, пізніше бритви зі змінними лезами і одноразові верстати, а в наші дні саме електробритви все частіше з'являються серед туалетного приладдя дорослих чоловіків в Україні. Ці пристрої, безумовно, спростили весь процес гоління. Технічні можливості, а також додаткові функції сучасних електробритв дозволяють чоловікам позбуватися від волосся на обличчі або вкорочувати їх не тільки швидко, але і ефективно. Ніяких порізів і інших неприємностей!

Незважаючи на простий принцип роботи даних приладів, які бажають купити електробритву не завжди роблять правильний вибір. В Україні представлено ціле безліч цих пристроїв, а їх ціна коливається від декількох сотень до декількох тисяч гривень. Щоб з'ясувати, яка електробритва найбільше підійде саме вам, слід провести ретельний аналіз. Ви також можете зателефонувати в наш офіс в Києві, і отримати професійну консультацію на тему електричних бритв.

Типи електробритв

Перед тим як купити професійну електробритву, потрібно розібратися з типами пристроїв, доступних на ринку. Таких типів існує всього два, і вони відрізняються насамперед конструкцією і способом роботи.
1.   Сіткові електробритви. Такі бритви забезпечені спеціальною сіткою з отворами, в які потрапляють волосся. Під поверхнею сіток розміщені леза, які відповідають за зрізання щетини. Залежно від складності і ціни моделі отвори в сітці можуть бути розміщені під різними кутами, що підвищує ефективність гоління. Для того, щоб сіткова електробритва справлялася з густою щетиною на обличчі, виробники представили на ринку різні сіткові системи: одинарні, подвійні і потрійні, які відрізняються кількістю використовуваних ріжучих головок.

Переваги: ​​

 • продаються недорого;
 • ефективність і точність бритв з трьома головками;
 • гладке гоління.

Недоліки:

 • бритви з однієї голівкою пропускають багато волосся;
 • більш тривалий час гоління.

2 .   Роторні електробритви. Ці пристрої оснащені двома або трьома головками, які завдяки рухомим деталям пристосовуються до форми обличчя. У свою чергу кожна головка складається з кожухів і ножів. Бритви цього типу відрізняються не тільки кількістю головок, а й кількістю лез.

Переваги: ​​

 • швидке гоління;
 • ефективність зрізу щетини.

Недоліки:

 • більш висока ціна;
 • ймовірність заклинювання головок.

Чоловічі електробритви: яку вибрати?

Вибираючи професійну портативну електробритву слід керуватися насамперед очікуваннями користувача. Для жорсткої, важкою для гоління щетини кращим вибором буде роторна електробритва або сіткова електробритва з трьома ріжучими головками. Якщо мова йде про точність та якість гоління, то роторні бритви однозначно дадуть кращий результат.  

Однак для багатьох користувачів комфорт має більш важливе значення ніж швидкість і точність. У такому випадку наш інтернет магазин рекомендує купувати сіткові електробритви. Пам'ятати, що в такому випадку вам доведеться витратити трохи більше часу, щоб ретельно поголитися.  

Таким чином, ви повинні зважити плюси і мінуси двох типів пристроїв, щоб вирішити, який з них вибрати.

Найважливіші параметри електробритв

Для того щоб вибрати портативну електробритву, повсякденне використання якої буде приносити задоволення і повністю замінить традиційні верстати, слід також звернути увагу на технічні характеристики. Саме вони визначають можливості і спосіб застосування пристрою.

Для початку варто розібратися зі способом живлення електробритв. На ринку існує кілька типів живлення, і ви можете вибрати найбільш підходящий для вашого способу життя. Перерахуємо їх:

 1. Мережеві бритви - це провідні пристрої, які вимагають підключення до розетки. Вам не потрібно турбуватися про те, що акумулятор або батареї будуть розряджені. Саме через відсутність необхідності вставляти батарейки такі бритви мають легку вагу і зручні у використанні. Обмеженням є кабель, який не дозволить вам голитися далеко від розетки або в душі.
 2. Акумуляторні бритви - це бездротові портативні пристрої, які дозволяють вам голитися де завгодно, без прив'язки до порту мережі. Єдиною проблемою є систематична зарядка акумуляторів, так як повністю заряджений акумулятор дозволяє працювати лише протягом кількох десятків хвилин.
 3. Акумуляторно-мережеві бритви - об'єднують переваги перших двох типів. Користувач бритви не обмежений кабелем, і в той же час пристрій може бути підключений до розетки в будь-який потрібний час.
 4. Електробритви на батарейках - це перш за все пристрої для жінок, але в продажу також зустрічаються туристичні моделі для чоловіків. Такі електробритви живляться від батарейок типу АА або ААА.

Питання енергопостачання залишаємо позаду. На що ще варто звернути увагу?

Якість виконання і форми. Електробритви, доступні в Україні, відрізняються один від одного перш за все формою. Ось чому варто звернути увагу, яка з них має практичний корпус, і з яких матеріалів він виконаний. Від цих, здавалося б, тривіальних елементів може залежати комфорт щоденного гоління.

 1. гоління. Доступні на ринку пристрої застосовуються або для сухого, або для вологого гоління. Окрема категорія електробритв може підтримувати обидва режими. Їх вибір багато в чому залежить від ваших індивідуальних переваг.
 2. Час зарядки і тривалість роботи. У разі вибору акумуляторних електробритв, ці два параметри слід перевірити. Деякі моделі заряджаються вісім годин, а деякі лише одну годину. Вивчіть також інформацію про те, скільки хвилин пристрій може працювати від однієї зарядки.
 3. Технічне обслуговування. Найпростішим інструментом для чищення електробритви є щітка, яка видаляє щетину або інші забруднення між ріжучими частинами.
 4. Виробники. Наш інтернет магазин пропонує електробритви від найбільш популярних виробників: Moser, Andis, Ga.ma, Philips, Panasonic, Remington, Adler і Grundig. Кожен з перерахованих брендів виробляє як професійні, так і побутові електробритви. Дивіться рейтинг продуктів у відповідній категорії на нашому сайті, щоб дізнатися, яка модель користується більшою популярністю.  

Додаткові функції в електробритвах

Крім всіх перерахованих вище параметрів, при виборі електробритви потрібно звертати увагу на будь-які додаткові функції. Залежно від обраної моделі і джерела живлення бритва може бути оснащена:

 1. індикатором зарядки - завдяки цьому бритва не здивує вас низьким рівнем заряду батареї в самий невідповідний момент;
 2. індикатором заміни головок (сіток) - інформація відображається за допомогою контрольних діодів. Як і індикатор зарядки, це дуже корисна функція, особливо при частому (щоденному) використання пристрою;
 3. швидкою зарядкою - бритва здатна заряджається максимум за кілька хвилин;
 4. водонепроникною системою - деякі моделі дозволяють голитися прямо в душі, а також промивати пристрій під струменем води;
 5. системою підйому щетини - в той час, як одне лезо піднімає волосся, інше підстригає їх максимально близько до шкіри;
 6. тримерами - тепер присутня в більшості сучасних моделей електробритв. Дозволяє підстригти волосся на обличчі, гарантуючи при цьому потрібну довжину;
 7. нековзною ручкою - завдяки такій ручці Бритва не вислизне з рук випадково.

Скільки коштує чоловіча електробритва?

На ринку присутня різноманітність не тільки з точки зору безлічі доступних типів електробритв, але і з точки зору їх ціни. В даний час купити електробритву можна на майже кожному кроці не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому місті. Найпростіші моделі коштують кілька сотень гривень, що досить дешево. Однак ці пристрої мають досить обмежені можливості і позбавлені додаткових функцій.

Якщо ж вам потрібна професійна електробритва, приготуйтеся до витрат від 1000 до 3000 гривень. Звичайно ж, наші консультанти в Києві з радістю допоможуть у виборі обладнання, відповідного вашим потребам і вимогам. Не нехтуйте можливістю зв'язатися з нами і отримати клієнтський сервіс найвищого рівня в Україні!

(1)
SS109013
450 грн
БрендMoser Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Країна виробникГермания, Китай
SS111186
2560 грн
БрендAndis Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Потужність, Втдо 10 Тип мотораРоторний
SS117326
769 грн
БрендXiaomi Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Потужність, Втдо 10 Країна виробникКитай
(1)
SS113112
1070 грн
БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Країна виробникИталия, Китай
(1)
SS115859
1090 грн
БрендBabyliss Вид живлення Батарейки Зона стрижкиДля бороди Країна виробникФранция, Китай
(2)
SS117796
2640 грн
БрендAndis Вид живлення Мережа / Акумулятор Країна виробникКитай, США
SS115862
2900 грн
БрендBabyliss Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Країна виробникФранция, Китай
(1)
SS109685
1590 грн
БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Потужність, Втдо 10 Країна виробникИталия, Китай
SS117654
890 грн
БрендTico Professional Зона стрижкиДля бороди, Для окантовки Країна виробникКитай
SS122899
600 грн
БрендWahl Країна виробникСША, Угорщина
SS117329
649 грн
БрендXiaomi Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди, Для окантовки Потужність, Втдо 10 Країна виробникКитай
SS117328
1299 грн
БрендXiaomi Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Країна виробникКитай
SS120317
135 грн
БрендMoser Країна виробникГермания, Китай
SS117327
879 грн
БрендXiaomi Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди, Для окантовки Особливості Машинок, Електробритви, тримериДодаткові ножі Країна виробникКитай
Електробритва Wahl Finale 5 Star 08164-516, фото
Знижка 12%
SS123165
3744 грн 3290 грн
БрендWahl Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Тип мотораРоторний Ширина ножа, мм41-50
SS123570
385 грн
БрендSWAY Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Потужність, Втдо 10 Тип мотораРоторний
SS117325
1499 грн
БрендXiaomi Вид живлення Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Країна виробникКитай
SS123171
1054 грн
БрендWahl Країна виробникСША, Угорщина
SS123214
693 грн
БрендWahl Країна виробникСША, Угорщина
SS123215
426 грн
БрендWahl Країна виробникУгорщина, США
SS69434721
310 грн
БрендBabyliss Країна виробникФранция, Китай
SS105698
992 грн
БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля стрижки, Для бороди Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки Ширина ножа, ммдо 30
SS109682
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендGA.MA Вид живлення Мережа / Акумулятор Зона стрижкиДля бороди Потужність, Втдо 10 Країна виробникИталия, Китай
Фільтри товарів
Живлення
Особливості Машинок, Електробритв, тримерів
Бренд
Країна виробник
Тип мотору
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 3290грн
Довжина шнура, м