Небезпечні бритви та леза

Сьогодні в більшості випадків і чоловіки, і жінки використовують для гоління і позбавлення від непотрібних волосся прості і зручні верстати, які можуть бути як одноразового застосування, так і багаторазового. Але ще кілька років тому, коли таких безпечних верстатів не було, основним інструментом цирульника була Небезпечна Бритва. До речі, таке грізне назву цього пристосування цілком виправдано, тому що при невмілому чи недбалому поводженні їм можна сильно поранитися. Але, не дивлячись на певні ризики, які супроводжують процедуру видалення волосся з застосуванням цього супер гострого інструменту, він був популярний не тільки серед майстрів перукарів і позиціонувався як перукарня бритва, а й серед пересічних обивателів. Можливо, до сих пір є консерватори, які по-старому використовують саме це пристосування для щоденних гігієнічних процедур.

Короткий історичний екскурс

В принципі навіть до того як з'явилася Небезпечна Бритва люди позбавлялися від зайвого волосся і щетини за допомогою інших пристосувань. Так попередниками клинкових моделей були обсидіанові ножі, і навіть морські раковини, гострі краї яких цілком підходили для видалення волосся. Правда, така процедура негативно позначалася на стані шкіри, так як приводила до досить сильного роздратування. Але після того як людина придбала навички з обробки металу, одним з перших предметів, який він створив, був металевий ніж, а точніше металеві леза, які так само використовувалися для гоління.

Звичайно, за час свого існування Небезпечна Бритва пройшла дуже серйозний апгрейдинг і еволюціонувала до верстатів з багатьма лезами і електробритв, леза яких мають здатність рухатися. Все це забезпечує ідеально гладке і безпечне гоління. Але треба визнати, що Небезпечна Бритва кілька століть була монополістом, і навіть сьогодні можна зустріти консерватора використовує саме це пристосування.

По суті, клинкова модель - це шматок прямокутного дуже гострого металу і ручки. Але, виявляється, існують різні різновиди цих інструментів, які відрізняються і за вагою, і за формою, і за способом застосування. І якщо раніше купити небезпечну бритву могли собі дозволити тільки професіонали, для яких ціна на профінвенарь це питання другорядне, то пізніше кожен поважаючий себе джентльмен мав в будинку цей предмет. В принципі, ціна на цей виріб і сьогодні досить висока, особливо якщо мова йде про продукцію іменитих брендів, купити яку можна в нашому магазині. Але, виявляється в деяких містах, і Київ не виняток, залишилися чоловіки-естети, які розглядають гоління як справжній ритуал, проводити який потрібно з дотриманням всіх традицій.

Модельний ряд

Сьогодні в магазинах можна купити небезпечну бритву, правда її зовнішній вигляд і дизайн стали більш досконалими і привабливими. Це не дивно, так як виробляють її імениті європейські та вітчизняні бренди. Тому і ціна на товар може бути досить вражаючою.

Раніше Небезпечна Бритва могла бути як важкої, так і напівпорожній. Ціна на більш важкі моделі була на порядок вище, використовувати їх було набагато складніше, але зате не відрізнялися надійністю і довговічністю. Ціна на їх «напівпорожні» аналоги була менше, працювати з ними було простіше, але вони мали властивість ламатися і швидко тупіться. А адже гострота і міцність - це два головних параметра, які і визначають якість продукту.

Купити цей інструмент можна і сьогодні, але попит на нього вже далеко не такий, як в минулі часи. Адже до того як пан Жіллет придумав свої безпечні верстати, саме гострі леза «небезпечного пристосування» були головним знаряддям перукаря і цирульника. Ну а винахід електробритви остаточно підірвало авторитет, яким користувалася бритва перукарня.

І все-таки попит є

Незважаючи на те, що ручка з гострими лезами вже не так активно використовується для гоління як раніше, попит на неї все ще є. По крайней мере, аналіз запитів клієнтів нашого магазину це підтверджує. Хтось використовує цей вид, тому що не довіряє новинкам і сучасним розробкам. Хтось просто хоче відчути «гостроту» моменту. Є й такі які планують купити цей виріб для того, щоб не завдавати шкоди навколишньому середовищу одноразовими лезами або змінними касетами, утилізувати які досить проблематично.

У будь-якому випадку у кожного бажаючого є можливість купити небезпечну бритву в Україні за цілком доступною ціною.

Але є ще один тип людей, для яких купити і використовувати цей гострий і небезпечний предмет - значить перетворити процес гоління на справжнє мистецтво. Адже якщо використовувати прилад зі змінними касетами або одноразовими лезами, то не потрібно володіти ніякими навичками і вправністю. А ось щоб позбутися небажаної рослинності на обличчі за допомогою цього майже холодної зброї потрібно володіти не тільки акуратністю і ретельністю, але і твердою рукою. Хоча, як показує практика, навчитися користуватися цією грізною зброєю Сові не складно.

Але купити це виріб радять далеко не кожному. І справа тут не в ціні. Хоча, треба визнати ціна на виріб з якісного металу може бути дуже високою. Якщо порівняти вартість, то ціна на інструмент зі змінними касетами або тим більше на одноразовий станок може бути нижче, ніж на цей гострий «ніж» для гоління.

Швидше за все, від бажання купити небезпечну бритву в Україні повинні відмовитися ті, хто голиться вранці наспіх. Адже купити гострий «ножик» ще не досить. Для правильного застосування виробу його потрібно правильно підготувати (заточити). Та й після завершення гоління інструменту потрібно приділити увагу і виділити певний час для очищення. Але це не зупиняє деяких покупців, і Київ демонструє попит на це не так вже рідше ніж консервативна глибинка. Купити небезпечну бритву Київ пропонує в різній ціновій політиці.

переваги

Крім того, що застосування клинкової моделі дозволяє перетворити процес гоління на справжнє шоу і доставити масу задоволення, воно ще має цілий ряд технічних переваг.

По-перше, леза вироби завжди дуже гострі, і головне однаково гострі. Це пов'язано з тим, що заточувати інструмент потрібно перед кожним застосуванням. Тобто якість гоління так само завжди буде однаково високим. Досягти такого результату використовуючи вироби зі змінними касетами або тим більше одноразових станків неможливо.

Другою перевагою можна назвати довговічність і міцність. На відміну від електричних моделей або верстатів зі змінними лезами клинкова бритва здатна пережити не одне покоління в родині і передаватися у спадок.

Тому якщо Ви вирішили купити саме клинкової модель, то краще зробити вибір на користь більш дорогих виробів, які дійсно прослужать багато років і не втратять ні свого зовнішнього вигляду, ні совій функціональності. Тим більше що Україна так само має своїх вітчизняних виробників якісних і довговічних товарів, які не поступаються за своєю надійністю продукції європейських брендів. Купити небезпечну бритву Україна пропонує в великому асортименті.

БрендKiepe Країна виробникИталия
84612
0.0
8705 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
SS087636
0.0
1932 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS124238
0.0
265 грн
БрендSPL Країна виробникНімеччина
SS087638
0.0
5107 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087639
0.0
5107 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
БрендComair Країна виробникНімеччина
1020
0.0
497 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
1040
0.0
557 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
3907
0.0
1665 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
1110
0.0
1988 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
1155
0.0
1898 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
3811
0.0
450 грн
БрендJaguar Країна виробникНімеччина
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
1111
0.0
412 грн
БрендTondeo Країна виробникНімеччина
БрендSibel Країна виробникБельгія
000123
0.0
667 грн
БрендKiepe Країна виробникИталия
Ще
1 2 3