Дезінфекція - це процес, який включає різні заходи, основне завдання яких знищити збудників захворювань інфекційного характеру (бактерій, мікробів і ін.). Для того щоб провести ефективну дезінфекцію необхідно використовувати спеціальні хімічні речовини, такі, як натрію гіпохлорит або формальдегід, різні кислоти і годинник. Залежно від того, яке дезінфікуючий засіб застосовується, рівень очищення оброблюваної поверхні може бути різним, але як правило домогтися 100% знищення мікроорганізмів здатні далеко не всі речовини.

На сьогодні існує три типи дезінфекції:

 • профілактична;
 • поточна;
 • заключна;

Що стосується методів знищення мікроорганізмів, то найпоширенішими є;

 • механічний;
 • фізичний (який в свою чергу може здійснюватися шляхом кип'ятіння або використання гамма і злученій);
 • хімічний;
 • комбінований;
 • біологічний.

Вибір методу дезінфекції, як і вибір речовини і його дозування, залежить від сфери застосування. В принципі сьогодні дезінфектори використовуються практично у всіх сферах діяльності людини, в тому числі в індустрії краси, зокрема для обробки інструментів, меблів і шкірних покривів (рук, як клієнта, так і майстри).

Що це за речовина - дезінфектор?

Дезінфектори - це спеціальні засоби, які призначені для обробки поверхні (шкірної або робочої), що в свою чергу дозволяє її очистити від різних мікроорганізмів і запобігти передачі інфекційних захворювань від людини до людини і убезпечити шкір Перші покриви від попадання на них бактерій, які присутні на погано обробленому інструменті або погано очищеної меблів.

Сьогодні можна купити дезінфектори в інтернет-магазині Stylesalon.ua, які призначені:

 • для обробки інструменту (металевого, дерев'яного, пластикового);
 • для обробки робочих поверхонь (столу наприклад);
 • для обробки нігтів;
 • для обробки рук ( працівника салону і клієнта).

Перед тим як купити той чи інший дезінфектор, експерти рекомендують визначитися з його призначенням, так як це допоможе вибрати правильне дезінфікуючий засіб підходяще і за формою випуску, і по ефективності.

Жоден нейл-дизайн, жодне нарощування, і жоден манікюр не обходиться без застосування спеціальної речовини, що дозволяє не тільки провести очистку манікюрних інструментів , а й підготувати нігті до подальшої фарбування або покриття штучним матеріалом.

Дезинфектор для нігтів - це речовина, що використовується при обробці натуральних нігтів, перед тим як на них буде нанесено штучне покриття у вигляді акрилу, гелю або ге ь-лаку. Це дезінфікуючий засіб захищає нігтьову пластину від появи грибків і розмноження мікробів і бактерій, а також, забезпечує більш чіпку зв'язку між натуральним нігтем і штучним покриттям. Так що якщо в салоні майстер нейл-дизайну і не виконує жодних нігтьову пластину спеціальним засобом, від його послуг краще відмовитися.

Дезінфектори для нігтів:

 • захищають пластину від ураження бактеріями і грибком ;
 • очищають від пилу і жиру, що запобігає подальшому відшарування штучного покриття;
 • НЕ завдає жодної шкоди натурального нігтя.

Знаряддя праці майстра манікюру і дезінфекція

Очищення манікюрних інструментів, а так само всіх пристосувань які використовуються в салонах при догляді за руками, нігтями, але гами та ін. в обов'язковому порядку повинна здійснюватися, причому регулярно (після кожного клієнта). Тільки в такому випадку можна бути впевненим у безпеці манікюру або інший косметичної маніпуляції.

Дезинфектор для інструментів - це спеціальний засіб, який призначений для очищення поверхні знарядь праці майстра салону краси (манікюрних пристосувань, фрез, пластикових ємностей, меблів та ін.). Сьогодні можна купити спеціальний засіб дозволяє проводити дезінфекцію і предстерилизационную очищення інструментів і їх частин (борів, фрез, головок і ін.).

Унікальність сучасних дезінфекторів полягає в тому, що вони продаються в готовому вигляді. Тобто досить купити засіб і його можна тут же використовувати без попереднього розведення або змішування з іншими речовинами.

Крім того, що сучасні продукти готові до використання, вони ще й вигідно відрізняються своїми формулами, які дозволяють їх застосовувати ( без ризику для інструментів) навіть в тому випадку якщо матеріал з якого вони виготовлені чутливий до лугів, спиртів та ін. Так сучасні дезінфектори НЕ обесцвечивают тканину, не провокують розвиток корозії та ін.

Все дезінфектори, які сьогодні можна до упіть в інтернет-магазині Stylesalon.ua, відрізняються:

 • високою ефективністю (знищують від 80 до 99% бактерій);
 • простотою використання (досить просто нанести на поверхню);
 • екологічністю (не містять шкідливих токсинів);
 • економністю (потрібно невелику кількість речовини для забезпечення якісного очищення);
 • безпекою і для людини і для навколишнього середовища.

Ефективне очищення шкірних покривів

Крім спеціальних засобів, які потрібні щоб підготувати нігті до подальшої обробки існують ще і фахівців Патерналізм дезінфектори для рук.

Дезінфікуючі речовини для рук надають ще й протизапальну дію, заспокоюють шкірні покриви, освіжають дерму.

В магазинах косметики і товарів для краси можна купити дезінфектори для рук в самих різних формах (у флаконах, пляшках, у вигляді емульсій та ін.). Але найпопулярнішим на сьогодні є спрей дезінфектор.

Спрей дезінфектор відрізняється універсальністю, так як може використовуватися при очищенні будь-якого типу шкіри рук. Інша справа, що його нанесення має свою специфіку. Так, розпорошувати засіб потрібно дотримуючись відстань не менше 15 см.

Саме про бренди

На ринку представлена ​​продукція самих різних торгових марок. Сказати однозначно який засіб найефективніший складно. По-перше, всі препарати ефективні, по-друге - формула кожного розроблена за принципом екологічності.

Так існують препарати, які здатні вбивати до 99% мікроорганізмів патогенної природи. Такі речовини можна використовувати як для побутової дезінфекції рук, так і в професійній сфері (в салонах краси).

Деякі продукти спочатку розроблені як «обезжирювачі» і «очисники» шкіри рук і нігтів перед проведенням нарощування, покриття гель -лак тощо. косметичними маніпуляціями. Такі засоби відрізняються не тільки тривалим впливом, а й широким спектром дії (знищують і віруси, і бактерії, і грибки).

В інтернет-магазині Stylesalon.ua можна купити препарат, який настільки «сильний», що може використовуватися навіть для обробки ран і подряпин. Такі шкірні антисептики використовуються не тільки в медицині, але і в б'юті сфері, де так само можливі пошкодження шкірних покривів і поява кровотечі.

Новинка на ринку дезінфекторів - це спеціальні скраби, які:

 • і знежирюють нігті;
 • і дезінфікують;
 • і використовуються для дегідратації нейл пластини.

Побутове використання

Спеціальні речовини, що дозволяють очистити шкіру рук і при цьому знищити бактерії і мікроорганізми, повсюдно використовуються в побуті. Існує кілька форм продуктів використовуваних для цих цілей, але найпопулярнішими стали спиртові серветки і спеціальні спреї.

Так серветки або маленькі зручні для носіння флакончики дезінфікуючих речовин сьогодні можна знайти в кожній дамській сумочці і в кожній аптечці автомобіліста.

Замість підсумків

Перед тим як купити ефективне, а головне, безпечне і універсальне дезінфікуючий засіб потрібно переконатися, що крім своїх основних завдань (дезінфекція, дегідратація, очищення), воно дозволяє:

 • зробити нанесення лаку, глея або акрилу простішим;
 • зняти дисперсійний шар з тих покриттів, при нанесенні яких використовують УФ або LED лампи;
 • обробити манікюрні інструменти (до роботи і після);
 • захистити шкіру в разі випадкового порізу;
 • продовжити термін «служби» акрилового або гелевого покриття.

Що стосується вартості, то навіть самі універсально-ефективні засоби сьогодні можна купити за доступною ціною. Тому економити на безпеці Клієнта і Майстра, а так само на якості роботи не варто.

SS134584
207 грн
БрендImmortal Країна виробникТуреччина
SS43591
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS96761
539 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS94995
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS96760
20 грн
БрендДезинфекторы Країна виробникУкраїна
SS080190
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендДезинфекторы Країна виробникНімеччина
SS087394
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендKart Країна виробникІзраїль
SS114350
558 грн
БрендSoleo Країна виробникПольща
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 560грн