Підставки педикюрні для ніг

Комфорту багато не буває

Для облаштування салону краси потрібно купувати досить великий арсенал різного устаткування , спеціальних меблів і додаткових аксесуарів. В іншому випадку майстри не зможуть якісно виконувати свою роботу, а відвідувачі не зможуть отримувати задоволення від косметичних процедур. На щастя, виробники такого професійного інвентарю постійно розширюють свій асортимент і поповнюють його новими виробами, які можуть знадобитися майстру при проведенні тієї чи іншої косметичної маніпуляції. Так робоче місце майстра педикюру повинно включати в обов'язковому порядку спеціальне крісло і ванночку для ніг. Але це буде не повний перелік, так як потрібна підставка педикюрная, яка може відрізнятися і за формою, і за розмірами і, звичайно ж, за ціною. Що стосується функціонального призначення, то її можна використовувати навіть під Педикюрні ванну.

Важлива деталь на робочому місці

Педикюрна підставка для ніг, яка ще може бути у вигляді пуфа - це важливий елемент при облаштуванні робочого місця майстра нігтьової сфери. Незважаючи на те, що сьогодні на ринку представлені найрізноманітніші моделі, найпопулярнішою вважається підставка педикюрная типу «тринога». Унікальність цієї конструкції полягає в тому, що вона легка, але при цьому стійка, проста, але при цьому функціональна. Так підставка педикюрная для ніг типу «тринога» може регулюватися по висоті, а за допомогою спеціальних фіксаторів закріплюватися на потрібному рівні. При цьому ціна держателя для ніг типу «тринога» дуже демократична і купити її можуть навіть прості салони краси, які не претендують на статус ВІП. У нашому магазині представлена ​​продукція різних виробників, в тому числі вітчизняних. І як показує статистика продажів, підставка педикюрная для ніг типу «тринога» виробництва OPUS або DIWA користується не меншим попитом, ніж продукція LG, Self або Південно-Східної Азії (Китай). До речі, підставки для ніг відрізняються по дизайну і по колірному виконанню, що дозволяє підібрати виріб максимально підходить під загальний інтер'єр кабінету.

Покращений варіант

До складнішою, але більш функціональної моделі відносять пуф, який так само позиціонується як педикюрная підставка для ніг. Хоча, з огляду на досить широкі функціональні можливості, пуф для ніг може використовуватися і як підставка для педикюру ванночки. Пуфи для ніг можуть бути оснащені спеціальними висувними ящиками для зберігання інструментів. Якщо придбання такої моделі не вписується в бюджет, то можна купити пуф без висувних шухлядок. Правда в цьому випадку доведеться доукомплектувати його спеціальними утримувачами під інструменти і для ванночки.

Для того щоб максимально зручно і просто використовувати це пристосування для ніг, експерти радять купити пуф або триногу на коліщатках. Такий аксесуар не тільки можна легко переміщати по салону, але і компактно зберігати. Правда, перед тим як купити модель на коліщатках, потрібно переконатися, що підставка педикюрная для ніг і для ванночки оснащена спеціальними гальмами-фіксаторами.

В залежно від побажання покупця і його фінансових можливостей можна купити виріб, як оббивка якого використана натуральна шкіра. Це оптимально рішення, так як натуральна шкіра стійка навіть до води. Тобто на пуфі можна розмістити ванночку і не хвилюватися за зіпсовану оббивку.

Якщо таке придбання не входить у Ваші плани, в нашому магазині доступні моделі зі шкірозамінника і ЕКО шкіри. Головне, щоб педикюрная підставка для ніг, яку Ви плануєте купити, легко піддавалася очищенню, а оббивний матеріал відрізнявся стійкістю до миючих засобів.

Форма має значення

Завдання підставки для ніг - забезпечити максимальний комфорт і майстру, і відвідувачеві салону. Тому всі моделі, які ми пропонуємо, відрізняються ергономічною формою. Хорошим вважається той аксесуар, який забезпечує максимально зручне положення ніг. Причому під зручністю розташування ніг мають на увазі і Клієнта і Майстра. Клієнту правильний утримувач забезпечує комфорт і зручність, а для майстра має значення розташування ніг відвідувача для проведення педикюру на високому якісному рівні і дотриманням всіх заходів безпеки.

Крім того на підставці можна розмістити педикюрні ванночку і інший інвентар майстра. Головне пам'ятати, що цей елемент професійного інвентарю майстра педикюру повинен бути:

  • зручним (і для Майстра і для клієнта);
  • стильним (вписується в загальний інтер'єр);
  • надійним;
  • простим у використанні;
  • легким в очищенні;
  • компактним;
  • функціональним.

Саме такі вироби, які відповідають всім цим вимогам, можна придбати в нашому інтернет-магазині за до тУпНЯ ціною.

SS064122
3
5
1170 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS064111
0.0
1080 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS064110
0.0
754 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS063703
0.0
3013 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS088445
1
4
3249 грн
БрендDiwa Країна виробникУкраїна
БрендTERI Країна виробникУкраїна
SS117067
0.0
1428 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
БрендMS Країна виробникУкраїна
SS118120
0.0
1250 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
БрендMS Країна виробникУкраїна
SS118119
0.0
1342 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
БрендMS Країна виробникУкраїна
SS118118
0.0
1250 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
БрендUkrestet Країна виробникУкраїна
SS133945
0.0
550 грн
БрендUkrestet Країна виробникУкраїна
БрендUkrestet Країна виробникУкраїна
SS116553
14
5
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендTERI Країна виробникУкраїна
SS088144
1
5
758 грн
БрендOpus Країна виробникУкраїна
SS103884
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендMarkson Країна виробникУкраїна
SS118117
4
5
1197 грн
БрендMS Країна виробникУкраїна
SS122184
0.0
Зв'яжіться з нами за ціною
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 3350грн