Anios Дезінфікуючий засіб для передстерилізаційного очищення інструментів Сурфаніос Лемон Фреш

Опис

Сурфаніос лемон фреш - дезінфікуючі засоби, для передстерилізаційного очищення інструментів.

Засіб Сурфаніос лемон фреш UA призначений для проведення поточної, заключної та профілактичної дезінфекції поверхонь, для суміщених процесів дезінфекції, дезінфекції високого рівня (ДВУ), передстерилізаційного очищення (ПСО) і хімічної стерилізації обладнання та інструментарію, генеральних прибирань і боротьби з цвіллю в сфері охорони здоров'я, харчової промисловості, на об'єктах комунального господарства, транс орті, в навчальних та соціальних закладах, індустрії краси, і ін.

Препарат створений на основі четвертинних амонієвих сполук (ЧАС), не містить альдегідів або інших шкідливих речовин, безпечний для людини і навколишнього середовища - 100% біологічно розкладаємо.

Сурфаніос лемон фреш UA містить ряд добавок, що перешкоджають корозії металу, руйнування або пошкодження більшості полімерних матеріалів, і рекомендовано до обробки медичного, косметологічного і стоматологічного інструментарію та витратних матеріалів, а також, особливо ч вствітельного діагностичного обладнання - в тому числі датчиків апаратів ультразвукового обстеження, рентгенографічних систем, обладнання комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії, гнучких і жорстких ендоскопів, і ін.

Засіб Сурфаніос лемон фреш UA являє собою концентрат, відрізняється винятковою економічністю, коротким часом експозиції і великою різноманітністю режимів використання. Скориставшись методичними вказівками, Ви без праці підберете для себе режим, який повністю задовольняє Вашим потребам і темпам роботи. Ви без зусиль зможете підібрати, режим повністю задовольняє Вашим потребам і темпам роботи. Наприклад, для економії, при проведенні генеральних прибирань, в деяких випадках, можна використовувати концентрацію 0,04% і експозицію 60 хвилин, а при бажанні максимально прискорити процес, концентрація складе 0,25 - 0,5%, але час експозиції скоротиться до 5 хвилин. Суміщені режими дезінфекції та передстерилізаційного очищення доступні при концентрації робочих розчинів 0,25%, і експозиції 15 хвилин, а хімічна стерилізація проводиться при концентрації 2,5% і експозиції 60 хвилин, або при 5% і експозиції 15 хвилин - дані показники роблять препарат Сурфаніос лемон фреш UA одним з кращих у своїй сфері, не тільки в Україні, але і в світі.

Склад: діючі речовини: N- (3-амінопропіл) -N-додецілпропан-1,3-діамін-4,59-5,61; N, N-дідеціл-N, N-діметіламоній хлорид - 2,25-2,75; допоміжні речовини: детергенти, барвник, ароматизатор, інші функціональні добавки, вода - до 100,0.

Об'єм: 20 мл, 1 л

Характеристики

Країна виробник:
  • Україна
Відгуки

4.00
Середня оцiнка
1 Відгук
5 Зiрок
0
3 Зiрки
0
2 Зiрки
0
1 Зiрка
0

Не ошиблась при выборе! У кого проблемы с кожей могу смело советовать.У меня вечно жирнится T- зона.Но с этим кремом блеск ушел, а кожа совсем не пересушенная, даже наоборот увлажненная.Появилась матовость и ровный цвет.10 из 10!

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
SS116940
Немає у наявності
30 грн
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати