Jaguar Pre Style Relax Ножиці перукарські прямі 5"

Опис Jaguar Pre Style Relax Ножиці перукарські прямі 5"

Полуергономічний дизайн забезпечує ергономічне розташування ручок і можливість роботи без напруги. Загнуте кільце для великого пальця забезпечує дуже зручне робоче розташування без місць здавлень. З поліруванням до дзеркального блиску. Глянсова обробка.

Вид - прямі

Форма - ергономічні

Розмір - 5"

Модель - 82350

"Виробництво перукарських ножиць - справа всього нашого життя. Кожен день ми виготовляємо більше 3000 ножиць. Вони складають основу нашої виробничої програми, що зробила визначальний вплив на всю галузь. Багаторічний досвід, постійно зростаючий об'єм технологічних напрацювань і використання найсучаснішого виробничого обладнання дозволяють створювати перукарні інструменти, що відповідають високим вимогам ринку. Це завдання ми успішно вирішуємо з 1932 року на заводі в німецькому місті Золингер.

Елегантність, чіткість ліній і якість - три відмінні риси, які вже багато десятиліть наші замовники пов'язують з інструментами для стрижки та професійними інструментами для укладання волосся Jaguar."

Характеристики Jaguar Pre Style Relax Ножиці перукарські прямі 5"

Країна виробник:
Вид ножиць
:
Ліво/право:
Розмір (дюйми)
:
Форма ножиць:

Customer reviews

5 out of 5
Average rating based on 2 Відгуки
Сортувати за:
Ножницы Pre Style Relax 5" (арт.82750) имея конвекционную режущую кромку режут волосы не оставляя микрозасечек, что обеспечивает высочайшее качество стрижки и не вредит волосам. Одно полотно заточенно, а второе - с микронасечкой. Угол резания:40-55.<br />
Результат - можно выполнять прически любого уровня сложности.<br />
Was this review helpful?
(0) (0)
5 out of 5
Подходят ли эти ножницы для слайсинга? Спасибо.
Was this review helpful?
(0) (0)
Написати відгук
82350
1035 грн
В наявності
+
Доставка
Варіанти оплати

Схожі товари