Katachi Перукарські ножиці KataBasic Cut 2-D 6.0 k0660

Опис Katachi Перукарські ножиці KataBasic Cut 2-D 6.0 k0660

Професійні перукарські ножиці Katachi Basic Cut 6.0 " K0660 класичної форми. На відміну від інших ножиць цієї серії, ця модель цілком виготовлена ​​зі сталі, що, безумовно, сподобається не тільки учням, а й професіоналам-перукарям. Ножиці прямі, допомагають виконати абсолютно будь-які види стрижок.
Має яскравий оригінальним дизайном і має багато переваг, які виділяють їх із загального ряду простих ножиць для перукарів. Собівартість ножиць знижена за рахунок більш спрощеною обробки полотен ножиць, крім того, в комплекті немає мастила.
Гвинтові система з пластикової втулкою і гумовим стопорним кільцем, стопор-амортизатор з вбудованим металевим гвинтом, знімний упор для мізинця - інструмент високотехнологічний і багатофункціональний.
Характеристики ножиць Katachi k0660: яскравий, стильний і красивий дизайн, приголомшлива ергономіка, можливість виконувати навіть найскладнішу і креативну стрижку, високий рівень полірування полотен ножиць, високоякісна нержавіюча сталь, висока зносостійкість і безпеку.

Характеристики Katachi Перукарські ножиці KataBasic Cut 2-D 6.0 k0660

Країна виробник:
Вид ножиць
:
  • Прямі
Ліво/право:
  • Правосторонні
Розмір (дюйми)
:
  • 6.0
Форма ножиць:
  • Класичні

Не знайдено дописів

Написати відгук
k0660
Немає у наявності
570 грн
Немає у наявності
Задати питання
Доставка
Варіанти оплати

Схожі товари