Nail Tek Perfect Pedicure Kit - Комплект для педикюру (3 позиції)

Опис

Засіб для відновлення сухих і ламких нігтів, включає в себе Foundation III, Protection Plus III і масло для кутикули і ріст нігтів Renew.

Основа для сухих і ламких нігтів Foundation III є повноцінним доглядом за сухими і ламкими нігтями. Лікувальна основа використовується перед нанесенням декоративного лаку, створюючи ідеальну поверхню, вирівнюючи рельєф нігтьової пластини, відновлюючи і зміцнюючи її. Компоненти сприяють зволоженню нігтя, він стає більш еластичний і гнучкий. Манікюр з використанням основи Foundation тримається набагато довше.

Засіб для сухих і ламких нігтів Protection Plus III є повноцінним доглядом за сухими і ламкими нігтями. Лікувальна покриття швидко і ефективно відновлює поверхню пластини, зволожуючи її. Після застосування засобу ростуть міцні і здорові нігті. Підходить для педикюру.

Масло для кутикули Renew є лікувальним засобом від компанії Nail Тек. Терапевтичне масло містить необхідні масла, зволожуючі засоби і протигрибкові інгредієнти – все, що необхідно для догляду за кутикулою. Масло підтримує здоровий і доглянутий вигляд кутикули.

Результат набір є ідеальним рішенням для педикюру.

Комплектація Foundation III
Protection Plus III
Масло для кутикули і ріст нігтів Renew

Характеристики

Країна виробник
  • США
Nail Tek
  • ПРОМО-набори
Знайти схожі
Відгуки

Не знайдено дописів

Ви користувались продуктом?

Розкажіть нам щось про це та допоможіть іншим прийняти правильне рішення

Написати відгук
SS94682
Немає у наявності
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати