SS109512

Oster Classic 97 Машинка для стрижки волосся

Написати відгук
В наявності
8190 грн
Оплата і доставка
Oster97 - професійна роторна машинка для стрижки. Ця модель прекрасно підійде для професійного використання в салонах на великий потік людей. Професійна машинка для стрижки волосся Oster 97 відповідає найвищим вимогам професійної експлуатації. Надійна і зручна в застосуванні. Високоточна обробка ножів і якість технології «Oster AgION» забезпечує ножа збільшений термін служби і знезаражує ефект, завдяки додаванню срібла, а розширена гама змінних ножових блоків може використовуватися для виконання будь-яких робіт. В основі машинки 45 - ватний мотор зі спрощеним доступом до ротора і щіток двигуна. Система амортизації забезпечує повну відсутність вібрації. Завдяки двом знімним фільтрам і двом повітрозабірним отворів в корпусі забезпечується оптимальне охолодження двигуна машинки. За рахунок міцного електроприводу зі змінною частотою обертання, машинка розрахована на тривалий термін безперервної експлуатації. При тривалому використанні перегрів їй не загрожує. Протягом більше трьох десятиліть ця популярна модель пройшла випробування часом на надійність. За час існування на ринку машинка Oster 97 завоювала величезну популярність серед широкого кола професіоналів.
Характеристика
- ножовий блок c прецизійної обробкою з легованої сталі з додаванням срібла AgION®;
- ширина ножа - 46 мм.;
- висота зрізу: 0,2 мм;
- роторний двигун з примусовим охолодженням ок. 2400 об./Хв.
- потужність 45 Вт.;
- розміри 185х50х50мм;
- вага 570 гр.
 
В комплект включені: швидкознімний ножовий блок з високоякісної легованої сталі з глибиною стрижки 2 мм, тюбик масла для змащення ножів, тюбик редукторного масла, пензлик для чищення ножів, запасні вугільні щітки для мотора.
Важливо: насадки не входять до комплекту машинки і купуються окремо (при необхідності).
Виробництво: США.
Країна виробник
Вид живлення
Зона стрижки
  • Для стрижки
Потужність, Вт
  • більше 40
Тип мотора
Ширина ножа, мм
  • 41-50
5
5 з 5
Відгуки: 1
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Игорь
5
Переваги
Вечная
Недоліки
Вес
Коментар
Очень качественная. Работает как зверь, такое чувство, что с ходу можно побрить медведя) В руке лежит удобно. Вибрации нет от слова совсем, всё дело в принципе работы этой машинке