ТМ Klapp

На сучасному ринку індустрії краси представлена така кількість всіляких засобів, методик і оснащення, що дозволяють не тільки доглядати за шкірою обличчя і тіла, а й зупиняти час і відсувати старість, що споживач може розгубитися. Деякі з продуктів стоять дуже дорого і доступні тільки обраним, деякі відрізняються такою складністю застосування, що можуть використовуватися тільки в клініках краси і то не у всіх. Ну а деякі навпаки, радують своєю доступністю як цінової так і «експлуатаційної» і при цьому за ефективністю не поступаються навіть складного апаратного омолодження. Напевно, першим номером у списку товарів, які позиціонуються як кращі   неінвазивні продукти з ефектом анти-ейдж, йде німецька професійна косметика виробництва ТМ КЛАПП. Сьогодні про німецьку компанію професійної   косметики Klapp відгуки позитивного характеру залишають і задоволені клієнти, і професійні косметологи.

Офіційно ТМ Klapp Cosmetics зареєстрована в 1980 році в Німеччині. З перших днів свого існування косметична фірма Клапп використовувала тільки інноваційні та передові розробки, впроваджувала в своє виробництво результати відкриттів у сфері косметичної фармацевтики і біохімії, завдяки чому сьогодні продукція від Klapp розглядається фахівцями не як звичайна косметика, а як її останнє покоління - космецевтика. В наші дні торгову марку Клапп Україна   вибирає за відмінну якість і хороший результат.

Німецька косметика для лица и не только ...

Основна продукція компанії Klapp це препарати, в результаті використання яких відновлюється нормальна фізіологія епідермісу, усуваються вікові зміни, мінімізуються наслідки пігментації, проходить вугрі та ін. тобто в продуктовому портфелі ТМ Клапп представлений повний асортимент косметичних засобів з лікувальним ефектом , здатний вирішити любі е шкірні проблеми, в тому числі старіння. І все це за доступною ціною і БЕЗ оперативного втручання.

Німецька косметика Klapp відгуки позитивного характеру отримує як для своєї професійної лінійки, так і для серії засобів домашнього догляду. Так як, продукція випускається брендом у двох форматах:

 • специфічні препарати, які відрізняються потужним дією і використовуються професійними косметологами і дерматологами при «салонному» догляді за шкірою ;
 • косметичні засоби, які призначені для щоденного догляду за шкірою обличчя і тіла в домашніх умовах. До речі, які можна купити в інтернет-магазині Stylesalon.ua за доступною ціною.

Незалежно від того чи йдеться про   професійних засобах або для домашнього догляду, косметика Клапп якість має істинно німецьке, тобто непогрішиме і безкомпромісне. В процесі розробки нових продуктів, як і при їх виробництві використовуються нанотехнології, натуральні, екологічно безпечні інгредієнти, в якості яких можна не сумніватися. Підтвердженням цьому служить увагу, яку приділяють бренду експерти індустрії краси. Також, німецька косметика Клапп відгуки позитивні отримує не тільки від   професійних косметологів і дерматологів, а й від кінцевого споживача.

Якою б якісною була косметика, використовувана для вирішення шкірних проблем і застосовується для щоденного догляду, велике значення має техніка і методика її використання, а так само обладнання, яке при цьому застосовується. Фахівці ТМ Klapp це прекрасно розуміють і підходять до вирішення питання комплексно. Так крім косметичних засобів компанія пропонує спеціальне обладнання, а так само навчає майстрів салонів унікальним масажним технікам. За допомогою застосування косметики, апаратів і методології розробленої фахівцями ТМ Klapp можна створити унікальну індивідуальну програму по догляду за обличчям і тілом для кожного клієнта. 100% безпеку шкіри і високий рівень результативності - ось дві основні риси, які відрізняють космецевтику Klapp від інших продуктів.

Історія і наші дні

Засновником ТМ Klapp є Клапп Герхард (лікар за професією), який першим розробив унікальне і абсолютно новий засіб для омолодження. В основі новинки був клітинний екстракт чебрецю і, не дивлячись на те, що препарат наносився зовні (на поверхню шкіри), ефект був порівнянний з апаратним омолодженням. Починаючи з дня заснування і до сьогоднішніх днів, компанія Klapp не перестає дивувати концептуально новими продуктами, які поєднують в собі і секрети східних цілителів, і німецьку прагматичність, і натуральні компоненти, і високі технології. Позитивні відгуки експертів, а так само численні премії, якими відзначена німецька косметика Klapp, це підтверджують.

Космецевтика Klaap «під ключ»

Саме так можна визначити процес виробництва косметичних препаратів з лікувальним ефектом від німецького бренду. Klapp, це:

 • власні лабораторії;
 • власні дослідницькі центри;
 • власне виробництво;
 • власна мережа розповсюдження готової продукції;
 • власні навчальні центри в Німеччині та інших країнах.

Чітко збудований бізнес процес дозволяє контролювати якість продукції ще на етапі розробки формул і на етапі підбору інгредієнтів.

Компанія Klapp так само тісно співпрацює з биохимиками і фармаце тами зі Швейцарії, виробниками косметики з Франції та ін.

Німецька косметика Клапп настільки унікальна, що їй не потрібно бояться конкурентів. Якраз навпаки, в процесі спільних досліджень створюються ще більш досконалі продукти. Відповідно до внутрішньої статистики ТМ Klapp щорічно випускає 22 нових препарату, які є не просто поліпшеною копією вже існуючих, а концептуально новими засобами для догляду за шкірою і для запобігання її занепаду.

Сьогодні продукцію Klapp купити можна в інтернет-магазині Stylesalon.ua. Німецька косметика відгуки наших клієнтів отримує дуже схвальні. Оскільки компанія дуже дбайливо ставиться до своєї репутації, то використовувати в салонах її продукцію можуть тільки ті фахівці, які пройшли навчання в спеціальних центрах та сертифіковані виробником.

Клапп косметика для особи, тіла і душі

Саме так можна описати товари бренду. Родзинкою продуктового портфеля німецького бренду є лінія засобів, що дозволяють вирішувати питання «старіння» шкіри без застосування операцій і складних апаратних або ін'єкційних методик.

Космецевтика від Клапп:

 • відновлює овал обличчя;
 • розгладжує зморшки;
 • нормалізує всі показники дерми.

Не дивлячись на те, що препарати від Klapp підходять усім типам шкіри, для кожного клієнта розробляється індивідуальна програма догляду, в якій визначається не т тілько кількість і вид процедур, а й регулярність їх проведення і довжина курсу.

Відгуки експертів свідчать про те, що починати омолодження засобами Klapp краще з інтенсивної терапії, проведеної сертифікованим косметологом в салоні. А після курсу, для закріплення ефекту можна скористатися засобами для   щоденного домашнього догляду.

Новинки та ексклюзив

Серед останніх новинок від ТМ Klapp купити в нашому інтернет-магазині професійної косметики Stylesalon.ua можна:

 • маска для обличчя «екстрим кисень»;
 • крем «кисень»;
 • сироватка «Repagen Exclusive»;
 • гель для   супер зволоження на основі алое;
 • маска для повік з вітаміном А.

Для тих? хто вирішив всерйоз зупинити час і повернути шкірі молодість, компанія Клапп пропонує ексклюзивні лінії своєї косметики:

 • Кюве Престиж;
 • Репацелл;
 • Репаген ексклюзив.

Кюве Престиж - продукти цієї серії здатні зупинити старіння дерми і відродити клітини «пошкоджені часом». Відгуки експертів підтверджують, що всього 28 днів правильного застосування косметики серії Кюве Престиж від Клапп, і дермі повертається її пружність і еластичність. Якщо говорити мовою цифр, то колагеновий синтез стає швидше на 22%, а швидкість вироблення кислоти гіалуронової збільшується на 17%. Від торгової марки Klapp косметика відгуки стверджують доставляє не тільки естетичне, але і моральне задоволення. Це пов'язано з тим, що препарати відрізняються витонченим ароматом і «переносять» клієнта в атмосферу комфорту.

Так само на сайті нашого інтернет-магазину торгової марки Клапп купити можна засоби з серії Кюве Престиж:

 • ремоделирующих овал обличчя;
 • розгладжують мімічні складки і вікові зморшки;
 • відновлюють контур скул і підборіддя;
 • усувають лущення дерми і почервоніння;
 • нормалізують чутливість дерми і роблять її менш вразливою перед вплив зовнішніх факторів.

Серія РЕПАЦЕЛЛ включає препарати, створені на основі розробок в цитофізіології. Так застосування засобів з даної серії здатне:

 • активізувати клітинну регенерацію;
 • сповільнювати процес старіння шкіри;
 • відновлювати обмінні процеси на міжклітинному рівні;
 • переводити функціонал дерми в режим «молоде тіло».

Відгуки клієнтів свідчать, що після двох-тижневого догляду за обличчям за допомогою препаратів серії РЕПАЦЕЛЛ на обличчі :

 • помітно пропадають сліди впливу часу;
 • підвищується тонус і еластичність дерми;
 • розгладжуються зморшки;
 • відновлюється гідро-ліпідний баланс;
 • шкіра набуває шовковистість і здорове сяйво.

Засоби серії РЕПАГЕН ЕКСКЛЮЗИВ впливають не тільки на зморшки, але і на причину їх появи. Так як основна причина появи зморшок на обличчі це втрата колагену і зменшення кількості кислоти гіалуронової, то від ТМ Klapp косметика розроблена так, щоб відновлювати метаболізм в клітинах і просто «змушувати» клітини виробляти і колаген, і гіалуронову кислоту. Ефективність препаратів цієї серії настільки висока, що вже після першого сеансу шкіра стає більш бархатистою і гладкою.

Не дивлячись на такі унікальні властивості, косметика від Klapp доступна нашим співвітчизницям і за ціною, і за наявності в продажу.

БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
БрендKlapp Країна виробникНімеччина
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 450грн
 • 6570грн