ТМ Kerastase

Будь-яка косметика, незалежно від того призначена вона для тіла, голови або особи, буває лікувальною, доглядає, декоративної, професійної та для щоденного використання. У кожній сфері існують свої визнані виробники, продукція яких відрізняється високою якістю і підвищеним попитом. До таких виробникам, якість товарів яких не викликає ні найменшого сумніву відноситься французька фірма Kerastase (Керастаз). Косметика Керастаз представлена різними унікальними косметологічними засобами для догляду за волоссям.

У величезному асортименті, що випускається торговою маркою Kerastase, є не тільки різні формули для миття і щоденного догляду за шкірою голови, а й різноманітні косметичні суміші з відновлює і лікувальним ефектом. Ну а той факт, що основна частина продукції позиціонується, як професійна косметика для догляду за волоссям говорить на користь виробника та його товарів.

Сьогодні Керастаз купити Київ надає можливість як пересічному споживачеві, так і професіоналам, що безпосередньо працюють у сфері індустрії краси. Купити Керастаз Київ пропонує за ціною, що позиціонується як доступна. Великий асортимент продукції бренду на сайті нашого інтернет магазину професійної косметики Stylesalon.ua.

Керастаз на шляху до успіху

Історія фірми Керастас досить довга і насичена. Біля витоків створення унікальних косметичних засобів по очищенню і зволоженню волосся стояв знаменитий Франсуа Даль (хімік Франції) і ціла база лабораторій Лореаль, відомої в усьому світі. З легкої руки Даля споживачам стала доступна культова маска Kerastase, яка на момент своєї появи на ринку прирівнювалася до революційного продукту в області професійної косметики для догляду за волоссям. Так само саме під ТМ Керастаз світ побачив такі інноваційні речовини як спеціальна сироватка для волосся, спрей для вирішення проблеми посічених кінчиків, масло для волосся Керастаз. Останнє заслуговує на особливу увагу, так як виробництва Керастаз масло досі вважається найкращим серед всіх зволожуючих і живильних шкіру голови сумішей. Масло Керастаз для догляду за волоссям можна купити за найкращою ціною на сайті нашого інтернет магазину професійної косметики Stylesalon.ua.

Спочатку косметика Kerastase позиціонувалася тільки як професійна, а тому продукцію Керастаз купити в звичайному магазині було неможливо. Виробник ревно стежив за поширенням своїх товарів і унікальні шампуні, ампули, сироватки та масла були доступні тільки в елітних салонах краси, і ціна на них була відповідна. Сьогодні, підприємство переглянуло свою політику і випустило цілу лінійку ефективних косметичних товарів для щоденного догляду за волоссям в домашніх умовах, купити які можна також і в інтернет магазині. До речі, косметика Керастаз не тільки розширила асортимент, а й цінова політика на продукцію стала гнучкіше. Так, професійна косметика Kerastase досі входить в сегмент дорогих товарів, тоді як ціна на компоненти для щоденного догляду за волоссям в домашніх умовах цілком доступна вітчизняному споживачеві.

Головною умовою успішності бренду і його товарів є постійне вдосконалення та інновації. У своєму виробництві компанія використовує тільки останні напрацювання в області медицини, фармакологи і хімії. Результатом роботи кращих вчених і дослідників, які створюють нові вдосконалені формули, стають поліпшені запатентовані винаходи в сфері індустрії краси. Так в базі компанії щорічно з'являється як мінімум дві сотні патентів, які в найближчому майбутньому впроваджуються у виробництво і надходять на прилавки.

Продукцію Kerastase купити Україна на своєму ринку професійних засобів для салонів краси пропонує не так давно, але вже сьогодні косметика бренду користується підвищеним попитом і свої позитивні відгуки про неї залишають і задоволені клієнти, і професійні косметологи. І як показує статистика, косметику ТМ Керастаз Україна висуває в число лідерів по затребуваності продукції.

Знакові дати

В історії кожної компанії є свої знакові дати, які стають точкою відліку для нового періоду. У розвитку бренду ТМ Kerastase все проходило в хронологічній послідовності:

1964 рік - рік створення ТМ Керастаз, рік коли була заснована Академія марки, яка розташувалася в Парижі на вулиці RueRoyal, 14. Засновником бренду був знаменитий хімік Франсуа Даль.

1970 рік - в цей період компанія кинула виклик такій проблемі як лупа і косметика Керастаз поповнилася ще одним унікальним засобом. Товари цієї колекції до сих пір вважаються проривом в сфері лікування волосся і шкіри голови.

1980 рік ознаменувався створенням спеціальної маски для волосся, в основі якої олії кукурудзи. Саме маска збагачена маслами кукурудзи на довгий час стала візитною карткою французького бренду.

1984 рік став саме тим часом, коли компанія вирішила розширити свій асортимент і крім професійної випустити лінійку косметики для щоденного миття і зволоження, живлення і відновлення волосся в домашніх умовах. Серія продукції Nutritive і стала першою призначеної для сухих і чутливих волосся.

1986 рік - французький новатор випустив ще один свій культовий продукт - маску Masquintense, яка стала затребуваним препаратом при лікуванні і відновленні сухих або пошкоджених завитків.

У 1987 році компанія порадувала своїх шанувальників цілою лінійкою продуктів, призначених для захисту і зволоження волосся в літній період. Сонцезахисна косметика Керастаз досі вважається найкращою в цій області і використовується як рядовими споживачами, так і професіоналами.

1993 рік - епоха апгрейдинг знаменитої серії Nutritive, яка після внесення змін до свою формулу стала ще більш індивідуальною. Так косметика Керастаз цієї колекції стала першою з індексом живлення, що в рази підвищувало її ефективність при догляді за завитками.

У 2003 фахівці Kerastase створили інноваційні розробки, дуже ефективні проти випадіння волосся. Серія Specifique, призначена для попередження і запобігання випаданню волосся, в своєму складі містить амінексіл, який визнаний одним з кращих засобів у боротьбі з облисінням.

У 2004 асортимент виробника поповнився новою лінійкою товарів для відновлення фарбованого волосся. Фахівці компанії витратили близько семи років на різні дослідження, результатом яких стали 11 патентів і створення досконалих інноваційних засобів, що дозволяють з одного боку закріпити і зберегти колір, а з іншого - поліпшити стан завитків зазнали фарбуванню.

2009 - запам'ятався створенням спеціальної косметики для чоловіків. Керастаз одна з перших визнала, що формула по догляду за волоссям чоловічими і жіночими повинна відрізнятися і за своїм складом, і за впливом.

У 2010 фахівці лабораторії, створили не просто косметику, а нову легенду в індустрії краси. Йдеться про серію Elixir Ultime, в основі якої чотири цінні масла і яка може використовуватися при догляді за будь-якими пасмами незалежно від їх типу і вихідного стану.

2012 - це не тільки період коли в моді були довгі розкішні локони, але і епоха, коли Керастаз представила на суд професіоналів цілу лінійку, призначену саме для миття і відновлення довгого волосся.

Ну а 2013 запам'ятається випуском спеціальної косметики для укладання. До речі, обличчям рекламної кампанії бренду була знаменита Кейт Мосс, що стало ще одним підтвердженням високої якості продукції Kerastase.

Навряд чи на цьому французька компанія зупиниться, так що вже в самому найближчому майбутньому можна очікувати якусь проривних технологію, завдяки якій наші волосся стане ще здоровіше, красивіше і розкішніше.

Відновлюючий курс для волосся від Kerastase

З огляду на, що асортимент пропонований виробником вражає навіть бувалих майстрів, перед тим як відправитися в магазин, щоб купити черговий інноваційний шампунь або маску, необхідно визначити його призначення та завдання, з якими вони повинні впоратися.

Так наш інтернет магазин пропонує купити різні види препаратів, кожен з яких призначений для вирішення певного виду проблеми. Якщо споживач вагається з вибором, то перед тим як купити виробництва ТМ Керастаз шампунь або маску, сироватку або засіб для укладання, краще скористатися порадами фахівців.

Сьогодні можна купити Керастаз в інтернет магазині за доступною ціною. Косметика бренду представлена серіями:

Інтенсивне живлення - косметика призначена для догляду за сухими, пошкодженими локонами. Ефект від використання помітний вже після декількох процедур. У колекцію входить не тільки шампунь Kerastase, але і маска для волосся Kerastase, сироватка та ін.;

 • Зміцнення - це поєднання компонентів, завдяки яким локонам повертається їх природна еластичність і блиск. Особлива формула і підбір інгредієнтів дозволяє всім речовинам проникати в глибину волосяний структури і тим самим надавати ефективний лікувальний та відновлювальний вплив. Буквально після першого застосування локони стають більш об'ємними, блискучими і красивими;
 • Рефлекшн - розробка для волосся, які піддалися фарбування або тонування. У серію входять продукти для чутливих, для мелірованого пасом, для освітлених локонів і для пошкоджених. Регулярне застосування продуктів цієї лінійки дозволяє повернути волоссю їх життєву силу і красу;
 • Спеціальний догляд - це цілий комплекс різних компонентів, завдання яких позбавити споживача від таких проблем як лупа, підвищена сальність, випадання волосся та ін. Препарати можуть використовуватися і як лікувальний засіб, і як профілактичний;
 • Noctogenist - це не просто косметика для щоденного догляду за кучерями, це своєрідний ангел охоронець шевелюри, який забезпечує її захист на протязі 24 годин. Після того як споживачеві став доступний цей продукт, цілодобовий догляд за локонами став можливий. Препарати не тільки зволожують пасма в денний час, а й продовжують живити їх і відновлювати навіть вночі. Купити препарати входять в цю серію можна в інтернет магазині і ціна на них цілком доступна;
 • для любителів тривалого перебування на сонці виробник пропонує окрему лінійку, в якій є всі необхідні косметичні формули, що ідеально підходять для захисту волосся від пагубного впливу ультрафіолету і сухого повітря. Інноваційність цих косметичних продуктів полягає в їх універсальності. Вони підходять і для натуральних, і для забарвлених, і для сухих, і для жирних, і для здорових, і для пошкоджених пасом;
 • до останніх розробок торгової марки Kerastase можна віднести біотика - засіб яке здатне стимулювати і активізувати захисні функції шкірного покриву голови. Крім основних завдань, препарат прекрасно справляється з прискоренням ріст волосся.

Насправді асортимент продукції під логотипом Керастаз набагато ширше, так що кожен споживач зможе підібрати ідеальне для себе рішення. Деяких покупців бентежить ціна шампунів і масок, але вже після першого використання, стає зрозумілим, що вона на 100% виправдана.

У моді пружність і густота

В кінці минулого року французький виробник Керастас випустив серію косметичних засобів, основне завдання яких зробити волосся гущі і роскошней. Йдеться про серію Densifique.

Перед тим як випустити цю інновацію на ринок, фахівці компанії провели багаторічні дослідження і створили унікальну формулу, яка повертає локонам здоров'я, робить їх більш густими і розкішними. Формула включає такі компоненти, як:

 • гіалурноновая кислота, яка впливає укрепляюще на волосяні лусочки і вирівнює їх поверхню;
 • молекули Стемоксідіна , який впливає безпосередньо на волосяну цибулину і тим самим прискорює і посилює ріст волосся;
 • пептиди, які роблять пасма щільніше, а їх структуру більш струмує і шовковистою.

В саму серію увійшли такі косметичні засоби:

 • шампунь,
 • мус для укладання,
 • маска і концентрований розчин (в ампулах), завдання якого стимулювати активність цибулини і тим самим сприяти зростанню волосся.

Від Kerastase шампунь представлений в колекції Densite не тільки очищає пасма, а й живить коріння, зміцнює цибулини і дозволяє завиткам повернути свою пружність, густоту і природну силу. Шампунь Kerastase Densite по своєму ефекту можна сміливо порівняти з салонним доглядом, при цьому його ціна набагато нижче. Інтернет магазин косметики пропонує придбати від ТМ Керастаз шампунь Densite, ну а для закріплення результатів експерти рекомендують купити маску цієї ж серії.

Маска для волосся Densite - здатна відновити пасма і при цьому ні про який ефект обважнення локонів не може бути й мови. Регулярне нанесення суміші сприяє посиленню росту волосся, збільшення його густини і об'єму.

Після того як завитки очищені і зволожені, їх необхідно укласти, причому максимально щадним способом. Спеціально для цього існує мус Densimorphose, який дозволяє створювати самі унікальні зачіски. Мус додає зачісці пишності і робить пасма більш густими і розкішними. Мус став ідеальним засобом для укладання тонких локонів, так як унікальна формула дозволяє надавати їм об'єм, починаючи від коренів. Скептики скажуть, що ціна новинки «кусається», але якщо врахувати ефект від її використання, а так само економічність застосування, то фінансова сторона питання йде на другий план.

Ну а завершальним етапом при догляді за завитками за допомогою спеціальної продукції з серії Densite стане використання ампул з відновлює растровом. Високоефективна суміш не тільки насичує киснем волосяні клітини, але і створює сприятливе середовище для росту волосся, стимулює обмінні процеси, оновлює волосяні лусочки і надає кучериками щільності.

Курс лікування пошкоджених Кучер за допомогою ампул серії Densite становить три місяці, після яких ваше волосся стане предметом гордості і захоплення.

Можна і далі перераховувати всі переваги використання косметики Kerastase, але краще на особистому досвіді переконатися в її високій ефективності і в по-справжньому магічні властивості.

Не дивлячись на те, що ціна на продукцію французького бренду відноситься до сегменту вище середнього, і сама косметика Керастаз позиціонується як товари преміум класу, попит на неї постійно високий. Покупці розуміють, що продукція класу Люкс апріорі не може коштувати дешево.

SS064539
Зв'яжіться з нами за ціною
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
БрендKerastase Країна виробникФранция, Испания
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 13
Категорії
  Показати все (22)
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 5790грн
Назва серії (волосся)
  Показати все (18)
Призначення
  Показати все (29)
Тип волосся
Наявність сульфатів
Для кого
Фіксація