ТМ Kasho

Самурай в чохлі

Які тільки компанії не пропонують перукарям свою продукцію, зокрема спеціальний інструмент для стрижки. Але професіонали знають, що від якості інструменту залежить якість кінцевого результату, тобто репутація Майстра і задоволеність Клієнта. Тому якщо Ви все ще не визначилися яким саме інструментом оснастити своє робоче місце - зверніть увагу на продукцію японського бренду Kasho.

Те, що Японія чітко у всіх асоціюється з чудовими зразками холодної зброї (мечі самураїв) це безперечний факт. Напевно, тому немає нічого дивного в тому, що і ножиці перукарські, виготовлені японською компанією, сміливо можна назвати кращими з кращих. Принаймні відгуки задоволених Майстрів це підтверджують. Ну а для того щоб розібратися ніж ножиці Kasho краще, ніж продукція інших брендів, потрібно ознайомитися з особливостями виробництва, так і з самою компанією. До речі, їхати в Японію, щоб продукцію Kasho купити не потрібно. У нашому інтернет магазині є кращі зразки продукції Kasho купити яку захоче професійний перукар. Початківець фахівець так само може купити будь-яку з моделей, але потрібно бути готовим, що ціна на інструмент позиціонується у високому сегменті.

Історія - як перевага

Вік для компанії важливий в залежності від сфери діяльності. Так якщо ІТ компанії краще бути зовсім молодий, але фірмі, що спеціалізується на випуску інструментів для перукарів, краще мати за плечима багаторічну, а ще краще багатовікову історію. Безумовно, японська компанія Kasho заснована не багато століть назад, але її фахівці, при розробці продукції, використовують всі напрацювання і стародавні традиції, що існували в мистецтві створення самурайського меча. Напевно, тому продукція ТМ Kasho вважається однією з кращих, а фахівці, її створюють, носять гордий титул «майстрів стали».

Якщо розібрати назву компанії на складові, то виходить, що Kasho - це майстерність приборкання вогню, де «Ка» - вогонь, а «Шо» - Майстер. Адже саме в вогні народжується найкраща і найміцніша сталь. Безумовно, сьогодні на своєму виробництві фахівці Kasho використовують високоточну і сучасне обладнання, але при цьому не беруть до уваги традиційні методики, що дозволяють доводити сировину до бездоганності. Адже від якості стали залежить те якими будуть перукарські ножиці, і як ними зможе працювати професіонал.

Вибір величезний

Існує стереотип, що всі перукарні ріжучі пристосування однакові і якщо і чимось відрізняються, то тільки вартістю. Насправді це не так, особливо якщо мова йде про продукцію ТМ Кашо. Такого розмаїття колекцій як пропонує японська фірма Кашо неможливо знайти у інших брендів. Так сьогодні можна купити перукарні пристосування, представлені в серіях:

 • Xp;
 • Damascus;
 • Silver;
 • Blue;
 • Ivory;
 • Green;
 • Ceramic;
 • Impression тощо.

І це далеко не повний перелік колекцій, в яких представлені перукарські ножиці Кашо найвищої якості, виготовлені з бездоганною, міцної і гострої японської сталі.

Кожна серія відрізняється не тільки за назвою, а й по технічним особливостям моделей. Але не менше уваги інженери бренду Кашо уделают дизайну і функціональності. Так все перукарські ножиці Кашо купити які можна у нас, відрізняються ергономічною формою. Саме завдяки високому рівню ергономічності, перукарські ножиці Кашо користуються попитом у професіоналів так як позиціонуються навіть не як інструмент, а як продовження рук Майстра. Настільки легкі і приємні, зручні і надійні перукарські ножиці Kasho в роботі.

Трохи теорії

Все перукарські ножиці Kasho складаються з ріжучої кромки і полотен, гострих кінчиків робочих полотен і гвинтовий групи, ніжки і п'яти, кільця і шийки, упору для пальця і обмежувача. Здавалося б, стандартна конструкція, яку мають всі перукарські ножиці, незалежно від фірми виробника. Але особливості і відмінності все-таки є. Перукарські ножиці Kasho - це зразок якості і синонім довговічності. Можливо тому ціна на моделі від японської марки Кашо на порядок вище, ніж на вироби європейських брендів. Але треба визнати, і відгуки професіоналів це підтверджують, більш висока ціна виправдана на всі 100, а то і 200%. Адже ножиці Kasho виготовляються вручну!

Так мало який європейський бренд може дозволити собі проводити ножиці вручну. Адже це трудомісткий процес, що займає багато часу і сил. Але зате і результат такої праці відрізняється від промислового виробництва. Так, на підприємствах ТМ Кашо використовуються спеціальні агрегати, але доводиться кожна модель до досконалого стану вручну. І в цьому головна перевага виробів ТМ Кашо. І тепер стає зрозумілим, чому ціна на кожний виріб бренду вище. Хоча якщо врахувати, що ножиці прослужать набагато довше, і при цьому не тільки не принесуть своєму власникові ніяких проблем в процесі експлуатації, а й працюватимуть безвідмовно навіть у найскладніших умовах, то стає зрозумілим чому і коштують вони дорожче.

Професійні ножиці Кашо купити Київ надає можливість на сайті нашого інтернет магазину Stylesalon.ua. Бездоганна якість інструменту ми Вам гарантуємо.

Краса і ергономіка - як обов'язкові параметри

Якщо подивитися на перукарські ножиці Кашо ціна на які може здатися високою, то можна побачити, що вони не тільки дуже гарні, але і ергономічні за своєю формою. Тобто навіть тривала робота майстра перукаря не викличе втому рук. При цьому гострота і точність зрізу виробів Кашо будуть гарантовані на найвищому рівні. Ну а що стосується дизайну, то все вироби ТМ Кашо нагадують твір мистецтва.

Лазерне гравірування на полотнах надає схожості моделям Kasho з самурайськими мечами, а дзеркальна поверхня полотен, може легко замінити дзеркало. До речі, при виготовленні всіх моделей фахівці ТМ Кашо використовують запатентовані технології. І це практично 99% всієї продукції! Адже і технологія полірування, і методика обробки стали, і спосіб нанесення гравіювання, і навіть гвинтова група - все це не мають аналогів в світі технології розроблені, фахівцями ТМ Kasho. Так що кожен, хто вирішив купити ножиці Kasho може бути впевнений, він набуває ексклюзивність і неповторність.

Продуктовий портфель

Крім того, що у нас можна купити перукарські ножиці Kasho відгуки про яких тільки позитивні, ми так само пропонуємо і інші товари японського бренду, серед яких:

 • чохли для зберігання професійного інструменту;
 • сумки для зручного транспортування арсеналу;
 • фени;
 • бритви тощо.

Кожен виріб ТМ Kasho відрізняється високою якістю виготовлення, бездоганною технічністю, функціональністю, надійністю і довговічністю. Переконатися в цьому можна, почитавши відгуки задоволених споживачів на спеціальних форумах. Але як показує практика, краще не відгуки читати, а особисто переконатися в японському досконало і купити будь-яку з моделей.

БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087655
0.0
1099 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS000213
0.0
13904 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087636
0.0
1932 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS000220
1
5
11880 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087656
0.0
2645 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS000187
1
5
44954 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087638
0.0
5107 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS026509
0.0
14264 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
SS087639
0.0
5107 грн
БрендKasho Країна виробникЯпонія
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 10
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 44960грн