KASHO Набір Design Master KDM-50 OS Set

Опис KASHO Набір Design Master KDM-50 OS Set

KASHO Набір Design Master KDM-50 OS Set

До складу набору входять:

1. KASHO Design Master KDM 50 OS - Ножиці ергономічні 5,0, 1шт

Моделі професійних ножиців серії Design Master Kasho є інструментами початкового рівня в асортименті компанії KASHO.

Серія Design Master представлена ​​ножицями Kasho прямий і ергономічною форм. Полотна ножиць Kasho з полуконвекціонной заточуванням мають сатиновану обробку. Механізм гвинтової групи ножиць Kasho забезпечує можливість дискретного регулювання натягу полотен зі зручним кроком.

Характеристики:

Форма - ергономічні.

Гвинтова група - гвинт.

Розмір - 5 дюймів

2. KASHO Design Master KDM-60 OS T38В - Філіровочні ергономічні ножиці, 38 зубів, нижнє розташування ріжучого полотна , 1 шт

Моделі професійних ножиців серії Design Master Kasho є інструментами початкового рівня в асортименті компанії KASHO.

Зубці філірувальних ножиць мають особливу, одержувану електро ро-ерозійним способом, форму. Завдяки цьому перетин всіх зубців з ріжучим полотном відбувається завжди під одним і тим же кутом, що робить зріз максимально точним.

Простір між зубцями ножиць розширюється до основи полотна, що запобігає затискання волосся при стрижці. Новинкою є модель з індексом"B", що відрізняється класичним розташуванням ріжучих полотен.

3. KASHO Speed ​​Edge KCS-LH - Бритва филировочная пряма, 1 шт

Ергономічні філірувальні бритви KASHO Special Edge - ідеальний інструмент для креативної роботи. Виняткова гострота леза, спочатку розробленого для застосування в хірургії, забезпечує чудовий результат як в процесі роботи над стрижкою, так і при филировки волосся.

Синтетичний картридж для леза в формі гребінця і володіє антибактеріальними і антистатичними властивостями. Верстати для філірувальних бритв представлені в двох варіантах - в прямому (не складаються) і складному (з кільцем).

4. KASHO K-1 - Чохол для бритви і двох ножиць, 1 шт

Захисний футляр для ножиць на блискавки. Має відділення для ножиць і відділення для аксесуарів. В середині обробка під шкіру.

Характеристики KASHO Набір Design Master KDM-50 OS Set

Країна виробник:

Не знайдено дописів

Написати відгук
SS110312
14114 грн
В наявності
+
Задати питання
Доставка
Варіанти оплати

Схожі товари