KASHO Набір ножиць Design Master KDM-55 OS

Опис KASHO Набір ножиць Design Master KDM-55 OS

KASHO Design Master Набір KDM-55 OS
До складу набору входять:
1. KASHO Design Master KDM 55 OS - Ножиці ергономічні 5,5, 1шт
Моделі професійних ножиців серії Design Master Kasho є інструментами початкового рівня в асортименті компанії KASHO .
Серія Design Master представлена ​​ножицями Kasho прямий і ергономічною форм. Полотна ножиць Kasho з полуконвекціонной заточуванням мають сатиновану обробку. Механізм гвинтової групи ножиць Kasho забезпечує можливість дискретного регулювання натягу полотен зі зручним кроком.
Характеристики:
Форма - ергономічні.
Гвинтові група - гвинт.
Розмір - 5,5 дюйма
2. KASHO Design Master KDM-60 OS T38В - Філіровочні ергономічні ножиці, 38 зубів, нижнє розташування ріжучого полотна, 1 шт
Моделі професійних ножиців серії Design Master Kasho є інструментами початкового рівня в асортименті компанії KASHO.
Зубці філірувальних ножиць мають особливу, одержувану електро-ерозійних способом, форму. Завдяки цьому перетин всіх зубців з ріжучим полотном відбувається завжди під одним і тим же кутом, що робить зріз максимально точним.
Простір між зубцями ножиць розширюється до основи полотна, що запобігає затискання волосся при стрижці. Новинкою є модель з індексом " B " ;, що відрізняється класичним розташуванням ріжучих полотен.
3. KASHO Speed ​​Edge KCS-LH - Бритва филировочная пряма, 1 шт
Ергономічні філірувальні бритви KASHO Special Edge – ідеальний інструмент для креативної роботи. Виняткова гострота леза, спочатку розробленого для застосування в хірургії, забезпечує чудовий результат як в процесі роботи над стрижкою, так і при филировки волосся.
Синтетичний картридж для леза в формі гребінця і володіє антибактеріальними і антистатичними властивостями. Верстати для філірувальних бритв представлені в двох варіантах – в прямому (не складаються) і складному (з кільцем).
4. KASHO K-1 - Чохол для бритви і двох ножиць, 1 шт
Захисний футляр для ножиць на блискавки. Має відділення для ножиць і відділення для аксесуарів. В середині обробка під шкіру.

Характеристики KASHO Набір ножиць Design Master KDM-55 OS

Країна виробник:

Не знайдено дописів

Написати відгук
SS110317
14627 грн
В наявності
+
Задати питання
Доставка
Варіанти оплати

Схожі товари