ТМ Gigi

Токіо і Нью-Йорк вважаються модними світовими столицями, Німеччина і Японія змагаються в сфері автомобілебудування, однозначним лідером на ринку парфумів був і залишається Париж, ну а в тому , що стосується професійної косметики - конкурентів у Ізраїлю поки немає. Не дивлячись на те, що в Ізраїлі функціонує як мінімум п'ять найбільший компаній з розробки і створення, виробництва і виведення на ринок косметики, яка позиціонується як професійна, героєм хіт-парадів і рейтингів вже не перший рік залишається ТМ Gigi косметика якій завоювала світову популярність.

Натуральна косметика Джи Джи відгуки задоволених споживачів заслужила завдяки унікальному складу своїх засобів. На сайті інтернет магазині професійної косметики Stylesalon.ua, продукція ізраїльської компанії Gigi представлена у великому асортименті. У нас Ви знайдете і тональні засоби для особи, і креми та лосьйони для тіла, сироватки та концентрати та багато іншого. До слова, свої схвальні відгуки від експертів індустрії краси отримав крем Gigi за хорошу якість, неперевершений результат. Що стосується відгуків в Україні, то зокрема, ізраїльська косметика в Харкові, Києві, Дніпропетровську та інших великих містах користується підвищеним попитом.

Історія і сучасність Gigi

Свою історію компанія Gigi веде з 1957 року, що дає їй право називатися найстарішою і найвідомішою в світі лабораторією професійної косметики з Ізраїлю. На початковому етапі своєї роботи, компанія пропонувала ринку всього лише два продукти, призначені для догляду за шкірою. Сьогодні асортиментний ряд лабораторії нараховує сотні товарів, десятки серій і ліній, основна частина з яких створена за запатентованим технологіям, які не мають аналогів. Джіджі сьогодні - це лідер у виробництві засобів, які позиціонуються, як косметичні та лікувально-профілактичні та призначені для догляду за тілом та обличчям. Сьогодні купити косметику від ізраїльського бренду можна не тільки на батьківщині компанії, але і в нашому інтернет магазині Stylesalon.ua. Правда купити її можуть найчастіше тільки професійні косметологи, які практикують в салонах краси, адже недарма продукція Джіджі носить статус професійної.

Можна довго перераховувати переваги продукції Gigi, але краще з ними познайомитися особисто, відвідавши салон, який використовує цю професійну, унікальну і дуже ефективну косметику.

Gigi професійна косметика від інших косметичних брендів в першу чергу відрізняється своїм складом. Gigi ізраїльська косметика, яка в складі має морські водорості, рослинні речовини, чисті вітаміни, ароматичні масла та ін. Але суть навіть не в тому, що використовує виробник, а в тому «як». А ось рецептура унікальних кремів і гелів, сироваток і лосьйонів від Gigi зберігається за сімома печатками. Всі розробки, дослідження, вивчення складових і їх впливу на організм людини здійснюється у власних лабораторіях, а виробляють ці унікальні товари на фармацевтичному заводі Аджіс.

треба визнати, що процес виробництва Gigi косметика контролюється на предмет якості за найжорсткішим вимогам, тим, які розроблені для лікарських препаратів, а не просто косметичних засобів. Саме таке ставлення до процесу виробництва дозволяє компанії пропонувати продукцію, яка відкриває величезні можливості перед косметологами, як в плані естетики, так і в плані лікувальної профілактики.

Gigi пропонує сьогодні 31 лінію професійної косметики для догляду за обличчям і тілом. У кожній лінії як мінімум 5-10 різних продуктів. Якщо заглянути в каталог компанії Gigi косметика там представлена не менш, ніж 250 найменувань найрізноманітніших засобів. Не дивлячись на те, що всі продукти відрізняються за своїм призначенням, складом і ефекту, всіх їх об'єднують такі параметри, як:

 • якість;
 • результативність;
 • стійкий ефект;
 • гіпоалергенних;
 • екологічність;
 • безпеку.

Підтвердженням тому служать позитивні відгуки, як експертів, так і кінцевих споживачів. Фахівці Gigi постійно розширюють свою продуктову лінійку, поповнюючи її новими продуктами, які більше відносяться до космецевтики (лікувальної косметики), ніж до звичайних засобів по догляду за тілом та обличчям.

На ринку більш ніж в 40 країнах в усьому світі представлена ізраїльська ТМ Gigi косметика яка користується не малим попитом. Також купити засоби Джіджі можна в інтернет магазині професійної косметики Stylesalon.ua. Ну а підібрати лінію косметичних засобів, яка ідеально підійде саме вам, допоможуть професійні косметологи, які пройшли навчання по роботі саме з продукцією ТМ Джіджі.

Косметика Gigi: серії, лінії та напрямки

Каталог бренду дійсно вражає різноманітністю продуктів, які призначені для якісного і дуже ефективного догляду за тілом та обличчям. Але особливою популярністю у споживача (в т. Ч. Експертів) користуються лінії:

 • Lipacid;
 • Sea weed;
 • Derma;
 • Aloe Vera;
 • Recovery тощо.

Серія Ліпацід - це косметика, а вірніше лінія парамедицинских препаратів, які розроблені для догляду за жирною дермой, епідермісом ураженим себореей і акне. Причому застосування препаратів цієї лінії ефективно незалежно від стадії хвороби (починаючи з комедонов, закінчуючи гнойничками або гострими запаленнями). Розробляючи дану лінію, фахівці Gigi ставили собі за мету поєднати косметичні властивості деяких компонентів і їх фармакологічний вплив. В основі кремів і сироваток лінії Ліпацід антимікробні, антисептичні та протизапальні речовини такі, як:

 • ліпоаміноцід;
 • триклозан;
 • біоеколій.

На вітчизняному ринку купити продукцію з серії Ліпацід можна з 1998 року. Не тільки відгуки споживачів, але і укладення ВООЗ підтверджують високу результативність застосування препаратів цієї серії в боротьбі із захворюваннями шкіри.

У лінійці «Морські водорості» (Sea Weed) - по максимуму використана схожість складу морських водоростей з плазмою людини. Дослідження, проведені в 1997 році у Франції, підтвердили, що кров'яні тільця людини продовжують існувати навіть якщо їх помістити в морську воду. Крім того морські водорості багаті на вітаміни групи В, Е і С, в їх склад входить йод. А що стосується впливу на клітини, то вони стимулюють обмінні процеси і покращують кровообіг. Ну а наявність в них мінеральних речовин дозволяє водоростям виконувати роль подпітивателя шкірних клітин.

Товари, надані в лінії «Морські водорості» це продукти для різних видів дерми і можуть використовуватися для догляду за жирною і проблемною шкірою, сухий і нормальної. Відгуки фахівців підтверджують, що косметика з серії Sea Weed відчутно уповільнює процеси старіння і перешкоджає деградації клітин епідермісу.

Серія Дерма Клиа - це унікальна новинка на ринку лікувальної професійної косметики, яка розроблена для всебічного лікування дерми, основна проблема якої - гормональне акне. З огляду на, що з такою проблемою як гормональний збій рано чи пізно стикається кожна друга жінка, не дивно, що попит на препарати даної серії постійно збільшується. В основі засобів - ретельно продумана рецептура, яка дійсно ефективно впливає на епідерміс. Відгуки експертів і дослідників підтверджують, що дані препарати вплинуть на епідерміс на різних рівнях, включаючи:

 • пригнічення росту бактерій, які викликають акне;
 • мінімізацію їх активності;
 • зниження вироблення ензимів, які провокують почервоніння і подразнення епідермісу;
 • блокування активності ферментів, які викликають появу акне (мова йде про редуктази);
 • блокування активності ферментів, які ра рушають еластинових волокна, що в свою чергу веде до старіння дерми.

Серія Алое Віра не тільки підійде для догляду за будь-яким типом дерми, а й може бути використана в домашніх умовах для щоденного застосування, про що свідчать позитивні відгуки споживачів. Унікальність різних засобів даної серії полягає в їх універсальності. Тобто вони однаково можуть використовуватися як в салоні, так і в побуті (будинку).

Креми і сироватки серії Алое Віра складаються з екстрактів лікувальних рослин, які ростуть в пустелі. Особливість цих рослин полягає в їх умінні накопичувати вологу. Крім того речовини мають протизапальний ефект і впливають обновляюще на шкірні тканини.

Gigi косметика в своєму складі має такі складові:

 • пустельну полин;
 • екстракт мірри;
 • екстракт алое та ін.

Саме унікальні властивості алое зробили продукти даної серії такими ефективними в щоденному догляді за шкірою обличчя і тіла. Жирну шкіру креми лінії Алое Віра заспокоюють і знімають з неї запалення, суху - живлять і зволожують на найглибшому рівні, нормальну - підтримують в тонусі.

Рекавері - серія парамедичних косметики, яка використовується для вирішення індивідуальних проблем дерми. Цей продукт став незамінний при догляді за особою після складних косметичних процедур, пластичних операцій, ін'єкцій, глибоких пілінгів і чисток. Відгуки від продуктах з лінії RECOVERY свідчать про те, що при регулярному і коректному їх застосуванні вони здатні значно продовжити ефект від першої процедури (підтяжки або чищення). В основі кремів і сироваток інгредієнти, які ідеально підходять до гіперчутливій і «втомленою» дермі. Застосування кремів серії Рекавері здатне звести до мінімуму можливі побічні ефекти (почервоніння, набряклість, сухість, печіння, напруга). Деякі засоби настільки ефективні, що зводять до мінімуму ризик виникнення післяопераційних рубців. Згідно з дослідженнями більш ніж на 17% підвищується концентрація кисню в епідермісі при застосуванні препаратів з серії Рекавері. Крім того в результаті використання кремів і сироваток стимулюється вироблення колагену, дерма швидше загоюється, відбувається оновлення клітин епідермісу, посилюється протизапальний і антиалергічний ефект. Рекавері - це панацея для дерми, яка піддалася досить агресивного впливу в процесі проведення тієї чи іншої косметичної процедури. Використовуючи засоби Рекавері можна забути про почервоніння, запаленнях, подразненнях і дискомфорті.

Ізраїльська професійна косметика Gigi для обличчя і тіла свої позитивні відгуки отримує не тільки від обивателів, а й від експертів індустрії краси.

і ще трохи про продукти

Якщо перегорнути каталог компанії Gigi косметика бренду тут представлена не тільки лікувальною серією, а є і очищає ленейка. Наприклад, сьогодні можна купити в інтернет магазині Stylesalon.ua цілий арсенал очищувальних масок Біо Нарин Профешінел. Піллінговая маска дозволяє вирішити такі проблеми епідермісу, як:

 • сухість;
 • дегідтратація;
 • надмірна жирність тощо.

Це стало можливим завдяки тому, що до складу масок входять спеціальні речовини, які більш ефективні і за рахунок своїх унікальних властивостей, і за рахунок підвищеної концентрації. З огляду на, що в одній масці велика концентрація речовин, які впливають на глибинні шари епідермісу, наносити її можна тільки в салонах, і тільки за допомогою професійного косметолога.

Не менш цікава продукція з лінійки ЛОТУС, ізраїльського бренду, основним інгредієнтом якої є похідні однойменного рослини. Косметологічні препарати Лотус насичує епідерміс не тільки вітаміном С, але і природними антиоксидантами, ліпідами і такими корисними амінокислотами. Креми, лосьйони, сироватки Лотус ідеально підходять для щоденного догляду і їх можна купити в нашому онлай салоні професійної косметики Stylesalon.ua за доступною ціною.

До речі, ціни на продукцію Gigi та ж різноманітні, як і сам асортимент. Деякі товари коштують дійсно дорого, але з огляду на їх ефективність, ціна себе виправдовує. Засоби, що застосовуються для щоденного догляду відрізняються більш демократичними цінами, так що при бажанні, будь-який, хто піклуватися про свою красу і молодість може купити в інтернет магазині Stylesalon.ua продукцію Gigi.

Заслуговують також увагу споживача такі лінії косметичних препаратів, як:

 • Organics (екологічно чисті преп арати нового покоління). В основі продукту - 100% натуральна сировина, включаючи воски та олії, екстракти і зволожуючі засоби;
 • Oxygen Prime (живлення кисневе). Назва говорить сама за себе. Препарати містять емульсію, яка виступає в ролі носія кисню. Йдеться від перфтородекаліне, який дозволяє кисневим молекулам проникати в шкіру на клітинному рівні;
 • EYE CARE (спеціальні засоби, що дозволяють забезпечити ідеальний догляд за шкірою навколо очей);
 • Biozon (цілий арсенал засобів, які ефективно позбавляють від мімічних зморшок без введення спеціальних ін'єкцій);
 • MER and VERT SPA - ізраїльська косметика, в основі якої дари Мерт вого моря
 • Глікопюр (засоби для проведення пілінгу поверхневого). На вітчизняному ринку продукти цієї серії можна купити, починаючи з 1999 року;
 • Retional Forte препарати, рекомендовані для домашнього використання;
 • Crotonic Peel, пілінг, який здатний позбавити навіть від пігментних плям, спровокованих вагітністю або поворотними змінами.

Погортавши каталог можна докладніше ознайомитися з повним переліком косметичних засобів виробника.

В результаті, результатом застосування продукції ізраїльської компанії Gigi стане кр сива, чиста, підтягнута шкіра, яка буде радувати здоровим блиском, свіжістю і молодістю.

БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
БрендGigi Країна виробникІзраїль
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 13
Категорії
  Показати все (23)
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 6760грн
Назва серії (обличчя і тіло)
  Показати все (27)
Вік
Призначення
Призначення
  Показати все (29)
Тип волосся
Час застосування
Тип шкіри
Для кого