ТМ GA.MA

Що відрізняє короля від звичайної людини - звичайно ж, корона. Що відрізняє доглянуту жінку від інших панянок - здорові гарне волосся і ідеальна укладання. Сьогодні «лякати» оточуючих стирчать в різні боки пасмами просто грішно, так як на ринку товарів для догляду за локонами і для їх укладання представлена така кількість інструментів і засобів, що впору розгубитися навіть самому досвідченому фахівцеві. До речі, існують окремо інструменти і косметичні засоби, що застосовуються в домашніх умовах і ті, які призначені ТІЛЬКИ для використання в салонах. І, як правило, компанії з виробництва інструментарію для краси волосся в своїй продуктовій лінійці пропонують і перший, і другий вид. І знаменитий італійський бренд Gama не виняток.

Історична довідка

Сьогодні італійська компанія Gama займає лідируючі позиції на ринку виробників товарів для краси, а точніше інструменту для догляду, укладання волосся, створення унікальних і неповторних образів. Асортимент концерну Гамма дуже широкий, і включає не тільки фени та професійні випрямляча для волосся, але і різні плойки для волосся, і випрямлячі.

Концерн Gama був заснований в 1969 році в Італії (Болонья). Не дивлячись на свій немолодий вік, компанія Gama вважається новатором на ринку перукарського професійного електроінструменту. До речі, перевагою продукції Gama є її універсальність. Тобто професійні інструменти від Gama, наприклад її відомі плойки для волосся, можуть використовуватися як в салоні, так і в домашніх умовах. Спеціально для застосування в побуті фахівці Gama розробили цілу серію інструментів, в тому числі і універсальні плойки для волосся, які дозволяють створювати унікальні укладання в домашніх умовах. Купити продукцію Gama за доступною ціною можна в інтернет магазині Stylesalon.ua.

Філософія компанії Gama - це бездоганна якість, інноваційність і при цьому доступність і простота використання. Саме концерн Gama став власником таких патентів, як:

 • технологія швидкого нагріву (quick heal), яка дозволяє будь-якого інструменту буквально протягом 10 секунд досягти температури в 200 гр і утримувати її стільки, скільки потрібно споживачеві;
 • технологія лазерного променя (laser Ion system), яка передбачає використання лазерного променя, який несе потік негативних іонів. Причому потік іонів є штучно згенерований і складається як мінімум з 2 млн. Іонів зі знаком «мінус»;
 • технологія турмалінова від Gama, яка передбачає застосування турмалінових кристалів при виробництві нагрівальних елементів плойки для волосся, щипців і випрямлячів. Нагрівальні пластини з кристалів турмаліну не перегріваются, так як в основі їх нагрівання інфрачервоне випромінювання;
 • технологія керамічна від Gama, яка передбачає не тільки швидкий, але і рівномірний нагрів всієї поверхні нагрівальної пластини плойки для волосся, щипців або випрямляча;
 • технологія іонізації розроблена Gama, яка не тільки усуває статичну електрику волосся, але і активує ріст волосяних цибулин на рівні молекулярному . За допомогою іонізації волосся зберігають свій природний рівень вологості, виглядають м'якими, блискучими і шовковистим;
 • технологія від Gama галогенною сушки волосся, яка передбачає застосування ІК випромінювання для безпечної сушки пасом .

Продуктова лінійка Gama

Асортимент концерну Gama дуже різноманітний і включає:

 • випрямляча для волосся;
 • плойки для волосся;
 • фени для волосся;
 • випрямлячі;
 • щипці;
 • різні аксесуари та ін.

Сьогодні купити продукцію концерну Gama, будь-то плойки для волосся, випрямляча, випрямлячі можна в інтернет магазині Stylesalon.ua, а консультанти допоможуть підібрати оптимальний варіант, так як вибирати є з чого і все товари відрізняються не тільки ціною, але і функціоналом, дизайном і експлуатаційними властивостями.

всі щипці від Ga Ma оснащені IHT-технологією ( швидке нагрівання пластин). Тобто керамічні нагрівальні елементи, якими обладнані всі щипці від Ga.ma дозволяють нагріти інструмент швидко і рівномірно, що дуже важливо для укладання волосся. Крім того, дана технологія гарантовано підтримує однакову температуру. Тобто щипці від Ga Ma абсолютно безпечні для ваших пасом, так як не знижують ні рівень їх вологості, не ушкоджують структуру, що не пересушують і ін. Щипці від Ga Ma готові до використання буквально через десять секунд після активації, що робить їх популярними як серед професіоналів, так і серед кінцевого споживача. Залежно від модельного ряду і модифікації, щипці відрізняються за ціною. Як правило, більш дорогі моделі це професійні інструменти призначені для використання в салонах, перукарнях. Тоді як більш дешеві щипці можуть використовуватися для щоденного укладання в домашніх умовах, купити їх можна за доступною ціною.

Чи не щипцями єдиними

Ще один« агрегат »від італійського виробника, який користується заслуженою повагою у споживача, про що свідчать відгуки, є професійний праску для волосся Гамма.

Утюжок для волосся від Гамма професійний на сьогодні вважається одним з найкращих приладів для випрямлення волосся. До речі, сьогодні можна купити праску від Ga Ma, який використовується для завивки локонів. Тобто праску від Ga.ma - це універсальний агрегат, який може застосовуватися при створенні будь-якого укладання, як в салоні, так і вдома.

праску, як і щипці від Ga.ma, оснащений технологією швидкого нагріву. Турмалінові пластини (а вірніше нагрівальний елемент з кристалів турмаліну) забезпечує дбайливе вплив на локони, які не пересушує їх і не пошкоджує структуру. Ну а інновацією на ринку професійного перукарського електроінструмента став праску, оснащений дисплеєм і пам'яттю, яка зберігає інформацію про найбільш часто використовуваних температурних режимах. Такий «агрегат» купити можна в інтернет магазині професійного обладнання Stylesalon.ua.

Плойки для волосся Гамма

Плойка - це інструмент, за допомогою якого можна створити унікальні укладання. Напевно тому, концерн Ga.ma пропонує великий асортимент моделей, які відрізняються і за розмірами, і за формами, і за ціною, і навіть за унікальними функціональними властивостями. Діляться на професійні і для домашнього використання. Плойка праску від Ga.ma - це поєднання традиційних технологій і інновацій, це широкі можливості та при цьому простота експлуатації. Навіть професійна плойка може бути використана споживачем без певних навичок і досвіду. А головне, професійні плойки для волосся ТМ Ga.ma сьогодні купити можна і в Україні.

Італійський бренд Ga.ma пропонує і конусні плойкі- стайлери, і насадки, які значно розширюють функціонал інструменту, тощо. Наприклад, плойка для волосся моделі GA.MA F21.25TI Titanium, праску GA.MA CP1NOVA DLTI White купити, які Київ пропонує за привабливою ціною, мають велику популярність серед покупців. Про це говорять, як відгуки задоволених споживачів, так і статистика продажів в Україні цих моделей.

Плойка Гамма це покриття:

 • або турмаліновим;
 • або керамічне;
 • або запилення молекулами срібла.

Незважаючи на те, що продукція компанії має італійське коріння, купити плойку для волосся ТМ Ga.ma можна в будь-якій європейській країні, в тому числі в Україні, де, наприклад Київ пропонує дуже великий асортимент продукції становить і бренду. Плойка може відрізнятися за формою, розмірами, дизайну і ціні. А головне, всі вироби італійського бренду - це висока якість, помножена на надійність і довговічність, і як приклад - праску для волосся GA.MA IHT XXL, купити, який пропонує і Київ.

Сушка локонів по-італійськи

Фен - це той інструмент, без якого неможливо уявити не те що салон краси, але навіть ванну кімнату готелю або будь-який будинок. Те, що фен ідеальний для швидкого сушіння знають всі. Але крім його позитивних властивостей, фен може завдати непоправної шкоди волоссю. Якщо звичайно не йдеться про продукцію італійського бренду ГАМА.

Фен ГАМА не просто сушить локони, але і надає їм бажану форму. Крім того, оснащений найсучаснішими технологіями фен не завдає власний структурі ніякої шкоди. Фен оснащений насадками, які розширюють його функціональні можливості. Компактна форма, стильний дизайн - все це відрізняє продукцію італійського бренду і робить її популярною у споживачів, як професіоналів, так і аматорів. І звичайно ж, кожен фен від ГАМА оснащений функцією іонізації, що в свою чергу захищає локони від пересушування. Купити продукцію компанії можна і в Україні, Київ пропонує великий асортимент товару.

Переваги продукції італійського виробника перукарського електроінструмента це:

 • високу якість виробництва;
 • надійність і довговічність;
 • застосування новітніх запатентованих технологій;
 • універсальність і широкі можливості;
 • стильний дизайн;
 • продумана ергономічна форма;
 • доступна ціна.

Скористатися всіма перевагами техніки зможе кожен, хто вирішив купити фен, щипці, триммер, плойку або випрямляч від GaMa.

БрендGA.MA Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Довжина пластин, мм81-100 Особливості випрямлячів та гофреІонізація Ширина пластин, мм16-25 Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Довжина пластин, мм81-100 Особливості випрямлячів та гофреДисплей, Терморегулятор, Іонізація Ширина пластин, мм16-25 Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Вид живлення Мережа Зона стрижкиДля стрижки Особливості Машинок, Електробритви, тримериНасадки Потужність, Втдо 10
БрендGA.MA Довжина пластин, мм81-100 Особливості випрямлячів та гофреПлаваючі пластини Ширина пластин, мм16-25 Довжина шнура, м2,6 і більше
БрендGA.MA Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Холодне повітря, Концентруючі насадки Потужність, Вт600-1000 Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Довжина пластин, мм81-100 Ширина пластин, мм16-25 Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Країна виробникИталия, Китай Особливості випрямлячів та гофреІонізація Ширина пластин, мм16-25
БрендGA.MA Діаметр, мм32-37 Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Країна виробникИталия, Китай Особливості випрямлячів та гофреТерморегулятор
БрендGA.MA Довжина пластин, мм81-100 Розмір зубцівВеликі Ширина пластин, мм36 і більше Країна виробникИталия, Китай
БрендGA.MA Країна виробникИталия, Китай
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 9000грн