ТМ Dibi

І для тіла, і для душі

Заснована в 1980 році компанія Alfapart Group (Італія) сьогодні входить в ШОТ лист провідних косметичних компаній у всьому світі. Причому крім косметики для особи, італійський виробник пропонує також серію препаратів для догляду за тілом і навіть професійне обладнання для салонів краси. Але, не дивлячись на те, що в продуктовій лінійці компанії представлена велика кількість препаратів і косметичних засобів з різних серій, особливою популярністю у споживачів у всьому світі користується косметика Dibi.

поглинання і розширення

2009 рік став знаковим для компанії Alfapart, так як в її складу увійшов концерн GTS Group, який на той час вже мав тридцятирічний досвід в сфері розробки і створення унікальних косметичних продуктів, які використовуються в світових SPA центрах і готелях.

Після того, як Алфапарт приєднала до себе GTS Group професіонали двох компаній розробили такі унікальні серії професійних препаратів для догляду за обличчям і тілом, як:

 • Dibi Milano;
 • OLOS.

Також компанія розробила спеціальну методику використання своїх препаратів, яка так і називається «метод Диби».

Інновації на службі у краси

Dibi Milano - це серія препаратів для догляду за шкірою обличчя і тіла, в основі яких сучасні розробки, інноваційні формули і революційні методики, що дозволяють забезпечити максимально ефективне і позитивний вплив на дерму. На сьогодні косметика Dibi позиціонується як «розумна косметика», яка володіє певними властивостями і здатна впливати на самі глибинні шари дерми. Причому унікальність препаратів Dibi полягає в тому, що вони впливають точково, тобто на конкретну проблему, яку потрібно вирішити. І відгуки провідних фахівців індустрії краси це підтверджують.

Косметика Dibi представлена кількома лініями:

 • серія препаратів для догляду за шкірою обличчя ( 8 ліній);
 • серія продуктів для тіла (4 лінії);
 • лінія косметичних засобів для догляду за руками і нігтями (1 лінія).

Кожен продукт отримує позитивні відгуки, так як вражає своєю результативністю і ефективністю. Причому, позитивні відгуки косметика Dibi отримує як з боку кінцевого споживача, так і з боку професіоналів індустрії краси.

Для того щоб косметика Dibi впливала не тільки ефективно, але і за максимально короткий час, фахівці компанії розробили спеціальну методологію її використання, яка включає:

 • об'єктивну оцінку вихідного стану дерми і її проблем;
 • визначення і розробку стратегії проведення курсу косметичних процедур (частота , тривалість, інтенсивність, формат).

Детальніше про продукти

Косметика Dibi для особи представлена в різних серіях і лініях, завдання яких забезпечити максимально ефективний догляд за дермой і гарантувати вирішення різних проблем (сухість, лущення, в'янення і ін.).

Склад препаратів - це комерційна таємниця, яка зберігатися за сімома печатками. Але можна бути на 100% впевненим, що всі компоненти підібрані дуже ретельно і не тільки високоефективні, але і безпечні.

Сьогодні можна купити такі продукти в серії косметики бренду для особи:

 • Base Perfection ;
 • Pure Equalizer;
 • Calm Perfection;
 • Hydra Perfection;
 • Face Perfection;
 • Lift Creator ;
 • Age Perfection.

З огляду на розвиток не операційної омолаживающей косметології, італійський виробник розробив і запропонував цілу серію спеціальних продуктів, здатних повернути особі свіжість і молодість.

Так Dibi Fill Perfection - це філери для особи, які розгладжують і мімічні, і вікові глибокі зморшки.

Для омолодження і, звичайно ж, для позбавлення дерми від підвищеної пігментації, яка так дошкуляє сучасних жінок, ТМ Dibi розробила продукти серії White Science, прекрасно справляються із завданням освітлення дерми і вирівнювання її кольору.

І нарешті, одна з останніх розробок, яка отримала позитивні відгуки - це спеціальна сироватка, що надає моментальне лифтинговое вплив - Dibi Instant Lift Serum. Використання сироватки дозволяє розгладити зморшки і надати шкірі подтянутости і еластичності.

А як же тіло?

Для догляду за тілом, фахівці італійського косметичного бренду розробили лінійку Dibi Body, в яку входять такі продукти, як:

 • Диби Бейз Перфекшн (для активізації шкірної структури);
 • Диби Мезо Перфекшн (для боротьби з целюлітом);
 • Диби Шейп Перфекшн (для формування чіткого силуету і для зменшення жирових відкладень);
 • Диби Тонік Перфекшн (для підвищення еластичності дерми і запобігання її провисання).

З перших днів використання препаратів лінії БОДИ шкіра наповнюється життєвою енергією, набуває свіжий і здоровий зовнішній вигляд, стає м'якою і ніжною на дотик.

У серію Dibi Body також входять бинтові обгортання. По суті - це бинти еластичні, плетіння яких відрізняється спеціальною формою і забезпечує максимальне проникнення препаратів і, як наслідок, максимальний ефект від косметичних процедур.

Все продукти італійської компанії Dibi можна придбати в нашому інтернет-магазині. Кожен препарат не тільки отримав позитивні відгуки, але і пройшов тестування на гіпоалергенність і на екологічну безпеку. Тому набуваючи препарати Dibi можна бути спокійним і за результат, і за відсутність побічних ефектів.

БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
SS98015
0.0
1020 грн
БрендDibi Країна виробникИталия
БрендDibi Країна виробникИталия
Ще
1 2 3 4 5
Категорії
  Показати все (15)
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 18760грн
Назва серії (обличчя і тіло)
  Показати все (17)
Вік
Призначення
  Показати все (24)
Час застосування
Тип шкіри