ТМ Comair

Німецька якість - це не просто словосполучення, це синонім бездоганності і високо функціональності, довговічності і надійності. Причому не має значення, чи йде мова про автомобілі німецького автопрому або про аксесуари для перукарів і обладнанні для салонів краси. Comair Germany - це ім'я добре відоме як професіоналам зі сфери індустрії краси, так і пересічному обивателю, який використовує унікальні гребінця і брашинги цього виробника при щоденному догляді за волоссям. Що стосується популярності в середовищі професіоналів, то вона не просто висока, а дуже висока, і тому є цілком логічне і просте пояснення - якість, якість і ще раз якість і відгуки це підтверджують.

асортимент, який пропонує німецька компанія Comair вражає своєю різноманітністю навіть дуже вимогливого споживача. Як показують відгуки, в продуктовому портфелі бренду весь необхідний арсенал перукарів, який дозволяє облаштувати і робоче місце фахівця і навіть весь салон від «А» до «Я», забезпечити комфортні умови для творчості і створення унікальних зачісок і укладок.

Якщо коротко перерахувати види продукції, яку можна купити в фірмових бутиках товарів для краси або в інтернет-магазині, то це:

 • професійне обладнання для салонів і центрів краси;
 • аксесуари для перукарів - за жими перукарні, шпильки для волосся та ін.;
 • професійний електроінструмент (для Майстрів салонів краси);
 • одяг для перукарів;
 • гребінця;
 • брашинги;
 • косметика для волосся (яка доглядає і декоративна) і багато іншого.

тобто все, що тільки може знадобитися перукаря для якісної роботи можна вибрати і купити серед продукції ТМ Comair. Так, шпильки для волосся німецького бренду на сайті нашого інтернет-магазину Stylesalon.ua представлені у великому асортименті.

Традиції та інновації

Компанія Comair була заснована в 1970 році. Незважаючи на свій вражаючий вік, німецька компанія позиціонується як новатор в сфері індустрії по догляду за волоссям та стайлінгу. В процесі розробки і створення нових продуктів беруть участь і професійні перукарі, і інженери розробники, і фахівці з області косметології та ін. Крім того що фахівці бренду Комаір постійно відвідують різні міжнародні профільні виставки (щоб бути в курсі нових технологій і нових розробок), продукція бренду часто виставляється на експозиціях і отримує нагороди і призи. Так позитивні відгуки з боку професіоналів і з боку пересічного обивателя отримали такі знакові продукти як брашинги, гребінці і гребені Комаір. Не менш відомі сьогодні серед споживача і шпильки для волосся німецького бренду. Ну, а своєрідною візиткою бренду можна сміливо назвати бігуді, які завдяки розробникам з Comair отримали не тільки нове життя, але і перетворилися в аксесуар з серії маст-хев в арсеналі поважають себе перукарів.

причин такої популярності в середовищі експертів кілька, і одна з них це вміння поєднувати традиції та інноваційні розробки. До речі, застосування нових матеріалів і нових технологій компанія приділяє особливу увагу. Тому можна не сумніватися, що купуючи аксесуари або обладнання, косметику або електроінструмент для салонів краси Ви стаєте власником продукту останнього покоління, при виготовленні якого використані передові технології та відгуки, про які тільки позитивні. При цьому фахівці Comair враховують і потреби ринку, і попит, і відгуки експертів, так що кожна новинка, що випускається під цією маркою, на 100% здатна задовольнити всі потреби Майстрів перукарської справи.

Ще один параметр, який відрізняє продукцію німецького бренду - це висока якість. Причому під високою якістю розуміють і сам процес виготовлення, і яке використовується сировина. Ну а завдяки регулярному контролю якості, відбору кращих матеріалів і застосування передових технологій, кожен продукт відрізняється надійністю, довговічністю і функціональністю.

Складається стереотип, що купити таку ідеальну в усіх відношеннях продукцію можуть собі дозволити тільки споживачі з дуже значним фінансовим становищем. Насправді цінова політика бренду дуже демократична і навіть унікальна щітка або брашінг доступні не тільки Майстру салону, але і пересічному обивателю. Як правило, купити аксесуари або обладнання від Comair можна або в спеціалізованих бутиках, або в онлайн-магазинах. До речі ціни наш інтернет-магазин пропонує нижчі, а асортимент при цьому завжди набагато ширше.

Все почалося з гребеня

З перших днів появи продукції компанії на ринку бренд заявив про себе як про новатора в сфері обладнання для салонів і аксесуарів для Майстрів. Так перший гребінь, який по праву отримав статус унікального і не має аналогів на той час, був виготовлений з такого матеріалу як Celcon. Матеріал відрізнявся підвищеною міцністю, тому гребінь, як показують відгуки майстрів, міг використовуватися навіть при гарячих укладаннях, без ризику постраждати під впливом високих температур. У колекції було представлено 12 гребенів, які відрізнялися за розмірами, товщині і частоті зубів, формі ручки та ін. Сьогодні можна купити будь-який гребінь з цієї колекції, правда, вигляд у нього буде більш сучасний і адаптований до нових реалій. Ну а про те, що асортимент компанії постійно розширюється, свідчить той факт, що сьогодні під цією маркою можна купити більш ніж 1900 різних гребенів і щіток.

Купити продукцію компанії, в тому числі гребінця Comair можна більш ніж в сорока країнах у всьому світі. Ну а якщо купити все що випускаються брендом товари, то для їх зберігання знадобиться територія як мінімум в 8500 м. Кв. Так що цифри говорять самі за себе, втім, як і відгуки професіоналів.

Крім «фірмового» гребеня німецький виробник запропонував ринку не менше «знаковий» продукт - бігуді.

Саме бігуді від Camair стали ім'ям прозивним для опису продукції високої якості і широких функціональних можливостей. Адже бігуді або брашінг, щітка або гребінь від німецького виробника - це не просто пристосування для створення зачіски, це унікальний інструмент, за допомогою якого створюються шедеври.

Колекція бігуді складається з різних видів, призначених для різного типу волосся і відрізняються за розмірами, формами і матеріалом виготовлення. Але незалежно від виду бігуді, цей інструмент перукарів гарантовано буде служити довго і надійно і не втратить ні свій зовнішній вигляд, ні тим більше експлуатаційні параметри навіть при частому використанні. Незважаючи на те, що продукція Комаір позиціонується як професійна, бігуді користуються попитом і у рядового споживача, так як їх можна легко використовувати і в домашніх умовах.

Без чого неможлива робота майстра?

Напевно, найважливіший інструмент майстра салону краси це щітка. Без цього інструменту можна ні укласти локони, ні додати їм об'єм, ні вирівняти або навпаки зробити хвилястими. З огляду на таку важливість, щітка в колекції німецької компанії виробника займає одне з головних місць. Так сьогодні щітка доступна в різних варіантах і може використовуватися, для:

 • стрижки локонів в одну довжину;
 • стрижки пасом рівним шаром ;
 • тупирования;
 • забезпечення високої точності стрижки;
 • градирування тощо.

При цьому щітка відрізняється за формою і може бути з голками або з гребенями, з різними по довжині і частоті зубчиками. Але при цьому кожна щітка, виготовлена ТМ Comair, в першу чергу відрізняється високою якістю і довговічністю.

Так що покупка продукції від німецького бренду це не витрати, а справжні інвестиції в майстерність фахівця і репутацію салону. А, як відомо, ні на майстерності, ні на репутації не економлять, тому експерти і радять придбати аксесуари або обладнання від Comair. Тим більше що ціни наш інтернет-магазин професійного обладнання та косметики пропонує дуже привабливі.

БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
3070139
3
5
4880 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3011695
0.0
98 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
БрендComair Країна виробникНімеччина
SS79812
14
5
190 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
3030275
0.0
137 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16
Живлення
Особливості Машинок, Електробритв, тримерів
Висота манікюрного стола, см
Висота, см
Высота стульчика мастера, см
Глубина, см
Додаткові функції
Додаткові функції (стільчика майстра)
Зона стрижки волосся
Кількість висувних ящиків
Кількість робочих місць
Категорії
  Показати все (39)
Компакт (складний)
Країна виробник
Матеріал каркасу (корпуса)
Матеріал коліщатка
Матеріал основи стільців майстра
Матеріал стільниці
Матеріал ящиків
Потужність
Форма сидіння стільчика майстра
Ширина манікюрного стола, см
Ширина ножа, мм
Ширина, см
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 66650грн
Диаметр, мм
Покриття
Діаметр брашу
Довжина пластин, мм
Особливості
Ширина пластин, мм
Потужність, Вт
Вага, гр
Довжина шнура, м
Особливості фенів