ТМ Biomak

Компанія «Биомак» є польським виробником косметологічних апаратів. Бренд був заснований в 1989 році. З цього часу протягом 27 років компанія розробляє новітні технічні прилади для апаратної косметології. Тисячі салонів краси в 20 країнах світу користуються обладнанням від Biomak, завдяки якому у них з'являється можливість надавати клієнтам послуги якісно нового рівня, що підвищує клас цих закладів і робить їх лідерами у своїй сфері.

Переваги

Свідченням високої якості апаратів польського бренду Биомак є та обставина, що всі салони, які одного разу придбали будь-якої апарат з великого асортименту цієї марки , в подальшому поспішають купити і інше обладнання д ня. Адже апаратна косметика сьогодні знаходиться на хвилі, і мати подібне обладнання - дуже прибуткова справа. До того ж будь-який, навіть самий складний багатофункціональний апарат від компанії Biomak коштує набагато дешевше західноєвропейських аналогів, а за якістю нічим не поступається їм.

Апаратна косметологія

Як вже було зазначено, косметичні процедури з застосуванням різних спеціалізованих приладів дуже затребувані і сьогодні користуються великою популярністю не тільки серед жінок, а й чоловіків. Апарату Biomak може повернути зрілої шкірі молодість і пружність, при цьому без будь-якого хірургічного втручання. Ось чому тисячі жінок у всьому світі починають віддавати перевагу саме цим косметичним процедурам. Тому сьогодні навряд чи можна знайти якийсь солідний салон класу де люкс, який би не надавав своїм клієнтам послуги із застосуванням апаратів. А якщо ці прилади відносяться до продукції компанії Biomak, то це в рази підвищує ефективність цих процедур. Адже вони відповідають найвищим вимогам, але при цьому коштують досить прийнятно. Одним словом, будь-який апарат цієї марки - дуже вигідне придбання. Вони надійні, якісні, ефективні.

Спектр дії апаратів Biomak

Отже, як ви вже зрозуміли, за допомогою техніки Биомак проводяться такі процедури: вакуумна чистка шкіри, механічне чищення, коагуляція, електроепіляція, лімфодренаж, манікюр і педикюр, стимуляція і стерилізація, процедури із застосуванням струмів Арсонваля і гальванічного, і ультразвуку.

Електроепіляція

Після того як в 1989 році компанія Биомак стала виробляти косметологічну спеціальну тих Іку, першою з них був апарат для епіляції. З тих пір він став модифікуватися і сьогодні в асортименті бренду є велика різноманітність епіляторів. Особливо гарні ЕР-200 і -300 моделі. Вони ідеальні для видалення небажаних волосків з тіла, при цьому піклуючись про безпеку. В апараті використовується високочастотний струм, завдяки якому видалення волоска відбувається безболісно і безпечно. Разом з цим відбувається коагуляція, тобто судина, яка живить волосяну цибулину руйнується під дією електричного імпульсу. Це веде до цілковитого руйнування фолікула і незабаром на шкірі не залишається жодного небажаного волоска. Навіть найчутливіші ділянки тіла, наприклад, зона бікіні, пахви і особа можна обробляти, використовуючи апарат цієї польської марки. Електроепилятори ЕР-400 - більш совершенствованная модель. Тут процедура проводиться за участю термолиза.

Тестер шкіри Biosonic TW-100

Цей апарат дуже важливий для роботи косметолога. Його можна назвати діагностичним, оскільки з його допомогою визначається ступінь зволоженості шкіри. Адже для роботи з клієнтом фахівець-косметолог повинен точно знати, наскільки суха шкіра. Іноді поверхневі візуальні спостереження можуть бути не точними, а за допомогою тестера можна дуже точно визначити в якому стані знаходиться шкіра. Після цього, використовуючи апарат вапазони VP-200Z, косметолог починає зволоження шкіри, а також її насичення озоном і ароматичними маслами.

Масажери

Навряд чи хто чув про токах д'Арсонваля. Однак це дуже важливі імпульси для масажу шкіри. З їх допомогою тіло розігрівається, що веде до прискореного обміну речовин, а це в свою чергу призводить до кращої абсорбції лікарських засобів, що містяться в препаратах, які використовуються під час масажу. За допомогою масажерів компанії Бомак можна прискорити процес загоєння герпесу і т. Д.

Стимуляція

апарат ST-100 застосовується під час терапії за допомогою інтерференційних струмів. Це може бути ліфтинг (підтяжка), або ж регенерація (відновлення) тих чи інших м'язів тіла. Цей прилад може діяти відразу в двох напрямках: одночасно працюючи над м'язами, як особи, так і тіла. Природно ця особливість дозволяє скоротити час, об'єднавши дві процедури в одну.

Вакуумна чистка VS-01

Кожен знає про те, що першим кроком в роботі зі шкірою є чистка, яку проводять в основному механічним шляхом (вручну). За допомогою цього пристосування процес цей набагато спрощується. Забруднення клітинного походження видаляються моментально, при цьому нормалізується кровообіг і лімфообіг. Крім цього за допомогою ВіЕс-01 можна наносить на шкіру тоніки і змивають препарати.

Манікюр-педикюр

Механічний метод видалення кутикули і обробки нігтів рук і ніг вже давно залишилося в минулому. Сьогодні популярні апаратний педикюр і манікюр. Для цього прекрасно підходить Фрезерний апарат NP 100. У нього безліч насадок, що робить його роботу більш ефективною. При цьому він підходить не тільки для обробки нігтів, але і п'ят і інших огрубілих частин стоп.

Лимфодренаж

для тих, у кого є така проблема як акне, набряклість, темні кола та ін. прекрасно підійде апарат для лімфодренажу. Він також ідеальний для антицелюлітного масажу і боротьби з надлишком жиру в деяких частинах тіла.