Бігуді Magic Leverag Roller Curler 320 мм \ 12 шт.

268 грн
В наявності
+
Оплата і доставка
  • — Ціни на деякі товари можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Обов'язково попередимо Вас про це під час підтвердження замовлення
  • — Працюємо за повною або частковою передоплатою
  • — Доставка Новою Поштою та Укрпоштою за рахунок покупця
  • — Терміни відправки менеджер уточнить під час підтвердження замовлення

Бігуді самонакручівающіеся Magic Leverag Circle Hair Styling Roller Curler. (12 шт. / Уп. + Стікер, 320 мм-довжина)

Матеріал: виконані з міцних полімерних волокон з покращеними силіконовими наконечниками, що дозволяє їм служити довго, витримують t до 100 С. Підходять як для коротких, так і для довгого волосся.

Створюють великий Об'єм

Забезпечують дбайливе ставлення до волосся

Дозволяють легко контролювати напрям і рівномірність укладання без заломів (ні біля корені, ні кінчиків локонів)

Інструкція:

1. На вимиті і підсушені волосся нанесіть трошки пінки ( не сильним фікс ції) або злегка зволожите водою з пульверизатора, і починайте накручувати! 2.Распределяйте волосся на доріжки, починаючи з потиличної зони, (як кому зручно, це не принципово важливо). Ширина може бути різною в залежності від бажаного кінцевого результату. 3.Виделіте першу пасмо. Вставте стікер в бігуді і з допомогою гачка втягніть пасмо всередину бігуді, таким чином попрядно накручуйте нижню область. 4. Волосся скроневої і тім'яної зон накручуються в залежності від майбутньої зачіски. Послідовність накручування виконується за тими ж правилами. 5.Накрутів все волосся, підсушіть феном або Сушуар 15-30 хв (для салонів), або природним чином (в домашніх умовах). 6.Сняв бігуді, формуйте зачіску. 7. Зачіску можна зафіксувати лаком для волосся.

Країна виробник
Знайти схожі

Відгуків не знайдено