ТМ Babyliss

Про те, що жінки завжди сперечаються з природою в тому, що стосується зовнішності, відомо ще з часів красуні Клеопатри. Рівні волосся, як правило, панянки перетворюють в кучері, а натуральні кучері випрямляють. Довгу густу шевелюру підстригають, а короткі пасма подовжують за допомогою нарощування. Відповідно, для всіх цих маніпуляцій потрібна спеціальна амуніція. І кількістю «знаряддя» в арсеналі звичайної панянки може позаздрити навіть військова частина. Взяти тільки спеціальні інструменти для накручування волосся для створення ефектних локонів - тобто плойки, яких налічується десятки видів.

До речі, щипці, якими можна завивати волосся (тобто плойки) використовувалися раніше не тільки жінками, але й чоловіками, адже їх застосовували для завивки волосся, чубків, перук, борід і вусів. Сьогодні, основним споживачем такого інструменту є жінка. Ну а якщо врахувати ті важливі завдання, з якими він повинен справлятися щодня, то стає зрозумілим, чому до його вибору представниці слабкої статі підходять майже як до вибору габаритної побутової техніки. І якщо говорять, що на ринку побутової техніки за якістю виконання лідирують німецькі компанії, а за кількістю інновацій в агрегатах - японські і корейські, то в тому, що стосується інструментів для укладання - беззмінним лідером вже не перший рік залишається французька компанія Babyliss (Бебіліс) .

Сьогодні Київ став тим містом в Україні, де є з чого вибирати і можна купити оптимальну модель плойки бренду Бебіліс (Babyliss). Купити плойку Babyliss, будь-то щипці, плойка-фен або інше пристосування Бебіліс для завивання локонів, за найкращою ціною можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо Вам величезний асортимент продукції виробника Babyliss (Бебіліс) за доступною ціною.

Babyliss (Бебіліс) це синонім перфекціонізму, як в плані виробництва, так і в плані дизайну і функціоналу. До речі, пропонує фірма Бебіліс не тільки плойки, а й інший інструментарій необхідний для того, щоб Майстер міг максимально повно проявити свій талант і задовольнити Клієнта. Продукція від Babyliss (Бебіліс) - це краса, помножена на практичність і функціональність. До речі, саме засновник компанії, пан Лельевр є автором першої електричної плойки. Так що можна з упевненістю сказати, що Бебіліс - це ім'я загальне в світі щипців для завивки локонів.

Як показує статистика продажів, в Україні плойка Бебіліс купити яку можна і в нашому інтернет-магазині, користується підвищеним попитом і завжди отримує тільки позитивні відгуки від задоволених споживачів.

Трохи історії Бебіліс

Сказати коли конкретно з'явилася «прародителька» сучасного «агрегату» Бебіліс для завивки локонів складно. Інша справа, що з огляду на застосовувані «технології», щипці Babyliss (Бебіліс) для волосся дуже сильно відрізняються від своїх «прабатьків», які можна було по праву віднести до небезпечних інструментів, причому як в прямому, так і в переносному сенсі. З одного боку можна було обпалити руки або голову, а з іншого постійно травмувалися волосся через неврегульованою температурного режиму.

На щастя, на зміну «ручним» прийшли електричні плойки, які дозволяють створювати будь-яку укладку волосся будь-якого типу. Крім того що сучасне пристосування дозволяє створити локони, воно ще з таким же успіхом дозволяє надати їм ідеальну рівність і гладкість.

Прототип плойки, яким користувалися красуні Давнього Єгипту і Вавилона складалися з простих металевих стрижнів, які за допомогою відкритого джерела вогню нагрівали до високої температури, що дозволяло «зламати» пасма і додати їм потрібну форму. Основна проблема такого інструменту була неможливість контролювати температуру і забезпечити її однорідність. Це провокувало як опіки, так і псування волосся. В Європі стрижні нагрівали на печі або плиті. І тільки в 1866 році світ побачив офіційний патент на прилад, що пройшов своєрідний апгрейдинг. А в 1870 році спокусниця став доступний інструмент, який був оснащений насадками і вже використовував повітря для сушіння волосся. Перший електричний «завіватель локонів» з'явився тільки 1959 році і була це плойка Babyliss.

Так що ж це таке плойка фірми Babyliss?

Плойка - інструмент, застосовуваний для завивки пасом. По суті це прилад (електричний) який найчастіше має циліндричну форму і оснащений спеціальним затискачем. Незалежно від форми інструменту Бебіліс алгоритм його використання простий. Для того щоб завити локони необхідно затиснути кінчик сухої прядки і накрутити на металевий циліндр. Більшість сучасних моделей Бебіліс вже оснащені керамічним циліндром. Залежно від типу волосся, довжини і бажаного результату час, який необхідний для створення локонів різний. Основна перевага електричної плойки - нею складно, а то й неможливо, пошкодити структуру і цибулини. Що стосується класифікації інструментів і їх видів, то їх дуже багато і відрізняються вони не тільки за формою і діаметру, але і за призначенням, функціональними особливостями, марці виробника, а також фен для завивки локонів різнить їх і ціна.

В залежності від призначення плойка Бебіліс може бути професійною або побутової. Перша, як видно з назви, використовується професійними перукарями і, як правило, входить в обов'язковий арсенал при оснащенні салону. Вона відрізняється складною конструкцією, вимагає навичок при використанні і, звичайно ж, відрізняється високою продуктивністю і потужністю. Як правило, професіонали користуються не тільки одним інструментом з різними насадками, але і різними видами і конфігураціями щипців. Тоді як для побутового використання можна обмежитися покупкою одного, якісного багатофункціонального інструмента. До слова, хороші відгуки у клієнтів нашого інтернет-магазину отримала плойка Бебіліс Про конусна (Babyliss Pro) і плойка гофре, співвідношення ціна-якість.

Продукція (плойка, щипці, плойка-фен) фірми Babyliss купити яку у нас можна за найкращою ціною, на сайті нашого інтернет-магазину представлена у великому асортименті.

про все

Плойка - це спеціальний інструмент, який використовується для укладання (завивки, випрямлення, зміни форми, додання об'єму та ін.). Сучасні моделі Бебіліс оснащені такими опціями як ІК і іонізація, що дозволяє обнулити шкідливий вплив високих температур на структуру волосся.

При виробництві сучасних моделей використовують самі різноманітні матеріали, в тому числі метал, кераміку, турмалін та ін. Кожен з них (матеріалів) має свої переваги та особливості. Наприклад, кераміка відрізняється більш швидким і рівномірним проведенням тепла, тоді як турмалін, через виділення великої кількості негативних іонів, мінімізує статичну електрику, і тим самим надає волоссю додатковий блиск і гладкість.

Крім того що щипці можуть бути для Профі і для рядового споживача вони ще можуть бути простими і складними. Під простими розуміють дорожні варіанти, які відрізняються компактними розмірами, легким вагою і оснащуються декількома насадками. Під складними розуміють моделі, в яких використані цифрові технології, а насадок, як мінімум 30, а то і більше. Для щоденного використання (в побуті) не варто купувати такі дорогі моделі. Тоді як для оснащення салону не варто економити і краще купити плойку Babyliss (Бебіліс) з міцним керамічним покриттям і великою кількістю налаштувань і опцій.

Вся продукція Babyliss (Бебіліс) купити яку можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, сертифікована і допущена до реалізації.

Саме про видах

в залежності від функціонального призначення плойка Babyliss купити яку можна в нашому інтернет-магазині, може використовуватися для:

 • завивки;
 • випрямлення;
 • зміни форми;
 • створення об'єму.

В залежності від конструктивних особливостей плойка може бути :

 • одинарної (стандартної або універсальної);
 • подвійний (для створення локонів зиґзаґоподібних);
 • потрійний (для створення ефекту завивки);
 • спиралевидной (створення локонів ідеальних за формою);
 • плойка фен Babyliss (комбіновані ний прилад). До речі, щипці-фен Babyliss - це дуже практичний для щоденного застосування інструмент, який дозволяє одночасно висушувати і накручувати волосся. З одного боку фен плойка за допомогою потоку повітря підсушує прядки, з іншого боку - щіточка з функціями плойки надає їм потрібну форму і об'єм;
 • випрямляч. Не дивлячись на те, що спочатку плойка була придумана для створення локонів і кучерів, мода на прямі рівні пасма внесла свої корективи у виробництво інструментарію для перукаря і сьогодні існують спеціальні прилади, що дозволяють навпаки - випрямляти шевелюру. Як правило, їх називають утюжками, але по суті це одна з різновидів арсеналу «плойка-щипці». Такий інструмент повинен мати керамічне, а то і тефлонове покриття, датчик теплового контролю а також застосовувати ІК випромінювання.

Вибираємо інструмент

Коли ви купуєте в інтернет-магазині Stylesalon.ua щипці для завивки або праску для випрямлення волосся, зверніть увагу в першу чергу:

 • на величину діаметра. Цей параметр підбирають відповідно до довжини пасом, чим вони довші, тим діаметр повинен бути більше. До речі, діаметр також впливає на результат;
 • на потужність апарату (не менше 60 гр. С);
 • на матеріал покриття. Металеві робочі поверхні, які колись мали щипці і випрямляча - це минуле, тоді як кераміка і титан - це справжнє. Ідеальна плойка має покриття турмаліновим;
 • на нагрівальну здатність;
 • на опцію швидкого старту;
 • на довжину шнура;
 • на наявність функції температурного контролю;
 • на інтегрований фен;
 • на марку виробника (перевагу слід віддавати лідерам галузі),

а також зверніть увагу на відгуки.

Babyliss - суцільні переваги

Якщо говорити конкретно про переваги продукції ТМ Бебіліс то це:

 • можливість швидкої і легкої укладання навіть в домашніх умовах;
 • можливість заощадити час і гроші на укладку;
 • гарантія безпеки, як для волосся, так і для споживача;
 • вражає уяву результат;
 • багатофункціональність і універсальність;
 • наявність декількох температурних режимів;
 • наявність декількох тимчасових режимів;
 • підходить і для довгих, і для коротких, і для тонких, і для жорсткого волосся;
 • використовується як для створення кучерів і локонів, так і для випрямлення волосся, додання їм об'єму і потрібної форми;
 • проста в експлуатації, надійна і довговічна.

Ну а те, що ця продукція дійсно гідна вашої уваги, підтвердженням служить той факт, що все більше професійних майстрів віддають перевагу саме інструментам ТМ Babyliss, а також незаперечний факт - відгуки.

Замовити продукцію Бебіліс можна сайті нашого інтернет-магазину.

БрендBabyliss Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенів Концентруючі насадки, Іонізація, Холодне повітря Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/годбільше 151
БрендBabyliss Країна виробникФранция, Китай Ширина пластин, мм16-25
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор Країна виробникФранция, Китай
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25, 26-32 Країна виробникФранция, Китай
Фен для волосся BaByliss PRO Caruso BAB6520RE, 2400 W, фото
Знижка 3%
BAB6520RE
4
5
1974 грн 1905 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)505-700 Особливості фенівХолодне повітря, Концентруючі насадки, Знімний фільтр Потужність, Вт2100-2400 Швидкість потоку повітря, км/год101-150
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор Країна виробникФранция, Китай
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиАвтовідключення, Терморегулятор Країна виробникФранция, Китай
Фен для волос Babyliss 5586E Sl Ionic, 1900 W.
Знижка 14%
BAB5586E
2203 грн 1903 грн
БрендBabyliss Вага, гр (фени)205-500 Особливості фенівІонізація, Знімний фільтр Потужність, Вт1100-2000 Швидкість потоку повітря, км/год61-100
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор Країна виробникФранция, Китай
БрендBabyliss Діаметр, мм17-25 Особливості плойкиТерморегулятор, Автовідключення Країна виробникФранция, Китай
Утюжок Babyliss.
Знижка 9%
BAB2091E
3276 грн 2985 грн
БрендBabyliss Довжина пластин, мм101 і більше Особливості випрямлячів та гофреДисплей, Терморегулятор, Іонізація Ширина пластин, мм26-35 Країна виробникФранция, Китай
Гофре для волосся BaByliss PRO EP Technology Crimp BAB2512EPCE, фото
Знижка 20%
БрендBabyliss Довжина пластин, мм81-100 Особливості випрямлячів та гофреТерморегулятор Розмір зубцівВеликі Ширина пластин, мм36 і більше
Ще
1 2 3 4 5 6 7 8
2 - 16
Живлення
Особливості Машинок, Електробритв, тримерів
Зона стрижки волосся
Категорії
  Показати все (28)
Країна виробник
Потужність
Тип мотору
Ширина ножа, мм
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 12880грн
Диаметр, мм
Особливості
Покриття
Діаметр брашу
Довжина пластин, мм
Особливості
Розмір зубів
Температура
Ширина пластин, мм
Потужність, Вт
Вага, гр
Довжина шнура, м
Матеріал
Особливості фенів
Швидкість потоку повітря, куб.м / год