Revlon Professional Іntragen Anti-hair loss intragen patch - Пластир проти випадіння волосся, 30 шт

Опис Revlon Professional Іntragen Anti-hair loss intragen patch - Пластир проти випадіння волосся, 30 шт

Випадання волосся може стати дуже серйозною проблемою для кожної людини. Вам перестає подобатися ваше відображення в дзеркалі, що часто підриває впевненість в собі. Тоді ви купуєте різні професійні косметичні засоби, але нічого не допомагає, і ви опускаєте руки.

Але з новим днем ​​приходить і нове слово! Прозорий пластир проти випадіння волосся Revlon Professional Anti Hair Loss Intragen 5 Patch впорається з вашою проблемою. Завдяки новій технології активні елементи живлять найглибші шари шкіри голови, що дає максимальний ефект.

Натуральні компоненти засоби продовжують життя пасм і збільшують щільність капілярів, стимулюючи шкіру голови протягом 24 годин. Ви можете здивуватися, як звичайний пластир може допомогти в боротьбі з втратою кучерів, але варто тільки спробувати, і результат переконає вас краще будь-яких слів.

Спосіб застосування: пластир необхідно наклеїти на чисту і суху шкіру, нижче крайової лінії росту волосся на потилиці. Заміну пластиру необхідно проводити в один і той же час 1 раз на добу перед сном. Не слід наносити пластир на чутливу або пошкоджену шкіру. Тривалість використання 3 місяці.

Склад: Acrylates, Copollymer, Extracted from Hop Lupulus (Hops), Rosmarinus Officinalis (Rosemary),
Swertia Japonica, Silanediol salicilate.

Об'єм: 30 шт.

Характеристики Revlon Professional Іntragen Anti-hair loss intragen patch - Пластир проти випадіння волосся, 30 шт

Країна виробник:

Не знайдено дописів

Написати відгук
SS000978
Зв'яжіться з нами за ціною
Немає товарів з вибраними опціями
Доставка
Варіанти оплати