Про те, що сьогодні створити гарну зачіску можна без найменших проблем навіть в домашніх умовах, мало хто сперечатиметься. По-перше, в арсеналі у модниць цілий набір спеціальних інструментів, ціна на які цілком доступна. По-друге, косметика для укладання волосся представлена ​​в такому розмаїтті, що здатна задовольнити навіть самого вимогливого покупця. Але, найпростіший і «економний» спосіб створити розкішні локони - це використовувати поролонові бігуді, купити які можна в будь-якому магазині, причому за дуже доступною ціною. Ціна на м'які поролонові бігуді дійсно смішна.

Правда для того щоб оцінити всі переваги, якими відрізняються поролонові бігуді, не зайвим буде ознайомитися з іншими видами пристосувань, що дозволяють змінювати фактуру волосся, нехай навіть на короткостроковий період. До речі, зберегти зачіску, зроблену за допомогою бігуді допоможуть спеціальні косметичні засоби у вигляді лаку, гелю, пінки мусу і інших фіксаторів. Купити всі ці засоби можна в нашому магазині.

У порівнянні з усіма існуючими способами створення розкішних локонів або дрібних кучериків бігуді позиціонуються як найбезпечніший і щадний спосіб.

Гаряче і холодно

Існує поділ на групи, згідно з яким розрізняють пристосування для швидкої, тобто гарячої завивки локонів і для холодної. Як і зрозуміло, з назви гарячий (швидкий) метод передбачає використання пристосувань, які впливають на волосся високою температурою. Правда ні термобігуді, ні електробігуді не здатні надати таке згубний вплив на пасма як плойка або щипці. Але все одно при використанні цього виду пристосувань для завивки відбувається зміна структури волосся під впливом високої температури.

Якщо говорити про переваги, то електробігуді дозволяють швидко завити локони і надати шевелюрі бажану форму. Ціна на них також нижче ніж на щипці абоплойку. Але використання термобігуді все-таки загрожує для пасом ушкодженнями структури під впливом високих температур. Та й ціна на такі пристосування досить висока (в порівняння з іншими видами). Щоб мінімізувати цей негативний вплив потрібно купити пристосування для холодної завивки.

Для холодної завивки сьогодні можна купити:

  • поролонові бігуді;
  • бумеранги;
  • липучки;
  • коклюшки;
  • вироби з пластика і навіть металу.

Кожен з видів має свої переваги і недоліки, але якщо виникла необхідність «створити» зачіску за час нічного сну, то кращим рішенням стануть м'які поролонові бігуді, на кото яких можна дійсно спати і при цьому не відчувати жодного дискомфорту.

Деякі фахівці стверджують, що бумеранги можуть замінити поролонові бігуді, але це не зовсім так. Відрізняються бумеранги тим, що всередині містять дріт, за допомогою якої власне і кріпляться на пасмах. На відміну від бумерангів м'які поролонові бігуді не містять дріт, тому їх можна використовувати навіть на ніч і не хвилюватися за дискомфорт під час сну. Принаймні відгуки підтверджують, що м'які поролонові бігуді дозволяють спокійно спати, не заважають нічному відпочинку, а на ранок людина не відчуває головного болю. Як і у випадку з іншими пристосуваннями для завивки, чим тонше діаметр бумеранга, тим дрібніше буде завиток.

Деякі експерти наполягають на тому, що найбільш практичними і зручними вважаються липучки. Але як показують відгуки, без певної вправності накрутити пасма на цей вид пристосувань для завивки дуже складно. Але ще складніше зняти пасмо з липучки не пошкодивши саму структуру волосся. До речі, якраз відгуки споживачів підтверджують, що власницям тонких і ламких волосся краще спочатку відмовитися від липучок. Тим більше що є таке практичне у всіх відносинах рішення як м'які поролонові бігуді.

Вироби з велюровим покриттям хоч і вважаються безпечними для волосся, але не підходять для нічного використання. Тобто замінити м'які поролонові вироби моделі з велюровим покриттям не можуть, тим більше, якщо зачіска повинна бути готова «на ранок». Крім того, ціна на вироби з велюровим покриттям досить висока і не всі споживачі готові до такої покупки, та й купити їх можна не скрізь.

Спіральні пристосування для завивки хоч і дозволяють створювати дуже пружні локони, але абсолютно не підходять для використання під час нічного сну. Тобто спати на таких бігуді неможливо. Безумовно, заради розкішних кучериків жінки готові на жертви, але сон на дерев'яних або пластикових спіральки навряд чи припаде до вподоби навіть сміливою і відчайдушною модниці.

Також можна купити пластмасові вироби, пристосування з металу і коклюшки. Правда останній тип найкраще підходить для хімічної завивки.

Але жоден з перерахованих вище видів не може похвалитися такою універсальністю, практичністю і простотою використання як поролонові бігуді купити які можна у нас.

Солодкий сон і красива укладання

Поролонові бігуді та відгуки це підтверджують, дозволяють зробити неможливе - добре виспатися і при цьому прокинутися практично з готової укладанням.

Завдяки матеріалу з якого вони виготовлені, поролонові б ігуді купити які можна різного діаметру, не викликають під час нічного сну ніякого дискомфорту.

Деякі скептики наполягають на тому, що форма локонів після використання поролонових виробів не така бездоганна як при застосуванні наприклад пластмасових або термо бігуді. Можливо, але оскільки в моді природність, то легка недбалість укладання зробить ще більш стильною. Тому м'які поролонові бігуді, відгуки про які позитивні навіть з боку стилістів, дозволяють не просто створювати гарні зачіски, а ще й модні зачіски.

Що стосується тривалості ефекту, то, безумовно, м'які вироби не можуть забезпечити такого тривалого ефекту як термобігуді, але виправити ситуацію допоможе правильно підібрана косметика для волосся (лак сильної фіксації або пінка для укладання). Купити лаки та пінки можна в нашому магазині.

Ну а якщо перерахувати всі переваги, якими володіють м'які вироби з поролону, то крім того, що на них можна спати, вони ще:

  • не псують структуру волосся;
  • прості у використанні;
  • не вимагають ніяких додаткових фіксуючих елементів.

Ну а якщо додати, що ціна на них дуже низька, то стає зрозумілим, чому купити їх хочуть все більше модниць.

і нарешті, вони підходять і для коротких, і для лінних волосся, можуть використовуватися навіть для створення локонів у дітей. Крім того, вони універсальні, так як можуть бути використані і для жорстких і для м'яких пасом. До речі, м'які поролонові бігуді - це прекрасне рішення для власниць ламких пасом, які мріють хоч ненадовго змінити свою зачіску і зробити її більш романтичною та оригінальною.

Сьогодні можна купити різні по діаметру вироби, що дозволяє створювати локони різних розмірів і різного ступеня хвилястості.

Можна довго сперечатися на тему, які пристосування для холодної завивки краще, але якщо мова йде про створення зачіски в нічний час, то немає нічого кращого , ніж м'які моделі з поролону, купити які мо жно у нас. Тим більше що ціна такої покупки ніяк не відбитися на Вашому сімейному бюджеті.

SS3373
43 грн
БрендComair Країна виробникНімеччина
Фільтри товарів
Бренд
Країна виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 40грн
  • 50грн